Co je to?
Definice výrazu, termínu Výuční list. Co znamená odborný pojem Výuční list z kategorie Školství?

Co je to Výuční list? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Výuční list

Výuční list je zásadním dokladem o získání středního vzdělání bez maturitní zkoušky. Tento doklad lze získat v českém školství absolvováním dvouletého nebo tříletého učebního oboru v denním studiu nebo ve zkráceném studiu. Mezinárodní klasifikace ISCED označuje tento stupeň vzdělávání jako stupeň 3.
Podmínkou pro vydání výučního listu je vykonání závěrečné zkoušky v souladu se školským zákonem. Na výučním listu musí být uvedeno číslo protokolu, číslo vysvědčení, osobní údaje žáka, název vzdělávacího programu, datum a místo vystavení, podpis předsedy zkušební komise a ředitele školy.


Co je to Výuční list? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Výuční list. Co znamená odborný pojem Výuční list z kategorie Školství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Výuční list doporučujeme sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Výuční list se nachází v sekci Školství

Klíčová slova: termín, odborný výraz, definice, lexikon, co je to Výuční list?, přesný význam, slovo, terminus technicus, význam, význam pojmu, Výuční list, význam slova, synonymum, Školství, co znamená, heslo, Školství, popis


Pojem Výuční list je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Co označuje termín Výuční list? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Výuční list je v českém školství doklad o dosažení středního vzdělání (3. stupeň v mezinárodní klasifikaci ISCED), není-li vzdělávání zakončeno maturitní zkouškou. Výuční list lze získat v některém z učebních oborů délky 2 nebo 3 roky denní formy nebo vzdělávacího programu zkráceného studia pro získání středního vzdělání s výučním listem.

Více informací o slovu Výuční list doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat výraz Výuční list ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Výuční list ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Výuční list ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Výuční list ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Výuční list ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Výuční list na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Výuční list například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Výuční list? resp. jaký je přesný význam slova Výuční list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výuční list, odpověď na dotaz co je to Výuční list?. Víte např. kdo to je Tchyně? Znáte a víte kdo je Bill Gates? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Školství). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.