Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Software. Co znamená pojem Software z kategorie Software?

Co je Software?

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.


Co je to Software? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Software. Co znamená pojem Software z kategorie Software?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Software se nachází v kategorii software

Klíčová slova: synonymum, pojem, popis, co to je, heslo, odborný výraz, vysvětlení, co je to Software?, terminus technicus, wiki, termín, Software, definice pojmu, přesný význam, formulace, význam, software, odborné názvosloví


Pojem Software je v kategorii software, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu Software?

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Software (též česky programové vybavení, někdy psáno též počeštěně softvér) je v informatice sada všech počítačových programů používaných v počítači, které provádějí nějakou činnost. Software lze rozdělit na systémový software, který zajišťuje chod samotného počítače a jeho styk s okolím a na aplikační software, se kterým buď pracuje uživatel počítače nebo zajišťuje řízení nějakého stroje (viz embedded systém).

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít výraz Software na Google.cz

Zkusit najít výraz Software na Google obrázcích

Hledat heslo Software ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Software ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Software ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Software ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Software například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teďka již bezesporu víte co to je Software? resp. jaký je význam pojmu Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Thibaut Pinot? Znáte a víte kdo je Světec? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie software, obrazovka appky, software, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde