Co je to?
Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Software?

Co je to Software? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.


Co je to Software? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Software. Co znamená pojem Software z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Software můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Software je v kategorii Software

Klíčová slova: odborný výraz, synonymum, co znamená, lexikon, slovník, formulace, přesný význam, Software, informace, co je to Software?, co to je, definice, pojem, vysvětlení, heslo, Software, význam slova, význam pojmu


Pojem Software je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Co označuje termín Software? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Software (též česky programové vybavení, někdy psáno též počeštěně softvér) je v informatice sada všech počítačových programů používaných v počítači, které provádějí nějakou činnost. Software lze rozdělit na systémový software, který zajišťuje chod samotného počítače a jeho styk s okolím a na aplikační software, se kterým buď pracuje uživatel počítače nebo zajišťuje řízení nějakého stroje (viz embedded systém).

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Software ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Software na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Software ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Software ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Software ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Software ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Software například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Software? resp. jaký je přesný význam slova Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Puťka? Znáte a víte kdo je Světec? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde