Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Software. Co znamená pojem Software z kategorie Software?

Co to je Software? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Software?

Programové vybavení počítače, které provádí určitou činnost. Například systémový software zabezpečuje základní chod stroje, operační systém spravuje práci počítače a vytváří prostředí pro aplikaci dalších programů. Aplikační software potom už konkrétní práci na počítači, kancelářské balíky obsahují textový editor a tabulkový procesor, grafické programy práci s obrázky, zábavní software má podobu her.


Co je to Software? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Software. Co znamená pojem Software z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo Software se nachází v sekci software

Klíčová slova: význam slova, informace, význam, lexikon, formulace, význam pojmu, pojem, synonymum, wiki, slovník, termín, přesný výraz, definice, přesný význam, vysvětlení, odborné názvosloví, software, co znamená


Pojem Software je v kategorii software, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Software můžete dozvědět následující

Níže uvedená citace (text) je převzat z online projektu Wikipedie. Licence CC-BY-SA.

Software (též česky programové vybavení, někdy psáno též počeštěně softvér) je v informatice sada všech počítačových programů používaných v počítači, které provádějí nějakou činnost. Software lze rozdělit na systémový software, který zajišťuje chod samotného počítače a jeho styk s okolím a na aplikační software, se kterým buď pracuje uživatel počítače nebo zajišťuje řízení nějakého stroje (viz embedded systém).

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Software ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Software ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Software ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Software ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Software ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Software ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Software například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Software? resp. co vlastně znamená slovo Software? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Software, odpověď na dotaz co je to Software?. Víte např. kdo to je Ava Max? Znáte a víte kdo je Nimrod? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Software i v jiné kategorii než je sekce software. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde