Co je to?
Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co to je Voucher? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Voucher

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.


Co je to Voucher? Význam slova, termín, Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Voucher) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Voucher patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: co znamená, význam pojmu, wiki, co to je, slovník, informace, lexikon, definice, termín, formulace, pojem, terminologie, Voucher, přesný výraz, heslo, význam, odborný výraz, význam slova


Pojem Voucher je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Voucher?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Voucher při jídle

Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay
Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít heslo Voucher ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Voucher na Google.cz

Hledat videa s názvem Voucher na Youtube

Hledat pojem Voucher ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Voucher ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Voucher ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Voucher například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Voucher? resp. co znamená slovo Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Antonie Chrástecká? Znáte a víte kdo je Hamoun? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Cestování). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?