Co je to?
Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co to je Voucher? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Voucher?

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.


Co je to Voucher? Význam slova, termín, Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Veškeré texty jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Voucher? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Voucher je v kategorii Cestování

Klíčová slova: Cestování, pojem, Cestování, lexikon, popis, wiki, informace, co to je, slovo, formulace, přesný výraz, odborné názvosloví, terminologie, co znamená, synonymum, definice pojmu, význam pojmu, význam


Pojem Voucher je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co označuje termín Voucher? Výraz, definice slova z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Voucher při jídle

Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay
Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay


Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Voucher na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Voucher ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Voucher ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Voucher ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Voucher ve Wikislovníku

Najít slovo Voucher ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Voucher například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Voucher? resp. jaký je význam slova Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Užitečný idiot? Znáte a víte kdo je Samorost? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Voucher v jiné sekci než Cestování. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?