Co je to?
Definice výrazu, termínu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co je Voucher?

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Voucher?

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.


Co je to Voucher? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Voucher je v kategorii cestování

Klíčová slova: heslo, wiki, přesný význam, co znamená, přesný výraz, cestování, slovo, terminologie, význam slova, význam pojmu, pojem, formulace, odborné názvosloví, terminus technicus, názvosloví, popis, co to je, definice


Pojem Voucher je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Voucher? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Voucher při jídle

Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay
Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay


Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Voucher ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Voucher ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Voucher ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Voucher ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Voucher ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Voucher ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Voucher například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Nyní již víte jaká je definice slova Voucher? resp. jaká je definice termínu Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Cindy Crawford? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v cestování. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie cestování, kompas cestování, voucher, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?