Co je to?
Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co to je Voucher? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Voucher?

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.


Co je to Voucher? Význam slova, termín, Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Voucher s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Voucher patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: wiki, co znamená, Cestování, lexikon, přesný význam, odborný výraz, přesný výraz, definice pojmu, informace, význam pojmu, slovník, názvosloví, pojem, heslo, slovo, co to je, Cestování, odborné názvosloví


Pojem Voucher je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Voucher píše následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Voucher při jídle

Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay
Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Voucher ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Voucher ve Wikizdrojích

Najít termín Voucher ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Voucher ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Voucher ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Voucher ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Voucher například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Voucher? resp. jaký je přesný význam slova Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Manekýn? Znáte a víte kdo je Génius? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Cestování). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?