Co je to?
Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co to je Voucher? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Voucher?

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.


Co je to Voucher? Význam slova, termín, Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Výraz Voucher je v kategorii cestování

Klíčová slova: cestování, informace, popis, odborný výraz, význam, definice pojmu, definice, heslo, cestování, slovník, lexikon, co je to Voucher?, termín, terminus technicus, synonymum, Voucher, slovo, přesný výraz


Pojem Voucher je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Voucher?

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Voucher při jídle

Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay
Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay


Hledejte v dalších zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Voucher ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Voucher ve Wikimedia Commons

Hledat termín Voucher ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Voucher ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Voucher ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Voucher ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Voucher například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už víte co znamená slovo Voucher? resp. jaký je význam pojmu Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Ortodontista? Znáte a víte kdo je Tomáš Hertl? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Voucher i jinde než v sekci než v cestování. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?