Co je to?
Výraz, termín, definice slova Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co je to Voucher? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Voucher

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.


Co je to Voucher? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Voucher? Pak se o ní podělte se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Voucher patří do sekce cestování

Klíčová slova: vysvětlení, terminus technicus, co to je, význam, názvosloví, přesný význam, termín, terminologie, odborné názvosloví, význam slova, cestování, informace, definice, slovo, přesný výraz, cestování, wiki, heslo


Pojem Voucher je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu Voucher dozvíte následující

Dále uvedený text byl převzat ze svobodné otevřené online encyklopedie Wikipedia. Více zde. Dostupné pod licencí CC-BY-SA.

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Voucher při jídle

Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay
Voucher lze předat zaměstnancům například během slavnostní večeře. Autor: Bruno /Germany, zdroj: Pixabay


Jiné zdroje informací o pojmu Voucher

Najít výraz Voucher ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo Voucher na Google.cz

Hledat termín Voucher ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Voucher na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Voucher ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Voucher ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Voucher například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Teď už víte jaká je definice termínu Voucher? resp. co znamená Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Čobolák? Znáte a víte kdo je Samorost? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než cestování). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?