Co je to?
Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Co to je Voucher? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Voucher

Poukázka na získání konkrétního zboží nebo služby od určité firmy. Zákazníka opravňuje převzít zboží případně využít dohodnutou službu. Voucher má přesně vyčíslenou peněžní hodnotu, která se uplatňuje při placení služeb a zboží, na něž je určena. Hodně se využívá hlavně pro formu čerpání nejrůznějších slev.


Co je to Voucher? Význam slova, termín, Definice výrazu Voucher. Co znamená odborný pojem Voucher z kategorie Cestování?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Voucher můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Voucher je v sekci Cestování

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, co je to Voucher?, slovník, co to je, lexikon, vysvětlení, heslo, význam slova, co znamená, Cestování, přesný význam, Cestování, Voucher, pojem, termín, terminologie, formulace


Pojem Voucher je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co se můžete dočíst ve Wikipedii o termínu Voucher?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Vouchery jsou poukazy na různé služby či slevy z těchto služeb získané u jiných obchodníků zabývajících se distribucí a prodejem těchto poukazů. V souvislosti s rozvojem internetu se distribucí a prodejem těchto poukázek zabývají různé marketingové společnosti, na jejichž webových stránkách lze tyto poukazy získat.

Další informační zdroje o slovu Voucher

Zkusit najít termín Voucher ve Wikizdrojích

Vyhledat slovo Voucher ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Voucher ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Voucher ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Voucher na Google.cz

Zkusit najít výraz Voucher ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Voucher například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Voucher? resp. co vlastně znamená slovo Voucher? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Voucher, odpověď na dotaz co je to Voucher?. Víte např. kdo to je Deprivant? Znáte a víte kdo je Hamoun? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Cestování. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?