Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brownfield. Co znamená pojem Brownfield z kategorie Stavebnictví?

Co je to Brownfield? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Brownfield?

Brownfield je pojem z angličtiny, který se používá v urbanistice pro pojmenování nevyužívaných území. Může se jednat o plochy s budovami nebo bez budov, průmyslové areály a skladiště, zemědělské stavby a pozemky, obytné domy, nákupní centra a podobně. Tyto objekty a pozemky nejsou používané, jsou většinou ve špatném stavu a mohou být i kontaminované.
Brownfieldy jsou různé velikosti, pro jejich opětovné použití by byla nutná obnova. Na okolí mohu působit negativně, nejsou však plošně odstraňovány, protože mohou být cenné z kulturního nebo technického hlediska.


Co je to Brownfield? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brownfield. Co znamená pojem Brownfield z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Brownfield můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Brownfield je v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: Brownfield, lexikon, definice pojmu, heslo, synonymum, slovo, význam, termín, popis, přesný význam, co to je, wiki, přesný výraz, odborné názvosloví, odborný výraz, terminologie, informace, Stavebnictví


Pojem Brownfield je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat pojem Brownfield ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Brownfield ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Brownfield ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Brownfield ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Brownfield ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Brownfield ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Brownfield například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Brownfield? resp. jaký je význam slova Brownfield? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brownfield, odpověď na dotaz co je to Brownfield?. Víte např. kdo to je Pink? Znáte a víte kdo je Víla? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Brownfield i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.