Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brownfield. Co znamená pojem Brownfield z kategorie Stavebnictví?

Co je to Brownfield? Význam slova

Co znamená termín Brownfield? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Brownfield je pojem z angličtiny, který se používá v urbanistice pro pojmenování nevyužívaných území. Může se jednat o plochy s budovami nebo bez budov, průmyslové areály a skladiště, zemědělské stavby a pozemky, obytné domy, nákupní centra a podobně. Tyto objekty a pozemky nejsou používané, jsou většinou ve špatném stavu a mohou být i kontaminované.
Brownfieldy jsou různé velikosti, pro jejich opětovné použití by byla nutná obnova. Na okolí mohu působit negativně, nejsou však plošně odstraňovány, protože mohou být cenné z kulturního nebo technického hlediska.


Co je to Brownfield? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brownfield. Co znamená pojem Brownfield z kategorie Stavebnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Brownfield doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Brownfield se nachází v sekci Stavebnictví

Klíčová slova: popis, názvosloví, vysvětlení, heslo, definice pojmu, pojem, lexikon, Stavebnictví, synonymum, odborný výraz, wiki, přesný význam, odborné názvosloví, informace, slovo, význam, terminus technicus, slovník


Pojem Brownfield je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Brownfield ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Brownfield ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Brownfield ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Brownfield na Youtube

Vyhledat heslo Brownfield ve Wikipedii

Hledat heslo Brownfield ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Brownfield například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Brownfield? resp. co označuje slovo Brownfield? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brownfield, odpověď na dotaz co je to Brownfield?. Víte např. kdo to je Tereza Kerndlová? Znáte a víte kdo je Lotr? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Brownfield hledat i v jiných kategoriích (než Stavebnictví) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.