Co je to?
Odborný výraz, definice slova Brownfield. Co znamená pojem Brownfield z kategorie Stavebnictví?

Co je to Brownfield? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Brownfield?

Brownfield je pojem z angličtiny, který se používá v urbanistice pro pojmenování nevyužívaných území. Může se jednat o plochy s budovami nebo bez budov, průmyslové areály a skladiště, zemědělské stavby a pozemky, obytné domy, nákupní centra a podobně. Tyto objekty a pozemky nejsou používané, jsou většinou ve špatném stavu a mohou být i kontaminované.
Brownfieldy jsou různé velikosti, pro jejich opětovné použití by byla nutná obnova. Na okolí mohu působit negativně, nejsou však plošně odstraňovány, protože mohou být cenné z kulturního nebo technického hlediska.


Co je to Brownfield? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Brownfield. Co znamená pojem Brownfield z kategorie Stavebnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Brownfield je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: heslo, Stavebnictví, terminologie, termín, popis, vysvětlení, definice, slovník, informace, formulace, co to je, terminus technicus, význam pojmu, význam slova, názvosloví, Stavebnictví, synonymum, význam


Pojem Brownfield je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Brownfield ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Brownfield ve Wikislovníku

Najít slovo Brownfield na Google.cz

Hledat videa s názvem Brownfield na Youtube

Vyhledat termín Brownfield ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Brownfield ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Brownfield například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Brownfield? resp. co znamená výraz Brownfield? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Brownfield, odpověď na dotaz co je to Brownfield?. Víte např. kdo to je Jezíd? Znáte a víte kdo je Víla? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Stavebnictví). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.