Co je to?
Definice odborného termínu, slova Mobbing. Co znamená pojem Mobbing z kategorie Psychologie?

Co je to Mobbing? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Mobbing

Teror na pracovišti nebo psychoteror se také nazývá slovem mobbing, které pochází z angličtiny. Jedná se souhrnně o nejrůznější formy komplikování života na pracovišti. Typickým rysem pro takové chování je rafinovanost, skrytost a zákeřnost. Existují různé metody, jak určit, zda se jedná o mobbing.
V rámci některých pojetí se mezi mobbing zařazuje i sexuální obtěžování na pracovišti. Jakousi podskupinu mobbingu pak tvoří bossing, což je teror na pracovišti v podání nadřízeného pracovníka. Mobbing se dělí do pěti kategorií a čtyř fází.


Co je to Mobbing? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Mobbing. Co znamená pojem Mobbing z kategorie Psychologie?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Mobbing) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Mobbing patří do kategorie Psychologie

Klíčová slova: Psychologie, význam, přesný význam, popis, formulace, odborné názvosloví, pojem, definice, co je to Mobbing?, co to je, přesný výraz, lexikon, informace, slovo, význam slova, wiki, definice pojmu, Mobbing


Pojem Mobbing je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Mobbing na Google.cz

Najít slovo Mobbing ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mobbing ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Mobbing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Mobbing ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Mobbing ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mobbing například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Mobbing? resp. co to je Mobbing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Mobbing, odpověď na dotaz co je to Mobbing?. Víte např. kdo to je Kurátor? Znáte a víte kdo je Jan Cemper? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Mobbing hledat i v jiných kategoriích (než Psychologie) Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?