Co je to?
Definice výrazu Liché číslo. Co znamená odborný pojem Liché číslo z kategorie Matematika?

Co to je Liché číslo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Liché číslo?

Liché číslo je pojem z oblasti matematiky. Není násobkem dvou. Mezi sudá čísla patří také nula. Odborný pojem pro to, zda je číslo sudé nebo liché, se nazývá parita. Lichá čísla v desítkové soustavě jsou ta, která mají poslední číslici také lichou. Lichá jsou všechna prvočísla.
Množina lichých čísel je nekonečná. Sudá a lichá čísla mají svá pravidla i při provádění základních aritmetických operací jako je sčítání, odčítání, násobení a dělení.


Co je to Liché číslo? Význam slova, termín, Definice výrazu Liché číslo. Co znamená odborný pojem Liché číslo z kategorie Matematika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Liché číslo patří do sekce Matematika

Klíčová slova: co je to Liché číslo?, lexikon, slovník, názvosloví, význam, wiki, co to je, Matematika, definice pojmu, význam pojmu, přesný význam, definice, termín, co znamená, odborný výraz, popis, synonymum, slovo


Pojem Liché číslo je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít termín Liché číslo ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Liché číslo ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Liché číslo ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Liché číslo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Liché číslo ve Wikislovníku

Hledat heslo Liché číslo ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Liché číslo například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Liché číslo? resp. co znamená výraz Liché číslo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liché číslo, odpověď na dotaz co je to Liché číslo?. Víte např. kdo to je Regina Rázlová? Znáte a víte kdo je Rudolf Schuster? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Matematika. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?