Co je to?
Definice výrazu Jeggings. Co znamená odborný pojem Jeggings z kategorie Různé?

Co je Jeggings?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Jeggings?

V poslední době se v módním světě objevila novinka, která je známá pod několika názvy. Jedná se o spojení džínů a legín, kterému se říká jeggings, jeggins nebo prostě jegíny. V obchodech se jedná o rozšířené zboží a popularitu si užívají hlavně u mladých dívek a žen. Kombinace džín a legín perfektně kopíruje ladné ženské křivky, čímž vyzdvihne šarm. Výrobek existuje v celé řadě barevných kombinací.

Co je to Jeggings? Význam slova, termín, Definice výrazu Jeggings. Co znamená odborný pojem Jeggings z kategorie Různé?

Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Text vytvořen pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Jeggings? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Termín Jeggings je v sekci různé

Klíčová slova: informace, různé, wiki, slovník, terminus technicus, odborný výraz, vysvětlení, terminologie, lexikon, definice, odborné názvosloví, Jeggings, co znamená, co je to Jeggings?, různé, přesný význam, význam, popis


Pojem Jeggings je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Jeggings ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Jeggings na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Jeggings na Youtube

Vyhledat slovo Jeggings ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Jeggings ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Jeggings ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jeggings například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už víte co znamená Jeggings? resp. co označuje slovo Jeggings? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Jeggings, odpověď na dotaz co je to Jeggings?. Víte např. kdo to je Farmář? Znáte a víte kdo je Hospodin? Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Jeggings hledat i v jiných kategoriích (než různé). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Modrý klasický otazník, jeggings, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem