Co je to?
Definice výrazu BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Co to je BARF? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu BARF

BARF je zkratka pro metodu výživy přirozeným způsobem. BARF je určena především masožravým domácím zvířatům.V překladu může znamenat kosti a syrovou potravu nebo biologicky vhodnou syrovou potravu.
Jedná se tedy o jídelníček tvořený syrovým masem, kostmi a zeleninou. Inspirací pro BARF je výživa divokých zvířat, především vlků. Pro chovatele je tento způsob výživy náročnější, ale pokud chovatel zajistí vyváženost stravy, měla by tato metoda zaručit zvířeti delší a spokojenější život.


Co je to BARF? Význam slova, termín, Definice výrazu BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova BARF můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín BARF je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: význam, informace, co znamená, terminologie, wiki, pojem, význam slova, co je to BARF?, heslo, odborný výraz, přesný výraz, co to je, BARF, definice, slovník, přesný význam, popis, odborné názvosloví


Pojem BARF je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Co znamená pojem BARF? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Barfování (zkráceně barf) je způsob výživy pro domácí zvířata, který spočívá v myšlence se co nejblíže přiblížit přirozené stravě daného zvířete, kdyby žilo divoce v přírodě. Nejčastěji se toto téma spojuje s krmením domácích psů a koček a pod pojmem se tedy skrývá fakt, že majitel svého domácího mazlíčka krmí hlavně syrovou svalovinou, vnitřnostmi i kostmi, které se doplňují o přílohy.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín BARF ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín BARF ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo BARF na Google.cz

Hledat videa s názvem BARF na Youtube

Hledat heslo BARF ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz BARF ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo BARF například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená BARF? resp. co vlastně znamená slovo BARF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BARF, odpověď na dotaz co je to BARF?. Víte např. kdo to je Trestanec? Znáte a víte kdo je Přizdisráč? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Zkratky Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.