Co je to?
Definice výrazu BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Co to je BARF? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla BARF?

BARF je zkratka pro metodu výživy přirozeným způsobem. BARF je určena především masožravým domácím zvířatům.V překladu může znamenat kosti a syrovou potravu nebo biologicky vhodnou syrovou potravu.
Jedná se tedy o jídelníček tvořený syrovým masem, kostmi a zeleninou. Inspirací pro BARF je výživa divokých zvířat, především vlků. Pro chovatele je tento způsob výživy náročnější, ale pokud chovatel zajistí vyváženost stravy, měla by tato metoda zaručit zvířeti delší a spokojenější život.


Co je to BARF? Význam slova, termín, Definice výrazu BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text BARF s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín BARF se nachází v sekci Zkratky

Klíčová slova: synonymum, termín, definice, informace, popis, Zkratky, odborný výraz, vysvětlení, slovník, terminus technicus, co znamená, pojem, slovo, přesný význam, co to je, názvosloví, BARF, význam


Pojem BARF je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem BARF v následujících vyhledávačích

Najít výraz BARF ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem BARF ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem BARF na Youtube

Vyhledat termín BARF ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz BARF ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BARF ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo BARF například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova BARF? resp. jaký je význam pojmu BARF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BARF, odpověď na dotaz co je to BARF?. Víte např. kdo to je Koblihář? Znáte a víte kdo je Kecka? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu BARF i v jiných kategoriích (než Zkratky). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.