Co je to?
Výraz, termín, definice slova BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Co je to BARF? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu BARF

BARF je zkratka pro metodu výživy přirozeným způsobem. BARF je určena především masožravým domácím zvířatům.V překladu může znamenat kosti a syrovou potravu nebo biologicky vhodnou syrovou potravu.
Jedná se tedy o jídelníček tvořený syrovým masem, kostmi a zeleninou. Inspirací pro BARF je výživa divokých zvířat, především vlků. Pro chovatele je tento způsob výživy náročnější, ale pokud chovatel zajistí vyváženost stravy, měla by tato metoda zaručit zvířeti delší a spokojenější život.


Co je to BARF? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text BARF s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Heslo BARF se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, formulace, odborné názvosloví, lexikon, zkratky, pojem, odborný výraz, heslo, význam slova, slovník, co znamená, wiki, definice pojmu, popis, význam, zkratky, terminologie


Pojem BARF je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co píše online projekt Wikipedia o pojmu BARF?

Následující definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Barfování (zkráceně barf) je způsob výživy pro domácí zvířata, který spočívá v myšlence se co nejblíže přiblížit přirozené stravě daného zvířete, kdyby žilo divoce v přírodě. Nejčastěji se toto téma spojuje s krmením domácích psů a koček a pod pojmem se tedy skrývá fakt, že majitel svého domácího mazlíčka krmí hlavně syrovou svalovinou, vnitřnostmi i kostmi, které se doplňují o přílohy.

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo BARF ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem BARF ve Wikislovníku

Najít slovo BARF ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo BARF ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo BARF na Google.cz

Zkusit najít pojem BARF ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo BARF například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova BARF? resp. jaká je definice termínu BARF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BARF, odpověď na dotaz co je to BARF?. Víte např. kdo to je Filatelista? Znáte a víte kdo je Kolohnát? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci zkratky Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.