Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo BARF. Co znamená pojem BARF z kategorie Zkratky?

Co to je BARF? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu BARF?

BARF je zkratka pro metodu výživy přirozeným způsobem. BARF je určena především masožravým domácím zvířatům.V překladu může znamenat kosti a syrovou potravu nebo biologicky vhodnou syrovou potravu.
Jedná se tedy o jídelníček tvořený syrovým masem, kostmi a zeleninou. Inspirací pro BARF je výživa divokých zvířat, především vlků. Pro chovatele je tento způsob výživy náročnější, ale pokud chovatel zajistí vyváženost stravy, měla by tato metoda zaručit zvířeti delší a spokojenější život.


Co je to BARF? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo BARF. Co znamená pojem BARF z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín BARF je v kategorii zkratky

Klíčová slova: terminus technicus, definice, přesný význam, synonymum, zkratky, názvosloví, odborné názvosloví, co znamená, lexikon, význam, heslo, význam pojmu, formulace, slovo, terminologie, zkratky, slovník, význam slova


Pojem BARF je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Co označuje termín BARF? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Barfování (zkráceně barf) je způsob výživy pro domácí zvířata, který spočívá v myšlence se co nejblíže přiblížit přirozené stravě daného zvířete, kdyby žilo divoce v přírodě. Nejčastěji se toto téma spojuje s krmením domácích psů a koček a pod pojmem se tedy skrývá fakt, že majitel svého domácího mazlíčka krmí hlavně syrovou svalovinou, vnitřnostmi i kostmi, které se doplňují o přílohy.

Internetové odkazy na vyhledávače

Chraňte své soukromí a hledejte slovo BARF ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít BARF ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz BARF ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem BARF ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem BARF na Youtube

Najít heslo BARF ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo BARF například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená BARF? resp. co to je BARF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BARF, odpověď na dotaz co je to BARF?. Víte např. kdo to je Prokurátor? Znáte a víte kdo je Kopilot? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je zkratky. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.