Co je to?
Výraz, termín, definice slova BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Co je to BARF? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu BARF

BARF je zkratka pro metodu výživy přirozeným způsobem. BARF je určena především masožravým domácím zvířatům.V překladu může znamenat kosti a syrovou potravu nebo biologicky vhodnou syrovou potravu.
Jedná se tedy o jídelníček tvořený syrovým masem, kostmi a zeleninou. Inspirací pro BARF je výživa divokých zvířat, především vlků. Pro chovatele je tento způsob výživy náročnější, ale pokud chovatel zajistí vyváženost stravy, měla by tato metoda zaručit zvířeti delší a spokojenější život.


Co je to BARF? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova BARF. Co znamená odborný pojem BARF z kategorie Zkratky?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Výraz BARF je v kategorii zkratky

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, terminus technicus, názvosloví, heslo, zkratky, termín, BARF, informace, co je to BARF?, co to je, slovo, vysvětlení, formulace, význam slova, zkratky, wiki, lexikon


Pojem BARF je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

V encyklopedii Wikipedia se o termínu BARF dozvíte následující

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Barfování (zkráceně barf) je způsob výživy pro domácí zvířata, který spočívá v myšlence se co nejblíže přiblížit přirozené stravě daného zvířete, kdyby žilo divoce v přírodě. Nejčastěji se toto téma spojuje s krmením domácích psů a koček a pod pojmem se tedy skrývá fakt, že majitel svého domácího mazlíčka krmí hlavně syrovou svalovinou, vnitřnostmi i kostmi, které se doplňují o přílohy.

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem BARF na Youtube

Zkusit najít výraz BARF ve Wikizdrojích

Zkusit najít pojem BARF na Google.cz

Zkusit najít heslo BARF ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín BARF ve vyhledávači Qwant

Najít heslo BARF ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo BARF například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Teď už víte jaká je definice termínu BARF? resp. co se přesně ukrývá za slovem BARF? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu BARF, odpověď na dotaz co je to BARF?. Víte např. kdo to je Artemis? Znáte a víte kdo je Hampejznice? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je zkratky. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.