Co je to?
Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Co je to Percentil? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Percentil?

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.


Co je to Percentil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Percentil je v sekci Matematika

Klíčová slova: Matematika, termín, heslo, co je to Percentil?, slovník, definice pojmu, význam slova, terminologie, vysvětlení, slovo, popis, Percentil, formulace, pojem, odborné názvosloví, informace, význam, synonymum


Pojem Percentil je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat pojem Percentil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Percentil ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Percentil na Google.cz

Zkusit najít pojem Percentil ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Percentil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Percentil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Percentil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Percentil? resp. jaký je význam slova Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Chalífa? Znáte a víte kdo je Nevlastní sourozenec? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Percentil hledat i v jiných kategoriích (než Matematika) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.