Co je to?
Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Co je to Percentil? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Percentil?

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.


Co je to Percentil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Percentil s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Percentil patří do kategorie Matematika

Klíčová slova: odborné názvosloví, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, popis, definice pojmu, definice, Percentil, lexikon, termín, heslo, odborný výraz, co to je, terminologie, význam pojmu, Matematika, slovník, formulace


Pojem Percentil je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Percentil v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Percentil na Youtube

Zkusit najít termín Percentil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Percentil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat termín Percentil na Google.cz

Hledat heslo Percentil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Percentil ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Percentil například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Percentil? resp. co označuje slovo Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Košíkář? Znáte a víte kdo je Nevlastní sourozenec? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Matematika Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.