Co je to?
Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Co je to Percentil? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Percentil?

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.


Co je to Percentil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Percentil? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Percentil je v sekci Matematika

Klíčová slova: termín, význam slova, definice, formulace, odborný výraz, informace, odborné názvosloví, co znamená, přesný výraz, terminus technicus, co to je, význam, lexikon, co je to Percentil?, slovník, názvosloví, přesný význam, wiki


Pojem Percentil je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat výraz Percentil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Percentil na Youtube

Hledat pojem Percentil ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Percentil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Percentil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít pojem Percentil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Percentil například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Percentil? resp. co přesně označuje termín Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Pavel Novotný? Znáte a víte kdo je Melancholik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Matematika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.