Co je to?
Odborný výraz, definice slova Percentil. Co znamená slovo Percentil z kategorie Matematika?

Co je Percentil? Definice pojmu

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Percentil?

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.


Co je to Percentil? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Percentil. Co znamená slovo Percentil z kategorie Matematika?

Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Heslo Percentil patří do kategorie matematika

Klíčová slova: co znamená, terminus technicus, přesný význam, informace, definice pojmu, wiki, význam, význam slova, popis, význam pojmu, názvosloví, termín, matematika, vysvětlení, co to je, synonymum, Percentil, pojem


Pojem Percentil je v kategorii matematika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Percentil

Hledat slovo Percentil ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Percentil ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Percentil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít výraz Percentil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Percentil na Google.cz

Najít slovo Percentil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Percentil například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Teď už znáte odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Percentil? resp. co znamená výraz Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Kretén? Znáte a víte kdo je Monika Bagárová? Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než matematika). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.