Co je to?
Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Co je to Percentil? Význam slova

Co znamená termín Percentil? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.


Co je to Percentil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Percentil doporučujeme sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Percentil se nachází v sekci Matematika

Klíčová slova: informace, Percentil, heslo, synonymum, termín, slovo, popis, terminus technicus, terminologie, vysvětlení, Matematika, význam slova, definice pojmu, odborné názvosloví, co znamená, definice, názvosloví, formulace


Pojem Percentil je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Percentil

Vyhledat pojem Percentil ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Percentil ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Percentil na Google.cz

Najít termín Percentil ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Percentil ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Percentil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Percentil například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Percentil? resp. co se přesně ukrývá za slovem Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Heretik? Znáte a víte kdo je Císař? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Matematika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.