Co je to?
Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Co je to Percentil? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Percentil?

Percentil je označení pro relativní umístění v porovnání s ostatními posuzovanými na stupnici počítáno do hodnoty 100. Hodnota 100 je nejvyšším umístěním. Je tak vyjádřeno, kolik procent ostatních mělo horší výsledek než účastník.
Je-li známo, kolik osob se testování zúčastnilo, lze pomocí percentilu stanovit také absolutní pořadí.


Co je to Percentil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Percentil. Co znamená odborný pojem Percentil z kategorie Matematika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Percentil s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Percentil se nachází v kategorii Matematika

Klíčová slova: pojem, odborné názvosloví, definice pojmu, Matematika, slovo, přesný výraz, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, přesný význam, informace, formulace, synonymum, co znamená, Percentil, heslo, význam, význam pojmu


Pojem Percentil je v kategorii Matematika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Percentil lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Percentil ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Percentil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Percentil ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Percentil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Percentil ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Percentil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Percentil například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Percentil? resp. co se přesně ukrývá za slovem Percentil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Percentil, odpověď na dotaz co je to Percentil?. Víte např. kdo to je Ambasador? Znáte a víte kdo je Nevlastní sourozenec? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Matematika. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.