Co je to?
Definice výrazu, termínu Kardio cvičení. Co znamená odborný pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Co je Kardio cvičení?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kardio cvičení

Kardio cvičení neboli kardiovaskulární cvičení je nedílnou součástí jakéhokoli fitness plánu. Jde o libovolný pohyb, kterým lze dosáhnout optimálních hodnot srdečního tepu a při kterém se zlepšuje krevní oběh celého těla.
Kromě snížení hmotnosti nabízí kardio cvičení celou řadu výhod, jako je zlepšení stavu srdce, zrychlení metabolizmu, snížení stresu, kontrola hladiny cukrů v krvi, zlepšení paměti, zpomalení stárnutí a mnoho dalších.


Co je to Kardio cvičení? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kardio cvičení. Co znamená odborný pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Omlouváme se za případné neaktuální údaje a pravopisné chyby na webových stránkách. Snažíme se neustále zlepšovat obsah a kvalitu stránek, a vaše zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Děkujeme za pochopení. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte uvedený text s jinými osobami na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Termín Kardio cvičení je v kategorii sport

Klíčová slova: lexikon, terminologie, odborný výraz, co to je, slovník, termín, synonymum, wiki, význam, pojem, vysvětlení, sport, sport, co je to Kardio cvičení?, význam pojmu, slovo, formulace, přesný význam


Pojem Kardio cvičení je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kardio cvičení

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kardio cvičení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Kardio cvičení ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kardio cvičení ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Kardio cvičení ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kardio cvičení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat pojem Kardio cvičení na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardio cvičení například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kardio cvičení? resp. co to je Kardio cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kardio cvičení, odpověď na dotaz co je to Kardio cvičení?. Víte např. kdo to je Ester Sátorová? Znáte a víte kdo je Oscar Pistorius? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Kardio cvičení i v jiné sekci než je kategorie sport. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, Puk na mokrém ledu, kardio cvičení, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.