Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kardio cvičení. Co znamená odborný pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Co je to Kardio cvičení? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kardio cvičení?

Kardio cvičení neboli kardiovaskulární cvičení je nedílnou součástí jakéhokoli fitness plánu. Jde o libovolný pohyb, kterým lze dosáhnout optimálních hodnot srdečního tepu a při kterém se zlepšuje krevní oběh celého těla.
Kromě snížení hmotnosti nabízí kardio cvičení celou řadu výhod, jako je zlepšení stavu srdce, zrychlení metabolizmu, snížení stresu, kontrola hladiny cukrů v krvi, zlepšení paměti, zpomalení stárnutí a mnoho dalších.


Co je to Kardio cvičení? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Kardio cvičení. Co znamená odborný pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Kardio cvičení můžete sdílet s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Kardio cvičení je v kategorii sport

Klíčová slova: heslo, slovo, informace, Kardio cvičení, terminologie, synonymum, vysvětlení, význam, přesný význam, termín, sport, pojem, názvosloví, definice pojmu, co znamená, popis, odborný výraz, význam pojmu


Pojem Kardio cvičení je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kardio cvičení ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kardio cvičení ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Kardio cvičení na Google.cz

Najít slovo Kardio cvičení ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Kardio cvičení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Kardio cvičení ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardio cvičení například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kardio cvičení? resp. co znamená výraz Kardio cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kardio cvičení, odpověď na dotaz co je to Kardio cvičení?. Víte např. kdo to je Etnograf? Znáte a víte kdo je Eva Mendes? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než sport. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.