Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Co to je Kardio cvičení? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kardio cvičení?

Kardio cvičení neboli kardiovaskulární cvičení je nedílnou součástí jakéhokoli fitness plánu. Jde o libovolný pohyb, kterým lze dosáhnout optimálních hodnot srdečního tepu a při kterém se zlepšuje krevní oběh celého těla.
Kromě snížení hmotnosti nabízí kardio cvičení celou řadu výhod, jako je zlepšení stavu srdce, zrychlení metabolizmu, snížení stresu, kontrola hladiny cukrů v krvi, zlepšení paměti, zpomalení stárnutí a mnoho dalších.


Co je to Kardio cvičení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kardio cvičení se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kardio cvičení se nachází v sekci Sport

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, heslo, odborný výraz, Sport, přesný význam, definice pojmu, význam, formulace, termín, Sport, wiki, co je to Kardio cvičení?, popis, co znamená, význam slova, informace, názvosloví


Pojem Kardio cvičení je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít pojem Kardio cvičení ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kardio cvičení ve Wikimedia Commons

Hledat termín Kardio cvičení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Kardio cvičení ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Kardio cvičení na Google.cz

Najít výraz Kardio cvičení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardio cvičení například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kardio cvičení? resp. co přesně znamená slovo Kardio cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kardio cvičení, odpověď na dotaz co je to Kardio cvičení?. Víte např. kdo to je Mohamed? Znáte a víte kdo je Vdovec? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Sport. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.