Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Co to je Kardio cvičení? Význam slova

Co znamená termín Kardio cvičení? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kardio cvičení neboli kardiovaskulární cvičení je nedílnou součástí jakéhokoli fitness plánu. Jde o libovolný pohyb, kterým lze dosáhnout optimálních hodnot srdečního tepu a při kterém se zlepšuje krevní oběh celého těla.
Kromě snížení hmotnosti nabízí kardio cvičení celou řadu výhod, jako je zlepšení stavu srdce, zrychlení metabolizmu, snížení stresu, kontrola hladiny cukrů v krvi, zlepšení paměti, zpomalení stárnutí a mnoho dalších.


Co je to Kardio cvičení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kardio cvičení sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kardio cvičení patří do sekce Sport

Klíčová slova: názvosloví, terminologie, odborný výraz, Sport, co to je, význam slova, definice, informace, popis, přesný výraz, přesný význam, co znamená, slovník, terminus technicus, vysvětlení, synonymum, slovo, formulace


Pojem Kardio cvičení je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Kardio cvičení ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Kardio cvičení ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Kardio cvičení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Kardio cvičení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kardio cvičení na Youtube

Najít heslo Kardio cvičení ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardio cvičení například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Kardio cvičení? resp. co vlastně znamená slovo Kardio cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kardio cvičení, odpověď na dotaz co je to Kardio cvičení?. Víte např. kdo to je Státní pojištěnec? Znáte a víte kdo je Shakira? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kardio cvičení v jiné sekci než Sport. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.