Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Co to je Kardio cvičení? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kardio cvičení?

Kardio cvičení neboli kardiovaskulární cvičení je nedílnou součástí jakéhokoli fitness plánu. Jde o libovolný pohyb, kterým lze dosáhnout optimálních hodnot srdečního tepu a při kterém se zlepšuje krevní oběh celého těla.
Kromě snížení hmotnosti nabízí kardio cvičení celou řadu výhod, jako je zlepšení stavu srdce, zrychlení metabolizmu, snížení stresu, kontrola hladiny cukrů v krvi, zlepšení paměti, zpomalení stárnutí a mnoho dalších.


Co je to Kardio cvičení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kardio cvičení s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kardio cvičení se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: odborné názvosloví, slovo, Sport, terminologie, formulace, popis, co je to Kardio cvičení?, vysvětlení, odborný výraz, termín, slovník, význam slova, přesný výraz, význam pojmu, lexikon, přesný význam, pojem, význam


Pojem Kardio cvičení je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít výraz Kardio cvičení ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kardio cvičení ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kardio cvičení ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Kardio cvičení ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kardio cvičení na Youtube

Hledat slovo Kardio cvičení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardio cvičení například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Kardio cvičení? resp. jaký je přesný význam slova Kardio cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kardio cvičení, odpověď na dotaz co je to Kardio cvičení?. Víte např. kdo to je Astronaut? Znáte a víte kdo je Shakira? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kardio cvičení i v jiných kategoriích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.