Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Co to je Kardio cvičení? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kardio cvičení

Kardio cvičení neboli kardiovaskulární cvičení je nedílnou součástí jakéhokoli fitness plánu. Jde o libovolný pohyb, kterým lze dosáhnout optimálních hodnot srdečního tepu a při kterém se zlepšuje krevní oběh celého těla.
Kromě snížení hmotnosti nabízí kardio cvičení celou řadu výhod, jako je zlepšení stavu srdce, zrychlení metabolizmu, snížení stresu, kontrola hladiny cukrů v krvi, zlepšení paměti, zpomalení stárnutí a mnoho dalších.


Co je to Kardio cvičení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kardio cvičení? Potom se o definici podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Kardio cvičení se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: informace, synonymum, definice, přesný výraz, názvosloví, slovo, wiki, význam slova, lexikon, Sport, co je to Kardio cvičení?, význam, popis, pojem, Sport, co to je, formulace, odborný výraz


Pojem Kardio cvičení je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Kardio cvičení

Zkusit najít heslo Kardio cvičení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Kardio cvičení na Youtube

Vyhledat termín Kardio cvičení ve Wikipedii

Hledat výraz Kardio cvičení ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Kardio cvičení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Kardio cvičení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardio cvičení například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Kardio cvičení? resp. jaký je význam pojmu Kardio cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kardio cvičení, odpověď na dotaz co je to Kardio cvičení?. Víte např. kdo to je Rozpočtář? Znáte a víte kdo je Anna K? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.