Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Co to je Kardio cvičení? Význam slova

Co znamená termín Kardio cvičení? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Kardio cvičení neboli kardiovaskulární cvičení je nedílnou součástí jakéhokoli fitness plánu. Jde o libovolný pohyb, kterým lze dosáhnout optimálních hodnot srdečního tepu a při kterém se zlepšuje krevní oběh celého těla.
Kromě snížení hmotnosti nabízí kardio cvičení celou řadu výhod, jako je zlepšení stavu srdce, zrychlení metabolizmu, snížení stresu, kontrola hladiny cukrů v krvi, zlepšení paměti, zpomalení stárnutí a mnoho dalších.


Co je to Kardio cvičení? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kardio cvičení. Co znamená pojem Kardio cvičení z kategorie Sport?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kardio cvičení se nachází v kategorii Sport

Klíčová slova: formulace, význam, lexikon, definice, definice pojmu, informace, Kardio cvičení, wiki, odborné názvosloví, význam slova, slovník, vysvětlení, Sport, terminologie, termín, odborný výraz, slovo, co to je


Pojem Kardio cvičení je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Kardio cvičení

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kardio cvičení ve Wikimedia Commons

Najít termín Kardio cvičení ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Kardio cvičení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Kardio cvičení ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Kardio cvičení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Kardio cvičení ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kardio cvičení například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kardio cvičení? resp. jaký je přesný význam slova Kardio cvičení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kardio cvičení, odpověď na dotaz co je to Kardio cvičení?. Víte např. kdo to je Klerik? Znáte a víte kdo je Vdovec? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Píše se správně pýr nebo pír? A co to vůbec je? Pokud nevíte, podívejte se na stránku sem.