Co je to?
Definice odborného termínu, slova AKA. Co znamená pojem AKA z kategorie Zkratky?

Co je AKA?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu AKA?

AKA je zkratka pocházející z angličtiny, zkracuje slova also known as - známý také jako či alias. Pomocí této zkratky je možno oddělit od sebe vlastní jméno a pseudonym. Zkratku je možno zapisovat také jiným způsobem s interpunkcí, tedy a.k.a.
Zkratka AKA byla použita i pro název filmu režiséra Duncana Roye, ve kterém se mladík z nižších vrstev snaší proniknout do vyšší společnosti.


Co je to AKA? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova AKA. Co znamená pojem AKA z kategorie Zkratky?

Naše stránky mají pouze informativní charakter, neručíme za tiskové chyby. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vaším okruhem známých osob na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz AKA patří do sekce zkratky

Klíčová slova: význam, význam pojmu, názvosloví, heslo, pojem, odborné názvosloví, popis, vysvětlení, definice pojmu, přesný výraz, wiki, odborný výraz, terminologie, definice, informace, synonymum, co znamená, formulace


Pojem AKA je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu AKA

Zkusit najít frázi AKA ve vyhledávači Yandex

Najít výraz AKA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz AKA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AKA ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo AKA na Google.cz

Hledat videa s názvem AKA na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo AKA například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Nyní již víte co znamená slovo AKA? resp. jaká je definice termínu AKA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AKA, odpověď na dotaz co je to AKA?. Víte např. kdo to je Ivan Vladimirovič Mičurin? Znáte a víte kdo je Radek Holub? Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než zkratky. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie zkratky, Zkratky, akronymy, zkratková slova, aKA, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.