Co je to?
Odborný výraz, definice slova AKA. Co znamená pojem AKA z kategorie Zkratky?

Co je AKA? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu AKA

AKA je zkratka pocházející z angličtiny, zkracuje slova also known as - známý také jako či alias. Pomocí této zkratky je možno oddělit od sebe vlastní jméno a pseudonym. Zkratku je možno zapisovat také jiným způsobem s interpunkcí, tedy a.k.a.
Zkratka AKA byla použita i pro název filmu režiséra Duncana Roye, ve kterém se mladík z nižších vrstev snaší proniknout do vyšší společnosti.


Co je to AKA? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova AKA. Co znamená pojem AKA z kategorie Zkratky?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text AKA s přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz AKA se nachází v sekci zkratky

Klíčová slova: definice, zkratky, synonymum, co znamená, názvosloví, formulace, přesný výraz, slovo, popis, wiki, vysvětlení, heslo, lexikon, význam pojmu, zkratky, definice pojmu, terminus technicus, význam slova


Pojem AKA je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Hledejte pojem AKA v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo AKA ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo AKA na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo AKA ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AKA ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi AKA ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo AKA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo AKA například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu AKA? resp. co přesně znamená slovo AKA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AKA, odpověď na dotaz co je to AKA?. Víte např. kdo to je Zloděj? Znáte a víte kdo je Marek Ztracený? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu AKA v jiné sekci než zkratky. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.