Co je to?
Definice odborného termínu, slova AKA. Co znamená pojem AKA z kategorie Zkratky?

Co je to AKA? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova AKA

AKA je zkratka pocházející z angličtiny, zkracuje slova also known as - známý také jako či alias. Pomocí této zkratky je možno oddělit od sebe vlastní jméno a pseudonym. Zkratku je možno zapisovat také jiným způsobem s interpunkcí, tedy a.k.a.
Zkratka AKA byla použita i pro název filmu režiséra Duncana Roye, ve kterém se mladík z nižších vrstev snaší proniknout do vyšší společnosti.


Co je to AKA? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova AKA. Co znamená pojem AKA z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova AKA? Pak se o tuto stránku podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem AKA je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: AKA, lexikon, odborné názvosloví, formulace, terminus technicus, přesný výraz, Zkratky, co je to AKA?, co znamená, slovo, popis, význam pojmu, termín, názvosloví, význam slova, pojem, přesný význam, odborný výraz


Pojem AKA je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem AKA na Youtube

Hledat pojem AKA ve vyhledávači Yandex

Najít výraz AKA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín AKA ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AKA ve Wikimedia Commons

Hledat heslo AKA ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo AKA například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to AKA? resp. co se přesně ukrývá za slovem AKA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AKA, odpověď na dotaz co je to AKA?. Víte např. kdo to je Vdovec? Znáte a víte kdo je Mila Kunis? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín AKA hledat i v jiných kategoriích (než Zkratky) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.