Co je to?
Výraz, termín, definice slova AKA. Co znamená odborný pojem AKA z kategorie Zkratky?

Co je to AKA? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu AKA?

AKA je zkratka pocházející z angličtiny, zkracuje slova also known as - známý také jako či alias. Pomocí této zkratky je možno oddělit od sebe vlastní jméno a pseudonym. Zkratku je možno zapisovat také jiným způsobem s interpunkcí, tedy a.k.a.
Zkratka AKA byla použita i pro název filmu režiséra Duncana Roye, ve kterém se mladík z nižších vrstev snaší proniknout do vyšší společnosti.


Co je to AKA? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova AKA. Co znamená odborný pojem AKA z kategorie Zkratky?

Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo AKA patří do sekce zkratky

Klíčová slova: pojem, AKA, formulace, informace, co znamená, přesný výraz, názvosloví, zkratky, terminus technicus, termín, význam pojmu, lexikon, definice, heslo, popis, vysvětlení, význam, wiki


Pojem AKA je v kategorii zkratky, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu AKA lze najít v následujících zdrojích

Najít termín AKA ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem AKA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo AKA na Google.cz

Hledat videa s názvem AKA na Youtube

Vyhledat termín AKA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít heslo AKA ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo AKA například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku co to je AKA? resp. co označuje slovo AKA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AKA, odpověď na dotaz co je to AKA?. Víte např. kdo to je Danny Elfman? Znáte a víte kdo je Robert Hájek? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín AKA hledat i v jiných kategoriích (než zkratky) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.