Co je to?
Definice odborného termínu, slova AKA. Co znamená pojem AKA z kategorie Zkratky?

Co je to AKA? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu AKA

AKA je zkratka pocházející z angličtiny, zkracuje slova also known as - známý také jako či alias. Pomocí této zkratky je možno oddělit od sebe vlastní jméno a pseudonym. Zkratku je možno zapisovat také jiným způsobem s interpunkcí, tedy a.k.a.
Zkratka AKA byla použita i pro název filmu režiséra Duncana Roye, ve kterém se mladík z nižších vrstev snaší proniknout do vyšší společnosti.


Co je to AKA? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova AKA. Co znamená pojem AKA z kategorie Zkratky?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem AKA je v kategorii Zkratky

Klíčová slova: slovo, Zkratky, odborné názvosloví, synonymum, informace, co znamená, lexikon, názvosloví, terminologie, co to je, pojem, definice pojmu, termín, význam slova, terminus technicus, formulace, vysvětlení, wiki


Pojem AKA je v kategorii Zkratky, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít heslo AKA ve Wikislovníku

Najít výraz AKA ve Wikipedii

Najít termín AKA ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem AKA ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem AKA ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem AKA ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo AKA například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to AKA? resp. co znamená slovo AKA? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu AKA, odpověď na dotaz co je to AKA?. Víte např. kdo to je Steve Ballmer? Znáte a víte kdo je Jiří Dědeček? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Zkratky). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.