Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kontrolní hlášení. Co znamená pojem Kontrolní hlášení z kategorie Účetnictví?

Co je to Kontrolní hlášení? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kontrolní hlášení?

Kontrolní hlášení je název zákonné povinnosti, která vznikla plátcům DPH od ledna 2016. Jedná se o zvláštní dokument, který nahrazuje výpis z evidence pro účely DPH. Toto daňové tvrzení však není náhražkou souhrnného hlášení ani řádného přiznání DPH.
Kontrolní hlášení se podává elektronicky podle daného vzoru. Jeho účelem je informovat správce daně o transakcích, které probíhají mezi jednotlivými plátci a usnadnění odhalování daňových podvodů.


Co je to Kontrolní hlášení? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kontrolní hlášení. Co znamená pojem Kontrolní hlášení z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Kontrolní hlášení patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: význam, formulace, přesný výraz, co to je, Účetnictví, význam pojmu, Účetnictví, Kontrolní hlášení, odborný výraz, co je to Kontrolní hlášení?, popis, přesný význam, vysvětlení, slovo, co znamená, slovník, lexikon, wiki


Pojem Kontrolní hlášení je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kontrolní hlášení v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kontrolní hlášení ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Kontrolní hlášení na Google.cz

Hledat výraz Kontrolní hlášení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kontrolní hlášení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Kontrolní hlášení ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Kontrolní hlášení ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontrolní hlášení například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Kontrolní hlášení? resp. co znamená slovo Kontrolní hlášení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontrolní hlášení, odpověď na dotaz co je to Kontrolní hlášení?. Víte např. kdo to je Knihomol? Znáte a víte kdo je Jeřábník? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.