Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kontrolní hlášení. Co znamená pojem Kontrolní hlášení z kategorie Účetnictví?

Co je to Kontrolní hlášení? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kontrolní hlášení?

Kontrolní hlášení je název zákonné povinnosti, která vznikla plátcům DPH od ledna 2016. Jedná se o zvláštní dokument, který nahrazuje výpis z evidence pro účely DPH. Toto daňové tvrzení však není náhražkou souhrnného hlášení ani řádného přiznání DPH.
Kontrolní hlášení se podává elektronicky podle daného vzoru. Jeho účelem je informovat správce daně o transakcích, které probíhají mezi jednotlivými plátci a usnadnění odhalování daňových podvodů.


Co je to Kontrolní hlášení? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kontrolní hlášení. Co znamená pojem Kontrolní hlášení z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Kontrolní hlášení? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kontrolní hlášení patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: co to je, Účetnictví, termín, popis, co znamená, informace, synonymum, přesný význam, význam, vysvětlení, definice, wiki, význam slova, definice pojmu, terminus technicus, formulace, Účetnictví, pojem


Pojem Kontrolní hlášení je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít výraz Kontrolní hlášení ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Kontrolní hlášení ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Kontrolní hlášení ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Kontrolní hlášení ve Wikipedii

Hledat pojem Kontrolní hlášení ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Kontrolní hlášení ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontrolní hlášení například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kontrolní hlášení? resp. jaký je význam pojmu Kontrolní hlášení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontrolní hlášení, odpověď na dotaz co je to Kontrolní hlášení?. Víte např. kdo to je Šárka Grossová? Znáte a víte kdo je Jeřábník? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Účetnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.