Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kontrolní hlášení. Co znamená pojem Kontrolní hlášení z kategorie Účetnictví?

Co je to Kontrolní hlášení? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Kontrolní hlášení?

Kontrolní hlášení je název zákonné povinnosti, která vznikla plátcům DPH od ledna 2016. Jedná se o zvláštní dokument, který nahrazuje výpis z evidence pro účely DPH. Toto daňové tvrzení však není náhražkou souhrnného hlášení ani řádného přiznání DPH.
Kontrolní hlášení se podává elektronicky podle daného vzoru. Jeho účelem je informovat správce daně o transakcích, které probíhají mezi jednotlivými plátci a usnadnění odhalování daňových podvodů.


Co je to Kontrolní hlášení? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kontrolní hlášení. Co znamená pojem Kontrolní hlášení z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kontrolní hlášení se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: definice pojmu, informace, synonymum, Účetnictví, popis, Kontrolní hlášení, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, slovo, co je to Kontrolní hlášení?, terminologie, přesný význam, terminus technicus, heslo, co znamená, lexikon, odborné názvosloví


Pojem Kontrolní hlášení je v kategorii Účetnictví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kontrolní hlášení lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Kontrolní hlášení na Google.cz

Zkusit najít termín Kontrolní hlášení ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Kontrolní hlášení ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Kontrolní hlášení na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kontrolní hlášení ve Wikimedia Commons

Hledat termín Kontrolní hlášení ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kontrolní hlášení například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Kontrolní hlášení? resp. co přesně znamená slovo Kontrolní hlášení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kontrolní hlášení, odpověď na dotaz co je to Kontrolní hlášení?. Víte např. kdo to je Marie Terezie? Znáte a víte kdo je Jeřábník? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Účetnictví. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.