Co je to?
Odborný výraz, definice slova Sangvinik. Co znamená pojem Sangvinik z kategorie Psychologie?

Co je to Sangvinik? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Sangvinik

Existují čtyři druhy temperamentu, které stanovil starověký řecký lékař Hippokrates ještě před naším letopočtem. Sangvinik je jedním z nich a člověk s tímto typem temperamentu je stabilním extrovertem. Důležitá tělní tekutina je u něj krev. Tato osoba bývá názorově a emočně nestálá, společenská a také veselá.


Co je to Sangvinik? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Sangvinik. Co znamená pojem Sangvinik z kategorie Psychologie?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Sangvinik? Potom se o definici podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Sangvinik se nachází v kategorii Psychologie

Klíčová slova: popis, přesný výraz, odborný výraz, informace, terminologie, Psychologie, definice pojmu, heslo, wiki, význam, co to je, formulace, Sangvinik, co znamená, terminus technicus, pojem, slovník, definice


Pojem Sangvinik je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Sangvinik

Zkusit najít heslo Sangvinik ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Sangvinik ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Sangvinik na Youtube

Zkusit najít pojem Sangvinik ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sangvinik ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Sangvinik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Sangvinik například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Sangvinik? resp. jaký je význam pojmu Sangvinik? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Sangvinik, odpověď na dotaz co je to Sangvinik?. Víte např. kdo to je Státní úředník? Znáte a víte kdo je Endokrinolog? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Psychologie Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.