Co je to?
Definice odborného termínu, slova Thajská masáž. Co znamená pojem Thajská masáž z kategorie Různé?

Co je Thajská masáž? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Thajská masáž?

Thajská masáž je speciální typ masáže, která obsahuje prvky akupresury a jógy. Významným prvkem je v thajské masáži protahování. V thajské masáži se nevyužívá viditelná síla. Ideálně by měla masáž trvat 1,5 - 3 hodiny. Thajská masáž je vhodná na bolesti zad a svalů, pro regeneraci a rehabilitaci organismu, pro zvládání stresu nebo při psychosomatických onemocněních.

Co je to Thajská masáž? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Thajská masáž. Co znamená pojem Thajská masáž z kategorie Různé?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Thajská masáž? Pak se o ní podělte s ostatními na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Thajská masáž patří do sekce různé

Klíčová slova: popis, význam, co znamená, definice pojmu, pojem, odborný výraz, význam pojmu, informace, termín, slovník, co to je, wiki, terminologie, přesný význam, přesný výraz, různé, různé, co je to Thajská masáž?


Pojem Thajská masáž je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Co označuje termín Thajská masáž? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy. Pro velké množství protahovacích manévrů se často používají popisy jako „aplikovaná hatha jóga“ či reklamní název „jóga pro líné“. Termín, popisující umění thajské masáže obraznou formou, je „jógová masáž“.
Přes intenzitu a práci s hlubokými strukturami není tradiční masáž vyčerpávající pro maséra ani pro masírovaného. Vidíte-li dobrého maséra při práci, můžete mít pocit, že tradiční masáž je vlastně meditací. Obrovské soustředění, tušená , nikoliv viditelná síla, dokonalé sladění pohybů - to je Nuad Borán (thajsky „starobylá masáž“).

Zkuste zjistit více informací o slovu Thajská masáž v následujících zdrojích

Najít heslo Thajská masáž ve Wikizdrojích

Zkusit najít výraz Thajská masáž ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Thajská masáž ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Thajská masáž ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Thajská masáž ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Thajská masáž na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Thajská masáž například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Nyní už nejspíš víte co to je Thajská masáž? resp. co označuje slovo Thajská masáž? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Thajská masáž, odpověď na dotaz co je to Thajská masáž?. Víte např. kdo to je Roald Amundsen? Znáte a víte kdo je Ridley Scott? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.