Co je to?
Definice výrazu Činžovní dům. Co znamená odborný pojem Činžovní dům z kategorie Stavebnictví?

Co to je Činžovní dům? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Činžovní dům?

Činžovní dům neboli nájemní dům je větší dům s více byty, ve kterých bydlí nájemníci platící nájem – činži. Jedná se o městský způsob bydlení, který v současnosti zažívá renesanci. Činžovní dům má společnou vstupní halu a některé další prostory, jako sklepy, prádelny, sušárny, půdy, dvory a podobně a poskytuje nájemníkům více vlastního prostoru.
Činžovní dům bývá plně funkční, ale zachovává si určitou osobitost.


Co je to Činžovní dům? Význam slova, termín, Definice výrazu Činžovní dům. Co znamená odborný pojem Činžovní dům z kategorie Stavebnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Činžovní dům patří do sekce Stavebnictví

Klíčová slova: Stavebnictví, Stavebnictví, slovník, definice, co je to Činžovní dům?, terminologie, odborný výraz, popis, vysvětlení, formulace, informace, heslo, odborné názvosloví, co to je, definice pojmu, co znamená, synonymum, význam slova


Pojem Činžovní dům je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít výraz Činžovní dům ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Činžovní dům na Youtube

Najít pojem Činžovní dům ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat slovo Činžovní dům ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Činžovní dům ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Činžovní dům ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Činžovní dům například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Činžovní dům? resp. jaký je význam slova Činžovní dům? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Činžovní dům, odpověď na dotaz co je to Činžovní dům?. Víte např. kdo to je Patrik Tkáč? Znáte a víte kdo je Hrnčíř? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Stavebnictví. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!