Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Co to je Škrobová moučka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Škrobová moučka?

Škrobová moučka je označení škrobu z brambor, kukuřice nebo sóji. Je velice jemný, proto se používá především při vaření k zahušťování nebo při pečení nejrůznějších moučníků, pečiva nebo dortů.
Oceňují ho hlavně alergici, kteří nemají toleranci k lepku, takže nemohou používat běžnou mouku. Škrob se oproti tomu skládá ze sacharidů, tuků a bílkovin. Škrobovou moučku vyrábí více českých i zahraničních výrobců, je zcela běžně k dostání.


Co je to Škrobová moučka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Heslo Škrobová moučka je v kategorii jídlo

Klíčová slova: jídlo, formulace, slovník, wiki, heslo, lexikon, přesný význam, jídlo, co znamená, přesný výraz, slovo, pojem, terminus technicus, definice, definice pojmu, popis, vysvětlení, informace


Pojem Škrobová moučka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Škrobová moučka hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Škrobová moučka ve Wikislovníku

Najít výraz Škrobová moučka ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Škrobová moučka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Škrobová moučka na Youtube

Zkusit najít Škrobová moučka na Google.cz

Vyhledat slovo Škrobová moučka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrobová moučka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte jaký je přesný význam slova Škrobová moučka? resp. co to je Škrobová moučka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Škrobová moučka, odpověď na dotaz co je to Škrobová moučka?. Víte např. kdo to je Lewis Hamilton? Znáte a víte kdo je Lukrecius Chang? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Škrobová moučka i v jiné kategorii než v jídlo. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.