Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Co je Škrobová moučka?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Škrobová moučka

Škrobová moučka je označení škrobu z brambor, kukuřice nebo sóji. Je velice jemný, proto se používá především při vaření k zahušťování nebo při pečení nejrůznějších moučníků, pečiva nebo dortů.
Oceňují ho hlavně alergici, kteří nemají toleranci k lepku, takže nemohou používat běžnou mouku. Škrob se oproti tomu skládá ze sacharidů, tuků a bílkovin. Škrobovou moučku vyrábí více českých i zahraničních výrobců, je zcela běžně k dostání.


Co je to Škrobová moučka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Škrobová moučka s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Škrobová moučka se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: slovník, Škrobová moučka, vysvětlení, terminologie, informace, význam, formulace, heslo, význam slova, přesný význam, pojem, popis, přesný výraz, jídlo, termín, definice pojmu, synonymum, definice


Pojem Škrobová moučka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Škrobová moučka

Vyhledat výraz Škrobová moučka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Škrobová moučka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Škrobová moučka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Škrobová moučka na Google.cz

Zkusit najít heslo Škrobová moučka ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Škrobová moučka na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrobová moučka například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už víte co znamená Škrobová moučka? resp. co označuje slovo Škrobová moučka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Škrobová moučka, odpověď na dotaz co je to Škrobová moučka?. Víte např. kdo to je František Halas? Znáte a víte kdo je Jan Jiří Grasel? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v jídlo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, česnek, Škrobová moučka, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.