Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Co to je Škrobová moučka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Škrobová moučka?

Škrobová moučka je označení škrobu z brambor, kukuřice nebo sóji. Je velice jemný, proto se používá především při vaření k zahušťování nebo při pečení nejrůznějších moučníků, pečiva nebo dortů.
Oceňují ho hlavně alergici, kteří nemají toleranci k lepku, takže nemohou používat běžnou mouku. Škrob se oproti tomu skládá ze sacharidů, tuků a bílkovin. Škrobovou moučku vyrábí více českých i zahraničních výrobců, je zcela běžně k dostání.


Co je to Škrobová moučka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Škrobová moučka sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Škrobová moučka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: popis, význam, definice, formulace, terminus technicus, co to je, informace, slovník, heslo, Jídlo, co je to Škrobová moučka?, pojem, terminologie, vysvětlení, definice pojmu, termín, přesný výraz, význam pojmu


Pojem Škrobová moučka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít termín Škrobová moučka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Škrobová moučka na Google.cz

Vyhledat slovo Škrobová moučka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Škrobová moučka na Youtube

Najít heslo Škrobová moučka ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Škrobová moučka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrobová moučka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Škrobová moučka? resp. jaká je definice termínu Škrobová moučka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Škrobová moučka, odpověď na dotaz co je to Škrobová moučka?. Víte např. kdo to je Parsifal? Znáte a víte kdo je Hasič? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Škrobová moučka hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.