Co je to?
Výraz, termín, definice slova Škrobová moučka. Co znamená odborný pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Co je to Škrobová moučka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Škrobová moučka

Škrobová moučka je označení škrobu z brambor, kukuřice nebo sóji. Je velice jemný, proto se používá především při vaření k zahušťování nebo při pečení nejrůznějších moučníků, pečiva nebo dortů.
Oceňují ho hlavně alergici, kteří nemají toleranci k lepku, takže nemohou používat běžnou mouku. Škrob se oproti tomu skládá ze sacharidů, tuků a bílkovin. Škrobovou moučku vyrábí více českých i zahraničních výrobců, je zcela běžně k dostání.


Co je to Škrobová moučka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Škrobová moučka. Co znamená odborný pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Škrobová moučka se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Škrobová moučka je v kategorii jídlo

Klíčová slova: lexikon, přesný význam, terminus technicus, význam slova, definice pojmu, pojem, wiki, co znamená, popis, co je to Škrobová moučka?, terminologie, heslo, co to je, slovník, vysvětlení, slovo, synonymum, odborný výraz


Pojem Škrobová moučka je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít termín Škrobová moučka na Google.cz

Hledat slovo Škrobová moučka ve Wikislovníku

Najít výraz Škrobová moučka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Škrobová moučka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat termín Škrobová moučka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Škrobová moučka ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrobová moučka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Škrobová moučka? resp. jaká je definice slova Škrobová moučka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Škrobová moučka, odpověď na dotaz co je to Škrobová moučka?. Víte např. kdo to je Vrátný? Znáte a víte kdo je Juliette Binoche? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci jídlo U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.