Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Co to je Škrobová moučka? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Škrobová moučka

Škrobová moučka je označení škrobu z brambor, kukuřice nebo sóji. Je velice jemný, proto se používá především při vaření k zahušťování nebo při pečení nejrůznějších moučníků, pečiva nebo dortů.
Oceňují ho hlavně alergici, kteří nemají toleranci k lepku, takže nemohou používat běžnou mouku. Škrob se oproti tomu skládá ze sacharidů, tuků a bílkovin. Škrobovou moučku vyrábí více českých i zahraničních výrobců, je zcela běžně k dostání.


Co je to Škrobová moučka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Škrobová moučka se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: význam, význam slova, slovník, co to je, termín, Jídlo, Jídlo, popis, Škrobová moučka, slovo, přesný význam, formulace, přesný výraz, terminologie, wiki, názvosloví, pojem, synonymum


Pojem Škrobová moučka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Škrobová moučka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Škrobová moučka ve Wikimedia Commons

Najít výraz Škrobová moučka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Škrobová moučka na Youtube

Zkusit najít výraz Škrobová moučka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat výraz Škrobová moučka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrobová moučka například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Škrobová moučka? resp. co přesně znamená slovo Škrobová moučka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Škrobová moučka, odpověď na dotaz co je to Škrobová moučka?. Víte např. kdo to je Steve Wozniak? Znáte a víte kdo je Mick Jagger? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.