Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Co to je Škrobová moučka? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Škrobová moučka?

Škrobová moučka je označení škrobu z brambor, kukuřice nebo sóji. Je velice jemný, proto se používá především při vaření k zahušťování nebo při pečení nejrůznějších moučníků, pečiva nebo dortů.
Oceňují ho hlavně alergici, kteří nemají toleranci k lepku, takže nemohou používat běžnou mouku. Škrob se oproti tomu skládá ze sacharidů, tuků a bílkovin. Škrobovou moučku vyrábí více českých i zahraničních výrobců, je zcela běžně k dostání.


Co je to Škrobová moučka? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Škrobová moučka. Co znamená pojem Škrobová moučka z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Škrobová moučka patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: slovo, význam, Škrobová moučka, odborný výraz, význam pojmu, Jídlo, synonymum, význam slova, slovník, odborné názvosloví, co je to Škrobová moučka?, formulace, přesný význam, co to je, lexikon, co znamená, Jídlo, přesný výraz


Pojem Škrobová moučka je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Škrobová moučka zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Škrobová moučka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Škrobová moučka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Škrobová moučka ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Škrobová moučka ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Škrobová moučka ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Škrobová moučka ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Škrobová moučka například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Škrobová moučka? resp. jaká je definice slova Škrobová moučka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Škrobová moučka, odpověď na dotaz co je to Škrobová moučka?. Víte např. kdo to je Marxista? Znáte a víte kdo je Masový vrah? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Škrobová moučka i v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.