Co je to?
Výraz, termín, definice slova Plovoucí podlaha. Co znamená odborný pojem Plovoucí podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co je to Plovoucí podlaha? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Plovoucí podlaha?

Plovoucí podlaha je typ skládané podlahy, která v sobě má zvukovou izolační vrstvu. Hodí se hlavně do bytů nebo různých typů kanceláří. Může se jednat např. o laminátovou, dřevěnou, dýhovanou, korkovou nebo linoleovou plovoucí podlahu. Lehká varianta se klade na materiál na dřevním základě, těžká na betonový základ.
Velkou předností plovoucí podlahy je zvuková izolace, dále pak rychlé a čisté položení. Je také zdravotně nezávadná, lehce se udržuje a její cena je příznivá. Nehodí se však do vlhkých místností nebo tam, kde dochází k častým změnám teplot.


Co je to Plovoucí podlaha? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Plovoucí podlaha. Co znamená odborný pojem Plovoucí podlaha z kategorie Stavebnictví?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Plovoucí podlaha se nachází v sekci stavebnictví

Klíčová slova: popis, Plovoucí podlaha, co znamená, termín, význam pojmu, stavebnictví, lexikon, slovník, názvosloví, slovo, heslo, definice pojmu, odborný výraz, přesný výraz, formulace, definice, odborné názvosloví, pojem


Pojem Plovoucí podlaha je v kategorii stavebnictví, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Plovoucí podlaha? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Plovoucí podlaha je druh podlahy, která ve své skladbě obsahuje zvukově-izolační vrstvu. Používá se především v bytových prostorách. Díky svým dobrým vlastnostem je vhodná i v prostorách veřejných budov, ve kterých jsou mnohem větší nároky.
Nejvýznamnější výhodou plovoucí podlahy je její akustická izolace, která zabraňuje přenosu hluku z místnosti do ostatních částí domu. Mezi další výhody plovoucích podlah patří zejména rychlost montáže a čistota při pokládce. Dále menší nároky na pevnost podkladu, zdravotní nezávadnost, jednoduchá údržba a v neposlední řadě i snadná demontáž a cena.
Plovoucí podlahy nejsou vhodné do vlhkých místností či místností s často se měnícím klimatem jako jsou předsíně, vstupní haly apod.

Pro více informací o heslu Plovoucí podlaha zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Plovoucí podlaha ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Plovoucí podlaha na Google.cz

Vyhledat výraz Plovoucí podlaha ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plovoucí podlaha ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Plovoucí podlaha ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Plovoucí podlaha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Plovoucí podlaha například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Plovoucí podlaha? resp. co se skrývá pod slovem Plovoucí podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plovoucí podlaha, odpověď na dotaz co je to Plovoucí podlaha?. Víte např. kdo to je Eduard Haken? Znáte a víte kdo je Jolka Krásná? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než stavebnictví). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.