Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Plovoucí podlaha. Co znamená pojem Plovoucí podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co to je Plovoucí podlaha? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Plovoucí podlaha?

Plovoucí podlaha je typ skládané podlahy, která v sobě má zvukovou izolační vrstvu. Hodí se hlavně do bytů nebo různých typů kanceláří. Může se jednat např. o laminátovou, dřevěnou, dýhovanou, korkovou nebo linoleovou plovoucí podlahu. Lehká varianta se klade na materiál na dřevním základě, těžká na betonový základ.
Velkou předností plovoucí podlahy je zvuková izolace, dále pak rychlé a čisté položení. Je také zdravotně nezávadná, lehce se udržuje a její cena je příznivá. Nehodí se však do vlhkých místností nebo tam, kde dochází k častým změnám teplot.


Co je to Plovoucí podlaha? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Plovoucí podlaha. Co znamená pojem Plovoucí podlaha z kategorie Stavebnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Plovoucí podlaha je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: co znamená, popis, přesný výraz, slovo, Plovoucí podlaha, termín, formulace, přesný význam, synonymum, význam slova, názvosloví, význam pojmu, informace, heslo, terminologie, definice pojmu, Stavebnictví, odborný výraz


Pojem Plovoucí podlaha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Plovoucí podlaha dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Plovoucí podlaha je druh podlahy, která ve své skladbě obsahuje zvukově-izolační vrstvu. Používá se především v bytových prostorách. Díky svým dobrým vlastnostem je vhodná i v prostorách veřejných budov, ve kterých jsou mnohem větší nároky.
Nejvýznamnější výhodou plovoucí podlahy je její akustická izolace, která zabraňuje přenosu hluku z místnosti do ostatních částí domu. Mezi další výhody plovoucích podlah patří zejména rychlost montáže a čistota při pokládce. Dále menší nároky na pevnost podkladu, zdravotní nezávadnost, jednoduchá údržba a v neposlední řadě i snadná demontáž a cena.
Plovoucí podlahy nejsou vhodné do vlhkých místností či místností s často se měnícím klimatem jako jsou předsíně, vstupní haly apod.

Zkuste zjistit více informací o slovu Plovoucí podlaha v následujících zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Plovoucí podlaha ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Plovoucí podlaha ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Plovoucí podlaha na Google.cz

Zkusit najít termín Plovoucí podlaha ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Plovoucí podlaha ve Wikimedia Commons

Najít slovo Plovoucí podlaha ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Plovoucí podlaha například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Plovoucí podlaha? resp. jaká je definice slova Plovoucí podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plovoucí podlaha, odpověď na dotaz co je to Plovoucí podlaha?. Víte např. kdo to je Perníkář? Znáte a víte kdo je Albín? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Stavebnictví U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.