Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Plovoucí podlaha. Co znamená pojem Plovoucí podlaha z kategorie Stavebnictví?

Co to je Plovoucí podlaha? Význam slova

Co znamená termín Plovoucí podlaha? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Plovoucí podlaha je typ skládané podlahy, která v sobě má zvukovou izolační vrstvu. Hodí se hlavně do bytů nebo různých typů kanceláří. Může se jednat např. o laminátovou, dřevěnou, dýhovanou, korkovou nebo linoleovou plovoucí podlahu. Lehká varianta se klade na materiál na dřevním základě, těžká na betonový základ.
Velkou předností plovoucí podlahy je zvuková izolace, dále pak rychlé a čisté položení. Je také zdravotně nezávadná, lehce se udržuje a její cena je příznivá. Nehodí se však do vlhkých místností nebo tam, kde dochází k častým změnám teplot.


Co je to Plovoucí podlaha? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Plovoucí podlaha. Co znamená pojem Plovoucí podlaha z kategorie Stavebnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Plovoucí podlaha? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Plovoucí podlaha je v kategorii Stavebnictví

Klíčová slova: terminus technicus, synonymum, Plovoucí podlaha, termín, co to je, význam slova, definice, formulace, wiki, pojem, informace, slovník, co znamená, názvosloví, Stavebnictví, odborný výraz, definice pojmu, lexikon


Pojem Plovoucí podlaha je v kategorii Stavebnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Plovoucí podlaha

Hledat heslo Plovoucí podlaha ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Plovoucí podlaha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Plovoucí podlaha ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Plovoucí podlaha ve Wikipedii

Hledat slovo Plovoucí podlaha ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Plovoucí podlaha ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Plovoucí podlaha například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Plovoucí podlaha? resp. jaký je význam slova Plovoucí podlaha? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Plovoucí podlaha, odpověď na dotaz co je to Plovoucí podlaha?. Víte např. kdo to je Elton John? Znáte a víte kdo je Přemysl Otakar II? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Stavebnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.