Co je to?
Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je to 3D Secure? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu 3D Secure?

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.


Co je to 3D Secure? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (3D Secure) můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo 3D Secure patří do kategorie Bankovnictví

Klíčová slova: definice, heslo, termín, odborné názvosloví, lexikon, slovo, Bankovnictví, terminologie, přesný výraz, názvosloví, přesný význam, Bankovnictví, slovník, formulace, terminus technicus, wiki, co znamená, význam pojmu


Pojem 3D Secure je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz 3D Secure ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo 3D Secure ve Wikipedii

Vyhledat slovo 3D Secure ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem 3D Secure ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem 3D Secure na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3D Secure ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D Secure například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je 3D Secure? resp. co znamená 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Masový vrah? Znáte a víte kdo je Prince? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Bankovnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.