Co je to?
Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je to 3D Secure? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu 3D Secure?

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.


Co je to 3D Secure? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova 3D Secure můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz 3D Secure je v sekci Bankovnictví

Klíčová slova: terminologie, odborný výraz, pojem, synonymum, odborné názvosloví, informace, heslo, lexikon, přesný výraz, definice, vysvětlení, význam slova, slovník, wiki, co to je, definice pojmu, co znamená, slovo


Pojem 3D Secure je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3D Secure ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3D Secure ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz 3D Secure ve Wikipedii

Hledat výraz 3D Secure na Google.cz

Hledat videa s názvem 3D Secure na Youtube

Hledat slovo 3D Secure ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D Secure například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu 3D Secure? resp. co se vlastně skrývá pod slovem 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Ed Sheeran? Znáte a víte kdo je Prince? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Bankovnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.