Co je to?
Výraz, termín, definice slova 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je 3D Secure? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu 3D Secure?

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.


Co je to 3D Secure? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Definici pojmu 3D Secure sdílejte s kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín 3D Secure je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, 3D Secure, synonymum, formulace, popis, význam slova, terminus technicus, co znamená, wiki, vysvětlení, informace, pojem, definice, slovník, přesný význam, přesný výraz, bankovnictví, slovo


Pojem 3D Secure je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz 3D Secure v dalších zdrojích

Hledat heslo 3D Secure ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín 3D Secure ve Wikipedii

Hledat slovo 3D Secure ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3D Secure ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz 3D Secure ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo 3D Secure ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D Secure například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená 3D Secure? resp. jaký je význam pojmu 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Pacholek? Znáte a víte kdo je Franz Kafka? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je bankovnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.