Co je to?
Výraz, termín, definice slova 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je 3D Secure?

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu 3D Secure

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.


Co je to 3D Secure? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu 3D Secure? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo 3D Secure je v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: pojem, co to je, definice, heslo, přesný význam, bankovnictví, formulace, definice pojmu, odborný výraz, názvosloví, popis, wiki, význam, termín, slovo, slovník, terminus technicus, synonymum


Pojem 3D Secure je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu 3D Secure

Vyhledat pojem 3D Secure ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín 3D Secure na Google obrázcích

Hledat videa s názvem 3D Secure na Youtube

Zkusit najít heslo 3D Secure ve vyhledávači Yandex

Najít slovo 3D Secure ve Wikipedii

Hledat výraz 3D Secure ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D Secure například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Z předchozího textu jste se dozvěděli co to je 3D Secure? resp. co znamená výraz 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Marie Majerová? Znáte a víte kdo je Roman Berbr? Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie bankovnictví, bankovky na cestě, 3D Secure, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.