Co je to?
Výraz, termín, definice slova 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je to 3D Secure? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu 3D Secure?

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.


Co je to 3D Secure? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín 3D Secure? Potom se o definici podělte s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín 3D Secure se nachází v kategorii bankovnictví

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, termín, terminus technicus, co to je, formulace, co je to 3D Secure?, definice pojmu, názvosloví, heslo, bankovnictví, slovník, co znamená, přesný výraz, vysvětlení, slovo, synonymum, popis


Pojem 3D Secure je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu 3D Secure v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo 3D Secure na Google.cz

Hledat termín 3D Secure ve Wikislovníku

Vyhledat heslo 3D Secure ve Wikipedii

Hledat výraz 3D Secure ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín 3D Secure ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem 3D Secure ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D Secure například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená 3D Secure? resp. co přesně znamená slovo 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Dustin Hoffman? Znáte a víte kdo je Jana Musilová? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než bankovnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.