Co je to?
Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je to 3D Secure? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu 3D Secure?

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.


Co je to 3D Secure? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova 3D Secure? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín 3D Secure je v kategorii Bankovnictví

Klíčová slova: 3D Secure, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, význam slova, definice pojmu, slovník, Bankovnictví, heslo, odborné názvosloví, pojem, synonymum, termín, popis, přesný význam, wiki, terminus technicus, formulace


Pojem 3D Secure je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem 3D Secure na Google.cz

Hledat pojem 3D Secure ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3D Secure ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín 3D Secure ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem 3D Secure ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo 3D Secure ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D Secure například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova 3D Secure? resp. co označuje slovo 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Pasák? Znáte a víte kdo je Porodní asistentka? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Bankovnictví. U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.