Co je to?
Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je to 3D Secure? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu 3D Secure?

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.


Co je to 3D Secure? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu 3D Secure? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem 3D Secure patří do sekce Bankovnictví

Klíčová slova: definice pojmu, slovo, význam slova, co znamená, odborný výraz, Bankovnictví, přesný výraz, pojem, wiki, vysvětlení, terminus technicus, terminologie, lexikon, odborné názvosloví, definice, heslo, význam pojmu, termín


Pojem 3D Secure je v kategorii Bankovnictví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu 3D Secure zkuste tyto odkazy

Najít slovo 3D Secure na Google.cz

Hledat termín 3D Secure ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem 3D Secure ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo 3D Secure ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo 3D Secure ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem 3D Secure na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D Secure například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova 3D Secure? resp. jaký je význam slova 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Psohlavec? Znáte a víte kdo je Porodní asistentka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Bankovnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.