Co je to?
Výraz, termín, definice slova 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Co je to 3D Secure? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova 3D Secure

3D Secure je pojmenování nové a vysoce moderní možnosti placení platební kartou na internetu. Tento způsob platby má nejvyšší možnou ochranu. Jedná se o službu, která je nastavena automaticky a mohou ji používat všichni majitelé karet, které lze využívat pro internetové platby.
Platba probíhá tak, že odeslání zadané částky musíte potvrdit jednorázovým 3D Secure heslem. To přijde na mobilní telefon zdarma. Je tím zajištěno, že kartou nemůže zaplatit na internetu nikdo jiný než její majitel.


Co je to 3D Secure? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova 3D Secure. Co znamená odborný pojem 3D Secure z kategorie Bankovnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu 3D Secure doporučujeme sdílet s blízkými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín 3D Secure se nachází v sekci bankovnictví

Klíčová slova: heslo, informace, význam, bankovnictví, terminus technicus, význam slova, bankovnictví, pojem, slovo, co znamená, lexikon, význam pojmu, slovník, popis, vysvětlení, odborný výraz, co to je, přesný význam


Pojem 3D Secure je v kategorii bankovnictví, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu 3D Secure hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít výraz 3D Secure ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem 3D Secure ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít termín 3D Secure ve Wikislovníku

Hledat termín 3D Secure ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem 3D Secure ve Wikimedia Commons

Hledat slovo 3D Secure ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo 3D Secure například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili co znamená 3D Secure? resp. jaká je definice termínu 3D Secure? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu 3D Secure, odpověď na dotaz co je to 3D Secure?. Víte např. kdo to je Kriminálník? Znáte a víte kdo je Jan Hus? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je bankovnictví. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.