Co je to?
Definice výrazu, termínu Tonikum. Co znamená odborný pojem Tonikum z kategorie Lékařství?

Co je to Tonikum? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Tonikum?

Tonikum je slovo pocházející z řečtiny. Jedná se o označení pro druh léčiv, která regenerují, vyživují nebo posilují lidské tělo. Většinou jde o látky rostlinného původu. K nejužívanějším tonikům patří například guarana nebo ženšen.
Předností tonik je i to, že při jejich pravidelném užívání získává organizmus vyšší odolnost vůči stresovým situacím a zvýšené zátěži. Tonika se využívají i v kosmetice k dočišťování pleti a stažení pórů. Tonikum se po zevním použití neoplachuje.


Co je to Tonikum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Tonikum. Co znamená odborný pojem Tonikum z kategorie Lékařství?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Tonikum? Potom se o definici podělte s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Tonikum se nachází v kategorii Lékařství

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, definice pojmu, význam slova, terminus technicus, lexikon, Lékařství, synonymum, informace, definice, heslo, termín, význam pojmu, přesný význam, terminologie, formulace, odborný výraz, slovo


Pojem Tonikum je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tonikum

Hledat videa s názvem Tonikum na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tonikum ve Wikimedia Commons

Najít pojem Tonikum ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Tonikum ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Tonikum ve Wikipedii

Vyhledat slovo Tonikum ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonikum například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Tonikum? resp. co přesně označuje termín Tonikum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tonikum, odpověď na dotaz co je to Tonikum?. Víte např. kdo to je Zedník? Znáte a víte kdo je Slizoun? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.