Co je to?
Definice výrazu, termínu Tonikum. Co znamená odborný pojem Tonikum z kategorie Lékařství?

Co je to Tonikum? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Tonikum?

Tonikum je slovo pocházející z řečtiny. Jedná se o označení pro druh léčiv, která regenerují, vyživují nebo posilují lidské tělo. Většinou jde o látky rostlinného původu. K nejužívanějším tonikům patří například guarana nebo ženšen.
Předností tonik je i to, že při jejich pravidelném užívání získává organizmus vyšší odolnost vůči stresovým situacím a zvýšené zátěži. Tonika se využívají i v kosmetice k dočišťování pleti a stažení pórů. Tonikum se po zevním použití neoplachuje.


Co je to Tonikum? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Tonikum. Co znamená odborný pojem Tonikum z kategorie Lékařství?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Tonikum patří do sekce Lékařství

Klíčová slova: co znamená, heslo, terminologie, lexikon, popis, význam pojmu, synonymum, terminus technicus, co to je, wiki, pojem, Tonikum, definice, informace, přesný výraz, přesný význam, slovo, formulace


Pojem Tonikum je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Tonikum ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Tonikum na Youtube

Najít termín Tonikum ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Tonikum ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít pojem Tonikum ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Tonikum ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tonikum například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Tonikum? resp. co znamená výraz Tonikum? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tonikum, odpověď na dotaz co je to Tonikum?. Víte např. kdo to je Muftí? Znáte a víte kdo je Slizoun? Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Tonikum i v jiných kategoriích (než Lékařství). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.