Co je to?
Odborný výraz, definice slova Frapé. Co znamená pojem Frapé z kategorie Nápoje?

Co je to Frapé? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Frapé?

Frapé je varianta kávy typická pro oblasti s horkým podnebím, konkrétně pro Řecko a Kypr. Frapé se podává studené a má hustou pěnu. Vyrábí se z instatní kávy, studené vody a lze ho dochutit cukrem. Objevil ho náhodou jeden zaměstnanec firmy Nestlé v roce 1957 na mezinárodní výstavě v Soluni, když řešil, jak vyrobit čokoládový nápoj pro děti a scházela mu horká voda.


Co je to Frapé? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Frapé. Co znamená pojem Frapé z kategorie Nápoje?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Frapé? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Frapé je v sekci Nápoje

Klíčová slova: názvosloví, pojem, přesný výraz, terminologie, wiki, heslo, přesný význam, termín, definice pojmu, Nápoje, formulace, popis, lexikon, slovník, terminus technicus, co to je, význam pojmu, Frapé


Pojem Frapé je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Frapé? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Frappé je studená káva s hustou pěnou hojně užívaná v Řecku a na Kypru. Na výrobu se používá instantní káva, nejlépe sušená tzv. sprayováním.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít termín Frapé na Google.cz

Hledat slovo Frapé ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Frapé ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Frapé na Youtube

Hledat pojem Frapé ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Frapé ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Frapé například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Frapé? resp. jaký je přesný význam slova Frapé? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Frapé, odpověď na dotaz co je to Frapé?. Víte např. kdo to je Filumenista? Znáte a víte kdo je Cracker? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.