Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Circa. Co znamená pojem Circa z kategorie Latina?

Co to je Circa? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Circa?

Circa je termín z latiny. V překladu znamená přibližně. Používá se i výraz cirka. Slovo circa lze použít i jako zkratku c, ca nebo cca. Použití tohoto slova je široké, je obvyklé tam, kde je uváděna hodnota, kterou neznáme přesně, jen přibližně nebo zhruba.
Je ho možno použít i v případě, když nevíme přesný čas, počet, ale známe alespoň přibližnou hodnotu. Někdy se místo slova nebo zkratky využívá znak vlnovky.


Co je to Circa? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Circa. Co znamená pojem Circa z kategorie Latina?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Circa sdílejte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Circa je v kategorii Latina

Klíčová slova: heslo, Circa, význam pojmu, slovník, terminus technicus, co je to Circa?, formulace, termín, přesný význam, terminologie, definice pojmu, odborné názvosloví, význam slova, wiki, lexikon, Latina, popis, definice


Pojem Circa je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Circa? Výraz, definice slova z Wikipedie

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cirka latinsky znamená přibližně. Často se používá i latinský tvar circa nebo zkratky cca, ca, c nebo značka ~ (vlnovka). Používá se v případech, kdy se uvádí hodnota známá pouze zhruba nebo přibližně. Většinou, když si nejsme jisti o přesném čase nebo počtu, ale jsme si jisti blízkou přibližností.

Pro více informací o heslu Circa zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Circa na Youtube

Najít heslo Circa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Circa ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Circa na Google.cz

Zkusit najít pojem Circa ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Circa ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Circa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Circa? resp. co je to Circa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Circa, odpověď na dotaz co je to Circa?. Víte např. kdo to je Bůh? Znáte a víte kdo je Řiťopich? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Latina). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.