Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Circa. Co znamená pojem Circa z kategorie Latina?

Co to je Circa? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Circa?

Circa je termín z latiny. V překladu znamená přibližně. Používá se i výraz cirka. Slovo circa lze použít i jako zkratku c, ca nebo cca. Použití tohoto slova je široké, je obvyklé tam, kde je uváděna hodnota, kterou neznáme přesně, jen přibližně nebo zhruba.
Je ho možno použít i v případě, když nevíme přesný čas, počet, ale známe alespoň přibližnou hodnotu. Někdy se místo slova nebo zkratky využívá znak vlnovky.


Co je to Circa? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Circa. Co znamená pojem Circa z kategorie Latina?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Circa? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Circa se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: názvosloví, informace, definice pojmu, odborný výraz, lexikon, vysvětlení, odborné názvosloví, Latina, synonymum, pojem, slovo, co to je, terminus technicus, terminologie, co znamená, význam slova, heslo, slovník


Pojem Circa je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Circa ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Circa ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat pojem Circa ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Circa ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Circa na Youtube

Najít slovo Circa ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Circa například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Circa? resp. co znamená výraz Circa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Circa, odpověď na dotaz co je to Circa?. Víte např. kdo to je Sítař? Znáte a víte kdo je Miroslava Němcová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Latina). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.