Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Circa. Co znamená pojem Circa z kategorie Latina?

Co to je Circa? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Circa?

Circa je termín z latiny. V překladu znamená přibližně. Používá se i výraz cirka. Slovo circa lze použít i jako zkratku c, ca nebo cca. Použití tohoto slova je široké, je obvyklé tam, kde je uváděna hodnota, kterou neznáme přesně, jen přibližně nebo zhruba.
Je ho možno použít i v případě, když nevíme přesný čas, počet, ale známe alespoň přibližnou hodnotu. Někdy se místo slova nebo zkratky využívá znak vlnovky.


Co je to Circa? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Circa. Co znamená pojem Circa z kategorie Latina?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Circa se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Circa se nachází v kategorii Latina

Klíčová slova: význam pojmu, heslo, informace, slovo, lexikon, wiki, význam, slovník, termín, popis, vysvětlení, názvosloví, terminus technicus, odborné názvosloví, synonymum, Circa, definice pojmu, terminologie


Pojem Circa je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Co označuje termín Circa? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cirka latinsky znamená přibližně. Často se používá i latinský tvar circa nebo zkratky cca, ca, c nebo značka ~ (vlnovka). Používá se v případech, kdy se uvádí hodnota známá pouze zhruba nebo přibližně. Většinou, když si nejsme jisti o přesném čase nebo počtu, ale jsme si jisti blízkou přibližností.

Pro další informace o termínu Circa zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Circa na Youtube

Najít termín Circa na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Circa ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Circa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Circa ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Circa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Circa například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Circa? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Circa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Circa, odpověď na dotaz co je to Circa?. Víte např. kdo to je Matěj Stropnický? Znáte a víte kdo je Jindřich Šídlo? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Latina. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.