Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Circa. Co znamená pojem Circa z kategorie Latina?

Co to je Circa? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Circa?

Circa je termín z latiny. V překladu znamená přibližně. Používá se i výraz cirka. Slovo circa lze použít i jako zkratku c, ca nebo cca. Použití tohoto slova je široké, je obvyklé tam, kde je uváděna hodnota, kterou neznáme přesně, jen přibližně nebo zhruba.
Je ho možno použít i v případě, když nevíme přesný čas, počet, ale známe alespoň přibližnou hodnotu. Někdy se místo slova nebo zkratky využívá znak vlnovky.


Co je to Circa? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Circa. Co znamená pojem Circa z kategorie Latina?

Chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Circa patří do sekce Latina

Klíčová slova: wiki, co je to Circa?, význam, terminologie, pojem, odborný výraz, lexikon, přesný význam, definice, přesný výraz, definice pojmu, heslo, význam pojmu, termín, terminus technicus, vysvětlení, Latina, slovník


Pojem Circa je v kategorii Latina, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Circa doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Circa ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Circa ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Circa ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Circa ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Circa ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Circa ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Circa například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Circa? resp. jaký je význam slova Circa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Circa, odpověď na dotaz co je to Circa?. Víte např. kdo to je Manipulátor? Znáte a víte kdo je Miroslava Němcová? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Latina. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.