Co je to?
Výraz, termín, definice slova Circa. Co znamená odborný pojem Circa z kategorie Latina?

Co je to Circa? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Circa?

Circa je termín z latiny. V překladu znamená přibližně. Používá se i výraz cirka. Slovo circa lze použít i jako zkratku c, ca nebo cca. Použití tohoto slova je široké, je obvyklé tam, kde je uváděna hodnota, kterou neznáme přesně, jen přibližně nebo zhruba.
Je ho možno použít i v případě, když nevíme přesný čas, počet, ale známe alespoň přibližnou hodnotu. Někdy se místo slova nebo zkratky využívá znak vlnovky.


Co je to Circa? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Circa. Co znamená odborný pojem Circa z kategorie Latina?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Circa? s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pojem Circa je v sekci latina

Klíčová slova: lexikon, slovo, termín, názvosloví, slovník, latina, význam, co to je, wiki, odborné názvosloví, co znamená, popis, pojem, odborný výraz, definice pojmu, heslo, význam pojmu, informace


Pojem Circa je v kategorii latina, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Circa? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Cirka latinsky znamená přibližně. Často se používá i latinský tvar circa nebo zkratky cca, ca, c nebo značka ~ (vlnovka). Používá se v případech, kdy se uvádí hodnota známá pouze zhruba nebo přibližně. Většinou, když si nejsme jisti o přesném čase nebo počtu, ale jsme si jisti blízkou přibližností.

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Circa ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Circa ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Circa ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Circa ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Circa na Youtube

Zkusit najít heslo Circa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Circa například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Circa? resp. co vlastně znamená slovo Circa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Circa, odpověď na dotaz co je to Circa?. Víte např. kdo to je Iva Frühlingová? Znáte a víte kdo je Bisexuál? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Circa hledat i v jiných kategoriích (než latina) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.