Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Co to je Prevenar 13? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Prevenar 13

Prevenar 13 je název vakcíny určené na ochranu před pneumokokovými infekcemi. Číslo 13 znamená účinnost proti 13 typům bakterií, které jsou příčinou většiny pneumokokových infekcí. K nemocem, které tyto bakterie způsobují, patří například meningitida, zánět plic, ušní infekce, bakterie v krevním oběhu nebo různé druhy sepse.
Vakcína Prevenar 13 je určena k očkování dětí ve věku od 6 týdnů do 17 let. Očkovat je možno i dospělé jedince.


Co je to Prevenar 13? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Veškeré texty jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Definici pojmu Prevenar 13 sdílejte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Prevenar 13 je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, přesný výraz, formulace, slovník, co znamená, Prevenar 13, přesný význam, slovo, synonymum, informace, význam, Lékařství, heslo, lexikon, význam slova, definice, vysvětlení, Lékařství


Pojem Prevenar 13 je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Prevenar 13 ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Prevenar 13 ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Prevenar 13 na Google.cz

Zkusit najít pojem Prevenar 13 ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Prevenar 13 ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Prevenar 13 ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Prevenar 13 například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Prevenar 13? resp. co je to Prevenar 13? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prevenar 13, odpověď na dotaz co je to Prevenar 13?. Víte např. kdo to je Zuzana Norisová? Znáte a víte kdo je Bud Spencer? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Lékařství. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.