Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Co to je Prevenar 13? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Prevenar 13

Prevenar 13 je název vakcíny určené na ochranu před pneumokokovými infekcemi. Číslo 13 znamená účinnost proti 13 typům bakterií, které jsou příčinou většiny pneumokokových infekcí. K nemocem, které tyto bakterie způsobují, patří například meningitida, zánět plic, ušní infekce, bakterie v krevním oběhu nebo různé druhy sepse.
Vakcína Prevenar 13 je určena k očkování dětí ve věku od 6 týdnů do 17 let. Očkovat je možno i dospělé jedince.


Co je to Prevenar 13? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Prevenar 13? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Prevenar 13 je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: co znamená, vysvětlení, odborný výraz, termín, terminus technicus, formulace, Prevenar 13, význam, co to je, názvosloví, slovník, slovo, co je to Prevenar 13?, význam pojmu, význam slova, synonymum, Lékařství, heslo


Pojem Prevenar 13 je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prevenar 13 ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Prevenar 13 ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat výraz Prevenar 13 ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Prevenar 13 ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Prevenar 13 na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prevenar 13 ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Prevenar 13 například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Prevenar 13? resp. jaká je definice termínu Prevenar 13? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prevenar 13, odpověď na dotaz co je to Prevenar 13?. Víte např. kdo to je Olivia Wilde? Znáte a víte kdo je Bud Spencer? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.