Co je to?
Výraz, termín, definice slova Prevenar 13. Co znamená odborný pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Co je Prevenar 13?

Co znamená pojem, definice termínu Prevenar 13?

Prevenar 13 je název vakcíny určené na ochranu před pneumokokovými infekcemi. Číslo 13 znamená účinnost proti 13 typům bakterií, které jsou příčinou většiny pneumokokových infekcí. K nemocem, které tyto bakterie způsobují, patří například meningitida, zánět plic, ušní infekce, bakterie v krevním oběhu nebo různé druhy sepse.
Vakcína Prevenar 13 je určena k očkování dětí ve věku od 6 týdnů do 17 let. Očkovat je možno i dospělé jedince.


Co je to Prevenar 13? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Prevenar 13. Co znamená odborný pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro Superia.cz

Definici pojmu Prevenar 13 sdílejte s rodinou a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Prevenar 13 je v kategorii lékařství

Klíčová slova: definice pojmu, formulace, synonymum, terminus technicus, terminologie, přesný význam, popis, odborný výraz, lékařství, význam, slovník, Prevenar 13, termín, co to je, vysvětlení, heslo, informace, slovo


Pojem Prevenar 13 je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít slovo Prevenar 13 ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Prevenar 13 ve Wikipedii

Vyhledat heslo Prevenar 13 ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Prevenar 13 na Google.cz

Hledat videa s názvem Prevenar 13 na Youtube

Hledat slovo Prevenar 13 ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prevenar 13 například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní už nejspíš víte co znamená Prevenar 13? resp. jaký je přesný význam slova Prevenar 13? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prevenar 13, odpověď na dotaz co je to Prevenar 13?. Víte např. kdo to je Pavel Bouška? Znáte a víte kdo je Ivan Luťanský? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Prevenar 13 i v jiných kategoriích (než lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie lékařství, sestra, prevenar 13, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.