Co je to?
Odborný výraz, definice slova Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Co je Prevenar 13? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Prevenar 13

Prevenar 13 je název vakcíny určené na ochranu před pneumokokovými infekcemi. Číslo 13 znamená účinnost proti 13 typům bakterií, které jsou příčinou většiny pneumokokových infekcí. K nemocem, které tyto bakterie způsobují, patří například meningitida, zánět plic, ušní infekce, bakterie v krevním oběhu nebo různé druhy sepse.
Vakcína Prevenar 13 je určena k očkování dětí ve věku od 6 týdnů do 17 let. Očkovat je možno i dospělé jedince.


Co je to Prevenar 13? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text s definicí výrazu Prevenar 13 doporučujeme sdílet s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Výraz Prevenar 13 se nachází v sekci lékařství

Klíčová slova: Prevenar 13, slovník, odborné názvosloví, definice, názvosloví, co znamená, informace, odborný výraz, slovo, význam, přesný výraz, co to je, terminus technicus, definice pojmu, význam slova, popis, terminologie, přesný význam


Pojem Prevenar 13 je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít výraz Prevenar 13 ve Wikipedii

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prevenar 13 ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Prevenar 13 na Google.cz

Hledat videa s názvem Prevenar 13 na Youtube

Najít pojem Prevenar 13 ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Prevenar 13 ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Prevenar 13 například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte co znamená slovo Prevenar 13? resp. jaký je význam slova Prevenar 13? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prevenar 13, odpověď na dotaz co je to Prevenar 13?. Víte např. kdo to je Zvrhlík? Znáte a víte kdo je Ladislav Chudík? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Prevenar 13 i v jiných kategoriích (než lékařství). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.