Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Co to je Prevenar 13? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Prevenar 13?

Prevenar 13 je název vakcíny určené na ochranu před pneumokokovými infekcemi. Číslo 13 znamená účinnost proti 13 typům bakterií, které jsou příčinou většiny pneumokokových infekcí. K nemocem, které tyto bakterie způsobují, patří například meningitida, zánět plic, ušní infekce, bakterie v krevním oběhu nebo různé druhy sepse.
Vakcína Prevenar 13 je určena k očkování dětí ve věku od 6 týdnů do 17 let. Očkovat je možno i dospělé jedince.


Co je to Prevenar 13? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Prevenar 13 můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Prevenar 13 je v sekci Lékařství

Klíčová slova: lexikon, pojem, Lékařství, přesný výraz, význam, formulace, co je to Prevenar 13?, Prevenar 13, definice, co znamená, význam slova, názvosloví, popis, odborný výraz, Lékařství, wiki, vysvětlení, definice pojmu


Pojem Prevenar 13 je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat heslo Prevenar 13 na Google.cz

Vyhledat termín Prevenar 13 ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Prevenar 13 na Youtube

Hledat pojem Prevenar 13 ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Prevenar 13 ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Prevenar 13 ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prevenar 13 například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaká je definice slova Prevenar 13? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Prevenar 13? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prevenar 13, odpověď na dotaz co je to Prevenar 13?. Víte např. kdo to je Environmentalista? Znáte a víte kdo je Vozataj? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Prevenar 13 i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.