Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Co to je Prevenar 13? Význam slova

Co znamená termín Prevenar 13? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Prevenar 13 je název vakcíny určené na ochranu před pneumokokovými infekcemi. Číslo 13 znamená účinnost proti 13 typům bakterií, které jsou příčinou většiny pneumokokových infekcí. K nemocem, které tyto bakterie způsobují, patří například meningitida, zánět plic, ušní infekce, bakterie v krevním oběhu nebo různé druhy sepse.
Vakcína Prevenar 13 je určena k očkování dětí ve věku od 6 týdnů do 17 let. Očkovat je možno i dospělé jedince.


Co je to Prevenar 13? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Prevenar 13. Co znamená pojem Prevenar 13 z kategorie Lékařství?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Prevenar 13? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Prevenar 13 je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: odborné názvosloví, heslo, význam, definice pojmu, termín, terminus technicus, formulace, co znamená, Lékařství, popis, názvosloví, význam slova, co to je, odborný výraz, význam pojmu, slovo, přesný výraz, lexikon


Pojem Prevenar 13 je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Prevenar 13 ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Prevenar 13 na Youtube

Zkusit najít termín Prevenar 13 ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Prevenar 13 ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Prevenar 13 ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prevenar 13 ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Prevenar 13 například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Prevenar 13? resp. co se skrývá pod slovem Prevenar 13? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Prevenar 13, odpověď na dotaz co je to Prevenar 13?. Víte např. kdo to je Nácek? Znáte a víte kdo je Vozataj? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Prevenar 13 hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na zajímavosti, významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.