Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tailleur. Co znamená odborný pojem Tailleur z kategorie Různé?

Co je to Tailleur? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Tailleur?

Krejčí, který má na starosti střih a šití celých modelových oděvů na zakázku. V dalším významu jde také o konkrétní oblečení ušité na míru zákazníkovi nebo přímo o kalhotový kostým. Šití na míru na zakázku je dnes hlavně luxusní záležitostí, protože v 19. století se během průmyslové revoluce rozšířilo konfekční oblečení, jež splňovalo běžné nároky. Výraz tailleur pochází z francouzštiny.

Co je to Tailleur? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Tailleur. Co znamená odborný pojem Tailleur z kategorie Různé?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Pojem Tailleur se nachází v kategorii různé

Klíčová slova: terminus technicus, synonymum, různé, wiki, co je to Tailleur?, názvosloví, slovník, význam pojmu, formulace, heslo, popis, lexikon, přesný výraz, definice, definice pojmu, různé, informace, co znamená


Pojem Tailleur je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Tailleur na Youtube

Zkusit najít heslo Tailleur ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Tailleur ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Tailleur ve Wikislovníku

Hledat výraz Tailleur ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Tailleur ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tailleur například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Tailleur? resp. jaká je definice slova Tailleur? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tailleur, odpověď na dotaz co je to Tailleur?. Víte např. kdo to je Chrissie Hynde? Znáte a víte kdo je Ondřej Vetchý? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je různé. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.