Co je to?
Definice odborného termínu, slova Physalis. Co znamená pojem Physalis z kategorie Rostliny?

Co je to Physalis? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Physalis

Physalis neboli mochyně peruánská je rostlina s jedlými plody, původem z Jižní Ameriky. Tam volně roste například v Kolumbii, Venezuele, Bolívii nebo Chile. Zde se jí říká třešeň Inků. Physalis postupně zplaněla a rozšířila se po světě všude tam, kde má příhodné podmínky.
Patří do čeledi lilkovitých. Oceňovány jsou její jedlé oranžovožluté plody o velikosti do 2 cm, které se skrývají v lampionky připomínajících obalech.


Co je to Physalis? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Physalis. Co znamená pojem Physalis z kategorie Rostliny?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Physalis můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Physalis je v kategorii Rostliny

Klíčová slova: formulace, terminologie, přesný výraz, definice, význam, co to je, přesný význam, popis, význam pojmu, co je to Physalis?, synonymum, slovo, heslo, odborné názvosloví, co znamená, Rostliny, informace, lexikon


Pojem Physalis je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Physalis

Vyhledat výraz Physalis ve Wikipedii

Hledat slovo Physalis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Physalis ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Physalis ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Physalis ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Physalis ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Physalis například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Physalis? resp. co vlastně znamená slovo Physalis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Physalis, odpověď na dotaz co je to Physalis?. Víte např. kdo to je Filantrop? Znáte a víte kdo je Bodyguard? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Rostliny Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?