Co je to?
Definice odborného termínu, slova Physalis. Co znamená pojem Physalis z kategorie Rostliny?

Co je to Physalis? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Physalis?

Physalis neboli mochyně peruánská je rostlina s jedlými plody, původem z Jižní Ameriky. Tam volně roste například v Kolumbii, Venezuele, Bolívii nebo Chile. Zde se jí říká třešeň Inků. Physalis postupně zplaněla a rozšířila se po světě všude tam, kde má příhodné podmínky.
Patří do čeledi lilkovitých. Oceňovány jsou její jedlé oranžovožluté plody o velikosti do 2 cm, které se skrývají v lampionky připomínajících obalech.


Co je to Physalis? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Physalis. Co znamená pojem Physalis z kategorie Rostliny?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Physalis patří do kategorie Rostliny

Klíčová slova: pojem, slovník, heslo, Physalis, vysvětlení, popis, názvosloví, informace, Rostliny, terminus technicus, význam pojmu, wiki, co to je, význam, termín, přesný význam, definice, slovo


Pojem Physalis je v kategorii Rostliny, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Physalis ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Physalis ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Physalis ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Physalis na Youtube

Zkusit najít výraz Physalis na Google.cz

Hledat termín Physalis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Physalis například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Physalis? resp. co to je Physalis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Physalis, odpověď na dotaz co je to Physalis?. Víte např. kdo to je Žurnalista? Znáte a víte kdo je Cenzor? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Rostliny. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?