Co je to?
Výraz, termín, definice slova Punč. Co znamená odborný pojem Punč z kategorie Nápoje?

Co je to Punč? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Punč?

Punč je označení pro oblíbený sladký nápoj s obsahem ovocné šťávy. Nejčastěji punč obsahuje menší množství alkoholu (může v něm být víno nebo rum), ale existuje i nealkoholická verze. Pije se teplý. Punč je podobně jako svařené víno typickým vánočním nápojem.


Co je to Punč? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Punč. Co znamená odborný pojem Punč z kategorie Nápoje?

Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Punč? Potom se o definici podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Pojem Punč se nachází v kategorii nápoje

Klíčová slova: nápoje, nápoje, odborný výraz, přesný výraz, formulace, informace, popis, vysvětlení, heslo, přesný význam, odborné názvosloví, význam pojmu, názvosloví, co je to Punč?, wiki, termín, význam slova, definice


Pojem Punč je v kategorii nápoje, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o termínu Punč píše následující

Následující definice pojmu pochází ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Punč je název pro široké spektrum nápojů, ať nealkoholických či alkoholických, které většinou obsahují ovoce či ovocnou šťávu. Pochází z Indie, odkud byl v 17. století dovezen do Anglie a dále pak se rozšířil do dalších zemí. Na večírcích a oslavách se často podává v širokých nádobách, "bowlích", ve střední Evropě je velmi populární během vánočních svátků.

Nealkoholický punč

Nealkoholický punč s malinami. Autor: Bernadette Wurzinger, zdroj: Pixabay
Nealkoholický punč s malinami. Autor: Bernadette Wurzinger, zdroj: Pixabay


Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Punč na Youtube

Vyhledat výraz Punč ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Punč ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Punč ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Punč na Google.cz

Najít heslo Punč ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Punč například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Punč? resp. co znamená výraz Punč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Punč, odpověď na dotaz co je to Punč?. Víte např. kdo to je Bruce Dickinson? Znáte a víte kdo je Čubka? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než nápoje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.