Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Punč. Co znamená pojem Punč z kategorie Nápoje?

Co to je Punč? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Punč?

Punč je označení pro oblíbený sladký nápoj s obsahem ovocné šťávy. Nejčastěji punč obsahuje menší množství alkoholu (může v něm být víno nebo rum), ale existuje i nealkoholická verze. Pije se teplý. Punč je podobně jako svařené víno typickým vánočním nápojem.


Co je to Punč? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Punč. Co znamená pojem Punč z kategorie Nápoje?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Punč? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Punč je v sekci Nápoje

Klíčová slova: Punč, odborné názvosloví, názvosloví, synonymum, vysvětlení, definice, co znamená, Nápoje, termín, význam slova, pojem, co to je, slovník, slovo, přesný význam, heslo, lexikon, wiki


Pojem Punč je v kategorii Nápoje, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Punč? Definice termínu, výrazu z Wikipedie

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Punč je název pro široké spektrum nápojů, ať nealkoholických či alkoholických, které většinou obsahují ovoce či ovocnou šťávu. Pochází z Indie, odkud byl v 17. století dovezen do Anglie a dále pak se rozšířil do dalších zemí. Na večírcích a oslavách se často podává v širokých nádobách, "bowlích", ve střední Evropě je velmi populární během vánočních svátků.

Další informační zdroje o slovu Punč

Hledat heslo Punč ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Punč na Google.cz

Zkusit najít pojem Punč ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Punč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Punč ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Punč ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Punč například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Punč? resp. co je to Punč? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Punč, odpověď na dotaz co je to Punč?. Víte např. kdo to je Halle Berry? Znáte a víte kdo je Kokot? Ke každému slovo může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Nápoje). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.