Co je to?
Výraz, termín, definice slova Liftago. Co znamená odborný pojem Liftago z kategorie Cestování?

Co je to Liftago? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Liftago?

Liftago je název českého startupu. Jeho cílem je vytvoření technického základu, který umožní optimalizovat městskou dopravu jak u nás, tak v dalších zemích. Společnost chce vytvořit Smart Cities čili chytrá města. V nich lidé nebudou odkázáni na svá auta a bude tak vyřešen i problém parkování. Budou tak vytíženy taxi i městská doprava, které nyní jezdí často poloprázdné.
Liftago by vytvořilo volný trh i pro další přepravce a zapojily by se moderní technologie. Uplatní se i alternativní metody jako sdílení dopravních prostředků.


Co je to Liftago? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Liftago. Co znamená odborný pojem Liftago z kategorie Cestování?

Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Liftago patří do kategorie cestování

Klíčová slova: význam slova, informace, vysvětlení, význam pojmu, slovník, přesný význam, slovo, cestování, odborný výraz, názvosloví, význam, popis, synonymum, lexikon, definice, cestování, odborné názvosloví, co znamená


Pojem Liftago je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Liftago dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Liftago je český startup, který vytváří technologickou platformu pro optimalizaci městské dopravy v České republice i v zahraničí. Cílem společnosti jsou tzv. Chytrá města (Smart Cities), kde lidé ztratí závislost na vlastních automobilech a ubude problémů s parkováním. Ve velkých městech se kvůli fragmentaci trhu měsíčně najezdí miliony kilometrů prázdnými taxíky. Cílem Liftago je vytvořit volný trh, do kterého se mohou zapojit současní poskytovatelé přepravy, ale i budoucí technologie. Ve výhledu příštích let jsou kromě zlepšení podmínek na trhu s taxi v plánu další alternativní dopravní metody typu sdílení kol (bike-sharing) a aut (car-sharing) a další.

Další informace o pojmu Liftago hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat termín Liftago ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Liftago ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Liftago ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Liftago ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Liftago ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Liftago na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Liftago například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikizdrojích nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Liftago? resp. co vlastně znamená slovo Liftago? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liftago, odpověď na dotaz co je to Liftago?. Víte např. kdo to je Šprt? Znáte a víte kdo je Flexitarián? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je cestování. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.