Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Liftago. Co znamená pojem Liftago z kategorie Cestování?

Co je Liftago?

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Liftago

Liftago je název českého startupu. Jeho cílem je vytvoření technického základu, který umožní optimalizovat městskou dopravu jak u nás, tak v dalších zemích. Společnost chce vytvořit Smart Cities čili chytrá města. V nich lidé nebudou odkázáni na svá auta a bude tak vyřešen i problém parkování. Budou tak vytíženy taxi i městská doprava, které nyní jezdí často poloprázdné.
Liftago by vytvořilo volný trh i pro další přepravce a zapojily by se moderní technologie. Uplatní se i alternativní metody jako sdílení dopravních prostředků.


Co je to Liftago? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Liftago. Co znamená pojem Liftago z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost poskytovaných informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Liftago? Potom se o definici podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Termín Liftago se nachází v kategorii cestování

Klíčová slova: pojem, termín, informace, formulace, definice pojmu, cestování, wiki, cestování, význam pojmu, terminus technicus, co je to Liftago?, odborný výraz, vysvětlení, názvosloví, co to je, Liftago, co znamená, slovník


Pojem Liftago je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Liftago?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Liftago je český startup, který vytváří technologickou platformu pro optimalizaci městské dopravy v České republice i v zahraničí. Cílem společnosti jsou tzv. Chytrá města (Smart Cities), kde lidé ztratí závislost na vlastních automobilech a ubude problémů s parkováním. Ve velkých městech se kvůli fragmentaci trhu měsíčně najezdí miliony kilometrů prázdnými taxíky. Cílem Liftago je vytvořit volný trh, do kterého se mohou zapojit současní poskytovatelé přepravy, ale i budoucí technologie. Ve výhledu příštích let jsou kromě zlepšení podmínek na trhu s taxi v plánu další alternativní dopravní metody typu sdílení kol (bike-sharing) a aut (car-sharing) a další.

Zkuste zjistit více informací o slovu Liftago v následujících zdrojích

Zkusit najít termín Liftago ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Liftago ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Liftago ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Liftago ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Liftago na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Liftago ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Liftago například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikizdrojích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Teďka už zajisté víte co znamená Liftago? resp. co vlastně znamená slovo Liftago? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liftago, odpověď na dotaz co je to Liftago?. Víte např. kdo to je Julia Roberts? Znáte a víte kdo je Petr Svojtka? Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Liftago i v jiné části webu než je kategorie cestování. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie cestování, auto kytky, liftago, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.