Co je to?
Definice výrazu Liftago. Co znamená odborný pojem Liftago z kategorie Cestování?

Co to je Liftago? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Liftago?

Liftago je název českého startupu. Jeho cílem je vytvoření technického základu, který umožní optimalizovat městskou dopravu jak u nás, tak v dalších zemích. Společnost chce vytvořit Smart Cities čili chytrá města. V nich lidé nebudou odkázáni na svá auta a bude tak vyřešen i problém parkování. Budou tak vytíženy taxi i městská doprava, které nyní jezdí často poloprázdné.
Liftago by vytvořilo volný trh i pro další přepravce a zapojily by se moderní technologie. Uplatní se i alternativní metody jako sdílení dopravních prostředků.


Co je to Liftago? Význam slova, termín, Definice výrazu Liftago. Co znamená odborný pojem Liftago z kategorie Cestování?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Liftago s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Liftago patří do kategorie Cestování

Klíčová slova: definice, Liftago, co je to Liftago?, definice pojmu, wiki, význam pojmu, termín, co znamená, přesný význam, heslo, slovník, vysvětlení, názvosloví, Cestování, popis, význam slova, co to je, terminologie


Pojem Liftago je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Liftago ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Liftago ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Liftago na Google.cz

Zkusit najít termín Liftago ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Liftago ve Wikipedii

Vyhledat slovo Liftago ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Liftago například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Liftago? resp. jaký je význam slova Liftago? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liftago, odpověď na dotaz co je to Liftago?. Víte např. kdo to je Nela Boudová? Znáte a víte kdo je František Nedvěd? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Cestování Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.