Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Liftago. Co znamená pojem Liftago z kategorie Cestování?

Co to je Liftago? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Liftago

Liftago je název českého startupu. Jeho cílem je vytvoření technického základu, který umožní optimalizovat městskou dopravu jak u nás, tak v dalších zemích. Společnost chce vytvořit Smart Cities čili chytrá města. V nich lidé nebudou odkázáni na svá auta a bude tak vyřešen i problém parkování. Budou tak vytíženy taxi i městská doprava, které nyní jezdí často poloprázdné.
Liftago by vytvořilo volný trh i pro další přepravce a zapojily by se moderní technologie. Uplatní se i alternativní metody jako sdílení dopravních prostředků.


Co je to Liftago? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Liftago. Co znamená pojem Liftago z kategorie Cestování?

Nemůžeme ručit za přesnost, správnost a aktuálnost informací. Veškeré zde uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Liftago můžete sdílet s jinými lidmi na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Liftago je v kategorii cestování

Klíčová slova: definice pojmu, názvosloví, význam pojmu, odborné názvosloví, informace, přesný význam, termín, wiki, přesný výraz, terminus technicus, synonymum, cestování, co je to Liftago?, popis, formulace, význam, slovo, co to je


Pojem Liftago je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Liftago? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Liftago je český startup, který vytváří technologickou platformu pro optimalizaci městské dopravy v České republice i v zahraničí. Cílem společnosti jsou tzv. Chytrá města (Smart Cities), kde lidé ztratí závislost na vlastních automobilech a ubude problémů s parkováním. Ve velkých městech se kvůli fragmentaci trhu měsíčně najezdí miliony kilometrů prázdnými taxíky. Cílem Liftago je vytvořit volný trh, do kterého se mohou zapojit současní poskytovatelé přepravy, ale i budoucí technologie. Ve výhledu příštích let jsou kromě zlepšení podmínek na trhu s taxi v plánu další alternativní dopravní metody typu sdílení kol (bike-sharing) a aut (car-sharing) a další.

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat videa s názvem Liftago na Youtube

Najít pojem Liftago ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Liftago ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Liftago ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Liftago ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Liftago ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Liftago například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve Wikizdrojích, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Liftago? resp. co znamená výraz Liftago? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liftago, odpověď na dotaz co je to Liftago?. Víte např. kdo to je Miloslav Šimek? Znáte a víte kdo je Dadaista? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Liftago hledat i v jiných kategoriích (než cestování). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.