Co je to?
Výraz, termín, definice slova Liftago. Co znamená odborný pojem Liftago z kategorie Cestování?

Co je to Liftago? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Liftago?

Liftago je název českého startupu. Jeho cílem je vytvoření technického základu, který umožní optimalizovat městskou dopravu jak u nás, tak v dalších zemích. Společnost chce vytvořit Smart Cities čili chytrá města. V nich lidé nebudou odkázáni na svá auta a bude tak vyřešen i problém parkování. Budou tak vytíženy taxi i městská doprava, které nyní jezdí často poloprázdné.
Liftago by vytvořilo volný trh i pro další přepravce a zapojily by se moderní technologie. Uplatní se i alternativní metody jako sdílení dopravních prostředků.


Co je to Liftago? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Liftago. Co znamená odborný pojem Liftago z kategorie Cestování?

Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Liftago se nachází v sekci cestování

Klíčová slova: cestování, vysvětlení, synonymum, co to je, odborné názvosloví, přesný výraz, pojem, slovník, význam slova, terminus technicus, cestování, názvosloví, význam, Liftago, lexikon, wiki, definice, popis


Pojem Liftago je v kategorii cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Liftago? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Liftago je český startup, který vytváří technologickou platformu pro optimalizaci městské dopravy v České republice i v zahraničí. Cílem společnosti jsou tzv. Chytrá města (Smart Cities), kde lidé ztratí závislost na vlastních automobilech a ubude problémů s parkováním. Ve velkých městech se kvůli fragmentaci trhu měsíčně najezdí miliony kilometrů prázdnými taxíky. Cílem Liftago je vytvořit volný trh, do kterého se mohou zapojit současní poskytovatelé přepravy, ale i budoucí technologie. Ve výhledu příštích let jsou kromě zlepšení podmínek na trhu s taxi v plánu další alternativní dopravní metody typu sdílení kol (bike-sharing) a aut (car-sharing) a další.

Jiné informační zdroje o pojmu Liftago

Najít heslo Liftago ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Liftago ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat pojem Liftago ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Liftago ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Liftago ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Liftago ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Liftago například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Liftago? resp. co znamená Liftago? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liftago, odpověď na dotaz co je to Liftago?. Víte např. kdo to je Anders Behring Breivik? Znáte a víte kdo je Druh? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je cestování. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.