Co je to?
Definice výrazu Liftago. Co znamená odborný pojem Liftago z kategorie Cestování?

Co to je Liftago? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Liftago?

Liftago je název českého startupu. Jeho cílem je vytvoření technického základu, který umožní optimalizovat městskou dopravu jak u nás, tak v dalších zemích. Společnost chce vytvořit Smart Cities čili chytrá města. V nich lidé nebudou odkázáni na svá auta a bude tak vyřešen i problém parkování. Budou tak vytíženy taxi i městská doprava, které nyní jezdí často poloprázdné.
Liftago by vytvořilo volný trh i pro další přepravce a zapojily by se moderní technologie. Uplatní se i alternativní metody jako sdílení dopravních prostředků.


Co je to Liftago? Význam slova, termín, Definice výrazu Liftago. Co znamená odborný pojem Liftago z kategorie Cestování?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Liftago je v sekci Cestování

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, význam pojmu, heslo, přesný význam, význam, formulace, wiki, slovo, odborný výraz, Cestování, definice pojmu, terminologie, co je to Liftago?, Cestování, popis, informace, význam slova


Pojem Liftago je v kategorii Cestování, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Liftago? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Liftago je český startup, který vytváří technologickou platformu pro optimalizaci městské dopravy v České republice i v zahraničí. Cílem společnosti jsou tzv. Chytrá města (Smart Cities), kde lidé ztratí závislost na vlastních automobilech a ubude problémů s parkováním. Ve velkých městech se kvůli fragmentaci trhu měsíčně najezdí miliony kilometrů prázdnými taxíky. Cílem Liftago je vytvořit volný trh, do kterého se mohou zapojit současní poskytovatelé přepravy, ale i budoucí technologie. Ve výhledu příštích let jsou kromě zlepšení podmínek na trhu s taxi v plánu další alternativní dopravní metody typu sdílení kol (bike-sharing) a aut (car-sharing) a další.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Liftago ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Liftago ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Liftago ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Liftago ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Liftago ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Liftago na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Liftago například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Liftago? resp. co přesně označuje termín Liftago? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Liftago, odpověď na dotaz co je to Liftago?. Víte např. kdo to je Tanečník? Znáte a víte kdo je Varuna? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Cestování. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.