Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Skóre. Co znamená pojem Skóre z kategorie Sport?

Co je Skóre? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Skóre?

Skóre je název pro číslo, které slouží k vyjádření vzájemného poměru branek, popřípadě bodů, které byly získány v průběhu sportovního utkání. Toto pojmenování je typické pro míčové hry nebo některé kolektivní sporty. Konečný výsledek zápasů bývá označován jako konečné skóre.
V průběhu utkání se skóre zobrazuje na tabuli s elektrickým nebo mechanickým ovládáním. S pojmem se lze setkat i v matematice, kde se tak může označovat bezrozměrná veličina, nebo v oblasti lékařství.


Co je to Skóre? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Skóre. Co znamená pojem Skóre z kategorie Sport?

Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Text vytvořen pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Skóre s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Termín Skóre se nachází v kategorii sport

Klíčová slova: význam pojmu, Skóre, synonymum, terminus technicus, popis, termín, vysvětlení, význam, heslo, názvosloví, formulace, sport, co je to Skóre?, odborný výraz, sport, přesný výraz, pojem, co znamená


Pojem Skóre je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Skóre?

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Skóre je číselně vyjádřený vzájemný poměr branek nebo bodů dosažených v nějakém sportovním klání či utkání. Pojem je nejčastěji užíván v oblasti kolektivních sportů a míčových her. Konečné skóre je pak závěrečný výsledek nějakého utkání nebo sportovního klání.
Na stadionech bývá skóre zobrazováno na specializovaném ukazateli, který může mít jednoduché mechanické provedení nebo se může jednat o nějakou formu elektronického zobrazení.

Jiné informační zdroje o pojmu Skóre

Hledat videa s názvem Skóre na Youtube

Vyhledat termín Skóre na Google.cz

Zkusit najít výraz Skóre ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skóre ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skóre ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Skóre ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Skóre například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Skóre? resp. co přesně označuje termín Skóre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skóre, odpověď na dotaz co je to Skóre?. Víte např. kdo to je Kateřina Šafaříková? Znáte a víte kdo je Alena Antalová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Skóre i v jiné části webu než je kategorie sport. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.