Co je to?
Výraz, termín, definice slova Skóre. Co znamená odborný pojem Skóre z kategorie Sport?

Co je to Skóre? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Skóre

Skóre je název pro číslo, které slouží k vyjádření vzájemného poměru branek, popřípadě bodů, které byly získány v průběhu sportovního utkání. Toto pojmenování je typické pro míčové hry nebo některé kolektivní sporty. Konečný výsledek zápasů bývá označován jako konečné skóre.
V průběhu utkání se skóre zobrazuje na tabuli s elektrickým nebo mechanickým ovládáním. S pojmem se lze setkat i v matematice, kde se tak může označovat bezrozměrná veličina, nebo v oblasti lékařství.


Co je to Skóre? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Skóre. Co znamená odborný pojem Skóre z kategorie Sport?

Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Skóre? Pak se o ní podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pojem Skóre patří do sekce sport

Klíčová slova: heslo, přesný význam, popis, slovo, co je to Skóre?, význam, sport, slovník, termín, terminus technicus, co znamená, sport, přesný výraz, lexikon, definice, wiki, synonymum, význam slova


Pojem Skóre je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Skóre? Výraz, definice slova z Wikipedie

Uvedené vysvětlení pojmu je převzato z webu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Skóre je číselně vyjádřený vzájemný poměr branek nebo bodů dosažených v nějakém sportovním klání či utkání. Pojem je nejčastěji užíván v oblasti kolektivních sportů a míčových her. Konečné skóre je pak závěrečný výsledek nějakého utkání nebo sportovního klání.
Na stadionech bývá skóre zobrazováno na specializovaném ukazateli, který může mít jednoduché mechanické provedení nebo se může jednat o nějakou formu elektronického zobrazení.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Skóre ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Skóre ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Skóre ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Skóre na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Skóre ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Skóre ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Skóre například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Skóre? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Skóre? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Skóre, odpověď na dotaz co je to Skóre?. Víte např. kdo to je Pecivál? Znáte a víte kdo je Mluvčí? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Skóre i v jiných kategoriích (než sport). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.