Co je to?
Výraz, termín, definice slova Distanční výuka. Co znamená odborný pojem Distanční výuka z kategorie Školství?

Co je Distanční výuka? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Distanční výuka

Distanční výuka je druh studia. Jedná se o samostudium, při kterém neprobíhá klasická výuka v učebně a učitelé ani žáci nemusí být ve škole osobě přítomni. Žáci a učitelé spolu komunikují prostřednictvím elektronické komunikace, například interaktivních programů, internetu, digitálních učeben, sociálních sítí, e-mailu a podobně. Určujícím prvkem jsou možnosti technického vybavení žáků i školy. Vybraným informačním technologiím se pak přizpůsobuje výuka i učební pomůcky. Žáci se s učiteli pravidelně setkávají v interaktivním prostředí. Během komunikace učitelé pomáhají studentům s organizací a řízením studia a konzultují s nimi veškeré problémy.
Režim studia si z velké části určuje sám žák, což je sice výhodou, ovšem klade to větší nároky na osobní kázeň a vůli k plnění úkolů. Délka studia je stejná jako u prezenční formy. Tuto formu studia využívají nejen lidé, kteří nemohou prezenčně studovat nebo nemohou do školy dojíždět, ale je to forma použitá i v případě nouzového stavu a omezení školní docházky, například při pandemii.


Co je to Distanční výuka? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Distanční výuka. Co znamená odborný pojem Distanční výuka z kategorie Školství?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici pojmu Distanční výuka sdílejte s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Heslo Distanční výuka je v kategorii Školství

Klíčová slova: terminus technicus, slovník, slovo, odborný výraz, co znamená, formulace, co je to Distanční výuka?, co to je, heslo, význam slova, pojem, význam pojmu, Školství, termín, odborné názvosloví, lexikon, popis, význam


Pojem Distanční výuka je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Distanční výuka

Zkusit najít Distanční výuka ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Distanční výuka ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Distanční výuka ve Wikislovníku

Hledat frázi Distanční výuka ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Distanční výuka ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Distanční výuka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Distanční výuka například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Distanční výuka? resp. co se skrývá pod slovem Distanční výuka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Distanční výuka, odpověď na dotaz co je to Distanční výuka?. Víte např. kdo to je Iluminátor? Znáte a víte kdo je Phil Esposito? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Distanční výuka i jinde než v sekci než v Školství. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.