Co je to?
Definice odborného termínu, slova Maizena. Co znamená pojem Maizena z kategorie Jídlo?

Co je to Maizena? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Maizena?

Pod pojmem maizena se neskrývá nic jiného, než kukuřičná moučka. Její zvláštností je, že obsahuje větší množství škrobu, což určuje i oblast jejího využití v potravinářství. Jedná se především o výborné zahušťovadlo do polévek, případně omáček. Maizena je ideální také jako surovina pro přípravu pudinků nebo moučníků.
Maizena je historický obchodní název, se kterým se ještě i nyní můžete setkat ve velkém množství kuchařek.


Co je to Maizena? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Maizena. Co znamená pojem Maizena z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Definici slova Maizena můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Maizena je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: názvosloví, přesný výraz, co znamená, wiki, popis, odborný výraz, synonymum, pojem, slovo, terminologie, co je to Maizena?, přesný význam, Maizena, co to je, Jídlo, definice, slovník, význam slova


Pojem Maizena je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Maizena v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Maizena na Youtube

Najít termín Maizena ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Maizena ve Wikipedii

Vyhledat slovo Maizena na Google.cz

Zkusit najít pojem Maizena ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Maizena ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Maizena například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Maizena? resp. jaká je definice termínu Maizena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Maizena, odpověď na dotaz co je to Maizena?. Víte např. kdo to je Karosář? Znáte a víte kdo je Chodec? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje popisy termínů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde