Co je to?
Odborný výraz, definice slova Maizena. Co znamená pojem Maizena z kategorie Jídlo?

Co je Maizena?

Co znamená termín Maizena? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Pod pojmem maizena se neskrývá nic jiného, než kukuřičná moučka. Její zvláštností je, že obsahuje větší množství škrobu, což určuje i oblast jejího využití v potravinářství. Jedná se především o výborné zahušťovadlo do polévek, případně omáček. Maizena je ideální také jako surovina pro přípravu pudinků nebo moučníků.
Maizena je historický obchodní název, se kterým se ještě i nyní můžete setkat ve velkém množství kuchařek.


Co je to Maizena? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Maizena. Co znamená pojem Maizena z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text napsán pro Superia.cz

Text s definicí výrazu Maizena doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Maizena se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: slovo, význam slova, terminus technicus, přesný výraz, co znamená, definice, popis, význam, terminologie, jídlo, slovník, heslo, pojem, informace, Maizena, odborné názvosloví, vysvětlení, odborný výraz


Pojem Maizena je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Maizena ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Maizena ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Maizena ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Maizena ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Maizena na Google.cz

Vyhledat slovo Maizena na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Maizena například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Maizena? resp. co je to Maizena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Maizena, odpověď na dotaz co je to Maizena?. Víte např. kdo to je Steven Seagal? Znáte a víte kdo je Chodec? Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Maizena i jinde než v sekci než v jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde