Co je to?
Definice odborného termínu, slova Maizena. Co znamená pojem Maizena z kategorie Jídlo?

Co je to Maizena? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Maizena?

Pod pojmem maizena se neskrývá nic jiného, než kukuřičná moučka. Její zvláštností je, že obsahuje větší množství škrobu, což určuje i oblast jejího využití v potravinářství. Jedná se především o výborné zahušťovadlo do polévek, případně omáček. Maizena je ideální také jako surovina pro přípravu pudinků nebo moučníků.
Maizena je historický obchodní název, se kterým se ještě i nyní můžete setkat ve velkém množství kuchařek.


Co je to Maizena? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Maizena. Co znamená pojem Maizena z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Maizena? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Maizena je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: názvosloví, co znamená, definice, informace, co to je, synonymum, slovník, termín, Maizena, wiki, význam, formulace, význam pojmu, vysvětlení, popis, terminologie, lexikon, slovo


Pojem Maizena je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Maizena

Vyhledat slovo Maizena ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Maizena na Google.cz

Najít heslo Maizena ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Maizena ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Maizena ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Maizena na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Maizena například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Maizena? resp. co označuje slovo Maizena? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Maizena, odpověď na dotaz co je to Maizena?. Víte např. kdo to je Negr? Znáte a víte kdo je Lingvista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde