Co je to?
Definice odborného termínu, slova Majdan. Co znamená pojem Majdan z kategorie Politika?

Co je Majdan?

Co znamená termín Majdan? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Majdan je slovo původem z arabštiny, kde označuje náměstí, park nebo jiný otevřený prostor. Použito bylo často v souvislostech s místy, kde se konaly protivládní demonstrace, různé protesty, a kde také docházelo ke zraněním a úmrtím.
V současnosti se slovem Majdan nazývají protesty na Ukrajině, v centru Kyjeva. Demonstrace se týkaly zastavení příprav podpisu dohody s EU v roce 2013.


Co je to Majdan? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Majdan. Co znamená pojem Majdan z kategorie Politika?

Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Majdan sdílet s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Heslo Majdan patří do sekce politika

Klíčová slova: termín, Majdan, odborný výraz, lexikon, co znamená, definice, vysvětlení, význam, odborné názvosloví, slovo, heslo, co to je, terminologie, popis, politika, definice pojmu, význam slova, formulace


Pojem Majdan je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Majdan ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Majdan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Majdan ve vyhledávači Yahoo

Najít pojem Majdan na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Majdan ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Majdan na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Majdan například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste zjistili co to je Majdan? resp. co přesně označuje termín Majdan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Majdan, odpověď na dotaz co je to Majdan?. Víte např. kdo to je Martin Červíček? Znáte a víte kdo je Lucie Klukavá? Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než politika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie politika, socha svobody, majdan, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.