Co je to?
Definice výrazu, termínu Majdan. Co znamená odborný pojem Majdan z kategorie Politika?

Co je to Majdan? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Majdan?

Majdan je slovo původem z arabštiny, kde označuje náměstí, park nebo jiný otevřený prostor. Použito bylo často v souvislostech s místy, kde se konaly protivládní demonstrace, různé protesty, a kde také docházelo ke zraněním a úmrtím.
V současnosti se slovem Majdan nazývají protesty na Ukrajině, v centru Kyjeva. Demonstrace se týkaly zastavení příprav podpisu dohody s EU v roce 2013.


Co je to Majdan? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Majdan. Co znamená odborný pojem Majdan z kategorie Politika?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Majdan s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Majdan se nachází v sekci Politika

Klíčová slova: lexikon, terminus technicus, význam slova, formulace, přesný výraz, terminologie, definice, synonymum, co je to Majdan?, co to je, informace, přesný význam, Politika, význam pojmu, co znamená, názvosloví, vysvětlení, význam


Pojem Majdan je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Majdan ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Majdan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Majdan na Youtube

Vyhledat heslo Majdan ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Majdan ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Majdan ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Majdan například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Majdan? resp. co to je Majdan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Majdan, odpověď na dotaz co je to Majdan?. Víte např. kdo to je Titán? Znáte a víte kdo je P.C. Roberts? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Majdan i v jiných kategoriích (než Politika). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.