Co je to?
Definice výrazu, termínu Majdan. Co znamená odborný pojem Majdan z kategorie Politika?

Co je to Majdan? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Majdan?

Majdan je slovo původem z arabštiny, kde označuje náměstí, park nebo jiný otevřený prostor. Použito bylo často v souvislostech s místy, kde se konaly protivládní demonstrace, různé protesty, a kde také docházelo ke zraněním a úmrtím.
V současnosti se slovem Majdan nazývají protesty na Ukrajině, v centru Kyjeva. Demonstrace se týkaly zastavení příprav podpisu dohody s EU v roce 2013.


Co je to Majdan? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Majdan. Co znamená odborný pojem Majdan z kategorie Politika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Majdan? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Majdan patří do sekce Politika

Klíčová slova: informace, odborné názvosloví, definice, heslo, slovník, názvosloví, terminologie, význam, přesný výraz, terminus technicus, definice pojmu, pojem, Majdan, termín, formulace, vysvětlení, popis, význam slova


Pojem Majdan je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Majdan

Hledat heslo Majdan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Majdan ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Majdan ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Majdan na Youtube

Hledat pojem Majdan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Majdan na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Majdan například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Majdan? resp. jaký je význam pojmu Majdan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Majdan, odpověď na dotaz co je to Majdan?. Víte např. kdo to je Administrátor? Znáte a víte kdo je P.C. Roberts? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Politika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.