Co je to?
Výraz, termín, definice slova Majdan. Co znamená odborný pojem Majdan z kategorie Politika?

Co je to Majdan? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Majdan?

Majdan je slovo původem z arabštiny, kde označuje náměstí, park nebo jiný otevřený prostor. Použito bylo často v souvislostech s místy, kde se konaly protivládní demonstrace, různé protesty, a kde také docházelo ke zraněním a úmrtím.
V současnosti se slovem Majdan nazývají protesty na Ukrajině, v centru Kyjeva. Demonstrace se týkaly zastavení příprav podpisu dohody s EU v roce 2013.


Co je to Majdan? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Majdan. Co znamená odborný pojem Majdan z kategorie Politika?

Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Definici pojmu Majdan sdílejte s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Termín Majdan je v kategorii politika

Klíčová slova: terminologie, informace, synonymum, definice, význam, termín, co to je, význam slova, názvosloví, co znamená, vysvětlení, přesný výraz, definice pojmu, politika, co je to Majdan?, wiki, popis, odborný výraz


Pojem Majdan je v kategorii politika, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Majdan hledejte v níže uvedených zdrojích

Hledat výraz Majdan ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Majdan ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Majdan ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Majdan na Youtube

Zkusit najít výraz Majdan na Google.cz

Najít termín Majdan ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Majdan například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Majdan? resp. co se přesně ukrývá za slovem Majdan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Majdan, odpověď na dotaz co je to Majdan?. Víte např. kdo to je Luděk Sekyra? Znáte a víte kdo je Josef Mengele? Jednotlivá slova můžou mít několik významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je politika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.