Co je to?
Definice výrazu, termínu Majdan. Co znamená odborný pojem Majdan z kategorie Politika?

Co je to Majdan? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Majdan

Majdan je slovo původem z arabštiny, kde označuje náměstí, park nebo jiný otevřený prostor. Použito bylo často v souvislostech s místy, kde se konaly protivládní demonstrace, různé protesty, a kde také docházelo ke zraněním a úmrtím.
V současnosti se slovem Majdan nazývají protesty na Ukrajině, v centru Kyjeva. Demonstrace se týkaly zastavení příprav podpisu dohody s EU v roce 2013.


Co je to Majdan? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Majdan. Co znamená odborný pojem Majdan z kategorie Politika?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Napsáno redaktory Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Majdan patří do sekce Politika

Klíčová slova: význam slova, wiki, definice pojmu, pojem, odborný výraz, Politika, přesný výraz, termín, formulace, vysvětlení, lexikon, co je to Majdan?, definice, slovník, synonymum, odborné názvosloví, Politika, význam pojmu


Pojem Majdan je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Majdan ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Majdan ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Majdan ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Majdan ve Wikislovníku

Hledat výraz Majdan ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Majdan ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Majdan například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Majdan? resp. co znamená slovo Majdan? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Majdan, odpověď na dotaz co je to Majdan?. Víte např. kdo to je Psychotik? Znáte a víte kdo je Harpyje? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Politika). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.