Co je to?
Definice výrazu Lajkovat. Co znamená odborný pojem Lajkovat z kategorie Internet?

Co je Lajkovat?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Lajkovat

Lajkovat je počeštěná podoba anglického slovesa "to like" s významem "mít rád" nrbo "líbit se". S tímto výrazem, který nemá zažitý běžně používaný český ekvivalent, se nejčastěji setkáme na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter nebo Instagram. Pokud klikneme na tlačítko nebo na ikonu "like", dáváme tím najevo, že se nám příspěvek či fotografie nebo obrázek líbí.


Co je to Lajkovat? Význam slova, termín, Definice výrazu Lajkovat. Co znamená odborný pojem Lajkovat z kategorie Internet?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Text vytvořen pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Lajkovat? s vašimi kamarády na komunitních sítích Facebook, Síť X, Reddit a Pinterest prostřednictvím tlačítek Sdílet.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Lajkovat je v sekci internet

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, Lajkovat, vysvětlení, slovník, význam, definice, odborné názvosloví, popis, terminologie, wiki, internet, co to je, synonymum, význam pojmu, názvosloví, definice pojmu, formulace


Pojem Lajkovat je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Lajkovat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Lajkovat ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Lajkovat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Lajkovat ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Lajkovat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Lajkovat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lajkovat například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Lajkovat? resp. co znamená Lajkovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lajkovat, odpověď na dotaz co je to Lajkovat?. Víte např. kdo to je Pitomec? Znáte a víte kdo je Filip Hronek? Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pojmy mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Lajkovat i v jiné sekci než je kategorie internet. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie internet, telefon wifi, lajkovat, ilustrační obrázek

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.