Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lajkovat. Co znamená pojem Lajkovat z kategorie Internet?

Co to je Lajkovat? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Lajkovat

Lajkovat je počeštěná podoba anglického slovesa "to like" s významem "mít rád" nrbo "líbit se". S tímto výrazem, který nemá zažitý běžně používaný český ekvivalent, se nejčastěji setkáme na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter nebo Instagram. Pokud klikneme na tlačítko nebo na ikonu "like", dáváme tím najevo, že se nám příspěvek či fotografie nebo obrázek líbí.


Co je to Lajkovat? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Lajkovat. Co znamená pojem Lajkovat z kategorie Internet?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Lajkovat je v kategorii Internet

Klíčová slova: terminus technicus, definice pojmu, definice, popis, Internet, význam, heslo, synonymum, význam slova, názvosloví, slovo, odborný výraz, odborné názvosloví, co je to Lajkovat?, termín, slovník, formulace, Lajkovat


Pojem Lajkovat je v kategorii Internet, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Lajkovat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Lajkovat ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Lajkovat ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lajkovat na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lajkovat ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Lajkovat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lajkovat například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Lajkovat? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Lajkovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lajkovat, odpověď na dotaz co je to Lajkovat?. Víte např. kdo to je Johny Machette? Znáte a víte kdo je Hokynář? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Internet). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.