Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Lajkovat. Co znamená pojem Lajkovat z kategorie Internet?

Co to je Lajkovat? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Lajkovat?

Lajkovat je počeštěná podoba anglického slovesa "to like" s významem "mít rád" nrbo "líbit se". S tímto výrazem, který nemá zažitý běžně používaný český ekvivalent, se nejčastěji setkáme na sociálních sítích, jako je Facebook, Twitter nebo Instagram. Pokud klikneme na tlačítko nebo na ikonu "like", dáváme tím najevo, že se nám příspěvek či fotografie nebo obrázek líbí.


Co je to Lajkovat? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Lajkovat. Co znamená pojem Lajkovat z kategorie Internet?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Lajkovat? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Lajkovat se nachází v kategorii internet

Klíčová slova: slovník, internet, wiki, slovo, názvosloví, význam slova, pojem, přesný význam, termín, co znamená, odborný výraz, popis, terminus technicus, synonymum, vysvětlení, Lajkovat, informace, přesný výraz


Pojem Lajkovat je v kategorii internet, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Lajkovat v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lajkovat ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Lajkovat ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Lajkovat ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít heslo Lajkovat ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Lajkovat ve Wikipedii

Najít heslo Lajkovat ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lajkovat například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Lajkovat? resp. jaký je přesný význam slova Lajkovat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Lajkovat, odpověď na dotaz co je to Lajkovat?. Víte např. kdo to je Toxický člověk? Znáte a víte kdo je Adéla Gondíková? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je internet. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.