Co je to?
Definice výrazu Herbalife. Co znamená odborný pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Co to je Herbalife? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Herbalife?

Herbalife je současně názvem firmy a sady potravinových doplňků, které tato firma nabízí. Doplňky stravy jsou určeny především k redukci váhy a detoxikaci organizmu. Firma Herbalife prodává také kosmetickou řadu NouriFusion. Své výrobky firma nabízí výhradně prostřednictvím dealerů, nikoli přes veřejnou obchodní síť.
Systém prodeje je označován jako MultiLevelMarketing - MLM. Produkty jsou často líčeny jako špičkové produkty s výraznými účinky, takže někdy vzbuzují přílišná očekávání.


Co je to Herbalife? Význam slova, termín, Definice výrazu Herbalife. Co znamená odborný pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Napsáno redaktory Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Herbalife patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: termín, přesný význam, přesný výraz, terminologie, názvosloví, wiki, Herbalife, slovník, co znamená, co je to Herbalife?, význam slova, co to je, lexikon, význam, vysvětlení, informace, definice pojmu, Jídlo


Pojem Herbalife je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Herbalife? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Herbalife International Inc. (HLF) je globální společnost působící v oblasti výživy. HLF vyvíjí a prodává doplňky stravy, doplňky k regulaci hmotnosti, sportovní výživu a kosmetické výrobky. HLF byla založena Markem R. Hughesem v roce 1980. Celosvětově HLF působí v 94 zemích prostřednictvím sítě přibližně 3,2 milionu nezávislých distributorů, zaměstnává přibližně 8000 pracovníků. Obchodně byla zapsána na Kajmanských ostrovech s korporátní centrálou v Los Angeles.

Více informací o pojmu Herbalife lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít pojem Herbalife ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Herbalife ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Herbalife na Youtube

Zkusit najít heslo Herbalife ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Herbalife ve Wikimedia Commons

Najít heslo Herbalife ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Herbalife například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Herbalife? resp. jaká je definice slova Herbalife? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Herbalife, odpověď na dotaz co je to Herbalife?. Víte např. kdo to je Antonín Zápotocký? Znáte a víte kdo je Suchar? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.