Co je to?
Definice výrazu Herbalife. Co znamená odborný pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Co to je Herbalife? Význam slova

Co znamená termín Herbalife? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Herbalife je současně názvem firmy a sady potravinových doplňků, které tato firma nabízí. Doplňky stravy jsou určeny především k redukci váhy a detoxikaci organizmu. Firma Herbalife prodává také kosmetickou řadu NouriFusion. Své výrobky firma nabízí výhradně prostřednictvím dealerů, nikoli přes veřejnou obchodní síť.
Systém prodeje je označován jako MultiLevelMarketing - MLM. Produkty jsou často líčeny jako špičkové produkty s výraznými účinky, takže někdy vzbuzují přílišná očekávání.


Co je to Herbalife? Význam slova, termín, Definice výrazu Herbalife. Co znamená odborný pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Herbalife? Pak se o ní podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Herbalife je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, terminologie, heslo, pojem, definice pojmu, co znamená, Herbalife, význam, význam slova, lexikon, vysvětlení, odborné názvosloví, Jídlo, slovo, wiki, slovník, definice, termín


Pojem Herbalife je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Herbalife můžete dozvědět následující

Následující popis termínu byl převzat z otevřené online encyklopedie, ze známé Wikipedie. Pro více informací klikněte na odkaz. Licence CC-BY-SA.

Herbalife International Inc. (HLF) je globální společnost působící v oblasti výživy. HLF vyvíjí a prodává doplňky stravy, doplňky k regulaci hmotnosti, sportovní výživu a kosmetické výrobky. HLF byla založena Markem R. Hughesem v roce 1980. Celosvětově HLF působí v 94 zemích prostřednictvím sítě přibližně 3,2 milionu nezávislých distributorů, zaměstnává přibližně 8000 pracovníků. Obchodně byla zapsána na Kajmanských ostrovech s korporátní centrálou v Los Angeles.

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít pojem Herbalife ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Herbalife ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Herbalife ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Herbalife na Google.cz

Hledat pojem Herbalife ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Herbalife na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Herbalife například ve Wikizdrojích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Herbalife? resp. jaký je přesný význam slova Herbalife? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Herbalife, odpověď na dotaz co je to Herbalife?. Víte např. kdo to je Ivan David? Znáte a víte kdo je Daniel Křetínský? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.