Co je to?
Odborný výraz, definice slova Herbalife. Co znamená pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Co je Herbalife?

Co znamená termín Herbalife? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Herbalife je současně názvem firmy a sady potravinových doplňků, které tato firma nabízí. Doplňky stravy jsou určeny především k redukci váhy a detoxikaci organizmu. Firma Herbalife prodává také kosmetickou řadu NouriFusion. Své výrobky firma nabízí výhradně prostřednictvím dealerů, nikoli přes veřejnou obchodní síť.
Systém prodeje je označován jako MultiLevelMarketing - MLM. Produkty jsou často líčeny jako špičkové produkty s výraznými účinky, takže někdy vzbuzují přílišná očekávání.


Co je to Herbalife? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Herbalife. Co znamená pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text vypracovaly autorky pro Superia.cz

Text s definicí výrazu Herbalife doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Herbalife se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: slovo, terminus technicus, jídlo, informace, přesný význam, lexikon, terminologie, názvosloví, co je to Herbalife?, vysvětlení, význam slova, definice, význam, přesný výraz, formulace, wiki, pojem, význam pojmu


Pojem Herbalife je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co označuje termín Herbalife? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

(Text byl převzat z mnohojazyčné online encyklopedie Wikipedia) Licence CC-BY-SA.

Herbalife International Inc. (HLF) je globální společnost působící v oblasti výživy. HLF vyvíjí a prodává doplňky stravy, doplňky k regulaci hmotnosti, sportovní výživu a kosmetické výrobky. HLF byla založena Markem R. Hughesem v roce 1980. Celosvětově HLF působí v 94 zemích prostřednictvím sítě přibližně 3,2 milionu nezávislých distributorů, zaměstnává přibližně 8000 pracovníků. Obchodně byla zapsána na Kajmanských ostrovech s korporátní centrálou v Los Angeles.

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít heslo Herbalife ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Herbalife ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Herbalife ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Herbalife ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Herbalife na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Herbalife na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Herbalife například v metavyhledávači Info.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Teďka již bezesporu víte jaká je definice slova Herbalife? resp. jaký je význam pojmu Herbalife? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Herbalife, odpověď na dotaz co je to Herbalife?. Víte např. kdo to je Richard Strauss? Znáte a víte kdo je Karel Svoboda? Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pojmy mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie jídlo, stůl se zeleninou, herbalife, ilustrační obrázek

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.