Co je to?
Odborný výraz, definice slova Herbalife. Co znamená pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Co je Herbalife? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Herbalife

Herbalife je současně názvem firmy a sady potravinových doplňků, které tato firma nabízí. Doplňky stravy jsou určeny především k redukci váhy a detoxikaci organizmu. Firma Herbalife prodává také kosmetickou řadu NouriFusion. Své výrobky firma nabízí výhradně prostřednictvím dealerů, nikoli přes veřejnou obchodní síť.
Systém prodeje je označován jako MultiLevelMarketing - MLM. Produkty jsou často líčeny jako špičkové produkty s výraznými účinky, takže někdy vzbuzují přílišná očekávání.


Co je to Herbalife? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Herbalife. Co znamená pojem Herbalife z kategorie Jídlo?

Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Text s definicí výrazu Herbalife doporučujeme sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Termín Herbalife se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: význam pojmu, terminologie, odborný výraz, názvosloví, přesný význam, co to je, pojem, synonymum, informace, termín, slovo, jídlo, lexikon, heslo, formulace, co znamená, co je to Herbalife?, odborné názvosloví


Pojem Herbalife je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Co znamená pojem Herbalife? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Následující popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde. Licence CC-BY-SA.

Herbalife International Inc. (HLF) je globální společnost působící v oblasti výživy. HLF vyvíjí a prodává doplňky stravy, doplňky k regulaci hmotnosti, sportovní výživu a kosmetické výrobky. HLF byla založena Markem R. Hughesem v roce 1980. Celosvětově HLF působí v 94 zemích prostřednictvím sítě přibližně 3,2 milionu nezávislých distributorů, zaměstnává přibližně 8000 pracovníků. Obchodně byla zapsána na Kajmanských ostrovech s korporátní centrálou v Los Angeles.

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít heslo Herbalife ve Wikizdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Herbalife ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Herbalife ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Herbalife na Youtube

Najít výraz Herbalife ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Herbalife ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Herbalife například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste zjistili jaká je definice slova Herbalife? resp. jaký je význam slova Herbalife? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Herbalife, odpověď na dotaz co je to Herbalife?. Víte např. kdo to je Lempl? Znáte a víte kdo je Jaroslav Uhlíř? Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.