Co je to?
Odborný výraz, definice slova Loajalita. Co znamená pojem Loajalita z kategorie Filozofie?

Co je Loajalita?

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Loajalita?

Loajalita je vlastnost ceněná ve vztahu zaměstnanec - zaměstnavatel, případně dříve vrchnost - poddaný. Znamená věrnost, oddanost. Loajalita vůči firmě a "sdílení hodnot" se u zaměstnanců očekávává. Pokud je ale někdo loajální příliš, pak to zavání spíše podlézavostí a patolízalstvím a oprávněně to vyvolává nikoliv ocenění, ale opovržení a výsměch.


Co je to Loajalita? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Loajalita. Co znamená pojem Loajalita z kategorie Filozofie?

Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou být některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Loajalita doporučujeme sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Termín Loajalita se nachází v sekci filozofie

Klíčová slova: popis, přesný výraz, synonymum, co znamená, formulace, heslo, odborné názvosloví, Loajalita, význam slova, odborný výraz, význam pojmu, slovo, názvosloví, lexikon, definice, filozofie, terminus technicus, definice pojmu


Pojem Loajalita je v kategorii filozofie, ilustrační obrázek

Co se píše ve Wikipedii o pojmu Loajalita?

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Loajalita (z franc. loyauté a z lat. legalitas, zákonnost) znamená věrnost, praktickou ochotu jednotlivce či skupiny osob dodržovat závazky vůči osobě nadřízené, vůči organizaci, instituci nebo i přesvědčení.

Více informací o slovu Loajalita doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Loajalita ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Loajalita ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat frázi Loajalita ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Loajalita ve vyhledávači Yahoo

Hledat termín Loajalita ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Loajalita ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Loajalita například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Loajalita? resp. co to je Loajalita? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Loajalita, odpověď na dotaz co je to Loajalita?. Víte např. kdo to je Krupař? Znáte a víte kdo je Olga Sehnalová? Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než filozofie. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.