Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Co je to Ionizátor? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Ionizátor

Ionizátor obohacuje okolní vzduch o velké množství záporně nabitých iontů. Ty mají velmi příznivý vliv na zdravotní stav člověka. Ionizátor vytváří vhodné prostředí pro alergiky, pacienty, kteří trpí astmatem, nebo je trápí senná rýma. Platí zde, že čím více aniontů je ve vzduchu, tím méně mikrobů se ve vzduchu vyskytuje.
Ionizátor přidává ke stávajícím molekulám kyslíku další a ozón pak nejen ničí plísně a choroboplodné zárodky, ale také okysličuje krev a přispívá ke zlepšení krevního oběhu.


Co je to Ionizátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Ionizátor s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Ionizátor patří do kategorie Technika

Klíčová slova: co to je, co je to Ionizátor?, odborné názvosloví, Ionizátor, informace, popis, formulace, vysvětlení, Technika, slovo, význam, význam pojmu, terminus technicus, wiki, terminologie, definice, slovník, odborný výraz


Pojem Ionizátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat videa s názvem Ionizátor na Youtube

Hledat slovo Ionizátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Ionizátor ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Ionizátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Ionizátor ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Ionizátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Ionizátor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Ionizátor? resp. co je to Ionizátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ionizátor, odpověď na dotaz co je to Ionizátor?. Víte např. kdo to je Bábovka? Znáte a víte kdo je Scarlett Johansson? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?