Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Co je Ionizátor?

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ionizátor?

Ionizátor obohacuje okolní vzduch o velké množství záporně nabitých iontů. Ty mají velmi příznivý vliv na zdravotní stav člověka. Ionizátor vytváří vhodné prostředí pro alergiky, pacienty, kteří trpí astmatem, nebo je trápí senná rýma. Platí zde, že čím více aniontů je ve vzduchu, tím méně mikrobů se ve vzduchu vyskytuje.
Ionizátor přidává ke stávajícím molekulám kyslíku další a ozón pak nejen ničí plísně a choroboplodné zárodky, ale také okysličuje krev a přispívá ke zlepšení krevního oběhu.


Co je to Ionizátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s bližními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pojem Ionizátor se nachází v sekci technika

Klíčová slova: technika, význam pojmu, synonymum, přesný význam, termín, přesný výraz, odborný výraz, pojem, Ionizátor, slovo, heslo, vysvětlení, definice pojmu, popis, co znamená, význam, terminus technicus, co je to Ionizátor?


Pojem Ionizátor je v kategorii technika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ionizátor

Vyhledat výraz Ionizátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Ionizátor ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Ionizátor na Youtube

Hledat frázi Ionizátor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Ionizátor ve Wikipedii

Zkusit najít termín Ionizátor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Ionizátor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v metavyhledávači Info.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Ionizátor? resp. co znamená slovo Ionizátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ionizátor, odpověď na dotaz co je to Ionizátor?. Víte např. kdo to je Jitka Boho? Znáte a víte kdo je Robert Čásenský? Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než technika). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?