Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Co je to Ionizátor? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Ionizátor

Ionizátor obohacuje okolní vzduch o velké množství záporně nabitých iontů. Ty mají velmi příznivý vliv na zdravotní stav člověka. Ionizátor vytváří vhodné prostředí pro alergiky, pacienty, kteří trpí astmatem, nebo je trápí senná rýma. Platí zde, že čím více aniontů je ve vzduchu, tím méně mikrobů se ve vzduchu vyskytuje.
Ionizátor přidává ke stávajícím molekulám kyslíku další a ozón pak nejen ničí plísně a choroboplodné zárodky, ale také okysličuje krev a přispívá ke zlepšení krevního oběhu.


Co je to Ionizátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Ionizátor? Pak se o ní podělte se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Ionizátor je v kategorii Technika

Klíčová slova: definice pojmu, význam, přesný výraz, synonymum, heslo, Technika, lexikon, význam pojmu, slovník, wiki, terminologie, pojem, co znamená, termín, odborné názvosloví, přesný význam, informace, Technika


Pojem Ionizátor je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Ionizátor

Hledat pojem Ionizátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Ionizátor ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Ionizátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Ionizátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Ionizátor ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Ionizátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ionizátor například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Ionizátor? resp. co se skrývá pod slovem Ionizátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ionizátor, odpověď na dotaz co je to Ionizátor?. Víte např. kdo to je Abiturient? Znáte a víte kdo je Daniel Dočekal? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?