Co je to?
Odborný výraz, definice slova Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Co je Karaoke?

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Karaoke

Karaoke je populární druh zábavy, jehož podstatou je zpěv amatéra na originální hudební melodii. Většinou se jedná o známé skladby, z nichž se pouští pouze hudba bez hlasu původního interpreta. Slova může amatérský interpret i publikum sledovat na obrazovce nebo na plátně. Pro karaoke se nejčastěji využívají DVD, CD nebo videa.
Karaoke je stále rozšířenějším způsobem zábavy a pořádají se v něm i nejrůznější soutěže.

Co je to Karaoke? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Text vytvořen pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karaoke s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Termín Karaoke se nachází v sekci kultura

Klíčová slova: odborné názvosloví, co to je, definice pojmu, přesný význam, popis, definice, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, informace, lexikon, slovo, význam pojmu, terminus technicus, co je to Karaoke?, wiki, slovník, kultura


Pojem Karaoke je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Karaoke? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Karaoke (z japonského kara - prázdný a ōkesutora - orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus.

Jiné informační zdroje o pojmu Karaoke

Hledat videa s názvem Karaoke na Youtube

Vyhledat termín Karaoke ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Karaoke ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Karaoke ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Karaoke ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Karaoke na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Karaoke například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Karaoke? resp. co znamená Karaoke? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karaoke, odpověď na dotaz co je to Karaoke?. Víte např. kdo to je Otakar Vávra? Znáte a víte kdo je Spojená osoba? Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pojmy mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je kultura. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie kultura, Národní opera, karaoke, ilustrační obrázek

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..