Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Co to je Karaoke? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Karaoke?

Karaoke je populární druh zábavy, jehož podstatou je zpěv amatéra na originální hudební melodii. Většinou se jedná o známé skladby, z nichž se pouští pouze hudba bez hlasu původního interpreta. Slova může amatérský interpret i publikum sledovat na obrazovce nebo na plátně. Pro karaoke se nejčastěji využívají DVD, CD nebo videa.
Karaoke je stále rozšířenějším způsobem zábavy a pořádají se v něm i nejrůznější soutěže.

Co je to Karaoke? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Karaoke s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Karaoke se nachází v kategorii Kultura

Klíčová slova: Kultura, terminus technicus, přesný výraz, Karaoke, co je to Karaoke?, co znamená, vysvětlení, definice pojmu, heslo, termín, Kultura, lexikon, definice, formulace, odborný výraz, pojem, názvosloví, synonymum


Pojem Karaoke je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Karaoke? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

(Uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz) Licence CC-BY-SA.

Karaoke (z japonského kara - prázdný a ōkesutora - orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus.

Pro další informace o termínu Karaoke zkuste tyto odkazy

Hledat výraz Karaoke ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Karaoke ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat slovo Karaoke ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Karaoke ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karaoke ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Karaoke ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Karaoke například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikizdrojích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Karaoke? resp. co to je Karaoke? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karaoke, odpověď na dotaz co je to Karaoke?. Víte např. kdo to je Ivan Luťanský? Znáte a víte kdo je Konzultant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Kultura. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..