Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Co to je Karaoke? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Karaoke

Karaoke je populární druh zábavy, jehož podstatou je zpěv amatéra na originální hudební melodii. Většinou se jedná o známé skladby, z nichž se pouští pouze hudba bez hlasu původního interpreta. Slova může amatérský interpret i publikum sledovat na obrazovce nebo na plátně. Pro karaoke se nejčastěji využívají DVD, CD nebo videa.
Karaoke je stále rozšířenějším způsobem zábavy a pořádají se v něm i nejrůznější soutěže.

Co je to Karaoke? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Karaoke? Pak se o ní podělte s ostatními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Heslo Karaoke patří do sekce kultura

Klíčová slova: pojem, informace, kultura, kultura, názvosloví, slovo, termín, co je to Karaoke?, odborné názvosloví, význam pojmu, slovník, přesný výraz, terminologie, popis, wiki, definice, odborný výraz, definice pojmu


Pojem Karaoke je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Wikipedie píše o slovu Karaoke?

Uvedená defice je převzata z internetové online encyklopedie Wikipedia. Odkaz na článek je zde. Licence CC-BY-SA.

Karaoke (z japonského kara - prázdný a ōkesutora - orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus.

Další informace o pojmu Karaoke hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit najít Karaoke ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Karaoke ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Karaoke ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Karaoke ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Karaoke na Youtube

Hledat slovo Karaoke na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karaoke například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Nyní už nejspíš víte co to je Karaoke? resp. jaký je přesný význam slova Karaoke? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karaoke, odpověď na dotaz co je to Karaoke?. Víte např. kdo to je Koncipient? Znáte a víte kdo je André Rieu? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie kultura. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..