Co je to?
Výraz, termín, definice slova Karaoke. Co znamená odborný pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Co je to Karaoke? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Karaoke

Karaoke je populární druh zábavy, jehož podstatou je zpěv amatéra na originální hudební melodii. Většinou se jedná o známé skladby, z nichž se pouští pouze hudba bez hlasu původního interpreta. Slova může amatérský interpret i publikum sledovat na obrazovce nebo na plátně. Pro karaoke se nejčastěji využívají DVD, CD nebo videa.
Karaoke je stále rozšířenějším způsobem zábavy a pořádají se v něm i nejrůznější soutěže.

Co je to Karaoke? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Karaoke. Co znamená odborný pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Karaoke sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Výraz Karaoke patří do sekce kultura

Klíčová slova: odborný výraz, význam pojmu, slovo, přesný výraz, terminologie, kultura, popis, Karaoke, názvosloví, pojem, vysvětlení, kultura, význam, slovník, význam slova, informace, odborné názvosloví, co je to Karaoke?


Pojem Karaoke je v kategorii kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Karaoke? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Karaoke (z japonského kara - prázdný a ōkesutora - orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus.

Linky na další online zdroje

Najít termín Karaoke na Google.cz

Zkusit najít heslo Karaoke ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Karaoke ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Karaoke ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Karaoke ve Wikizdrojích

Zkusit najít slovo Karaoke ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karaoke například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Karaoke? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Karaoke? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karaoke, odpověď na dotaz co je to Karaoke?. Víte např. kdo to je Hrnčíř? Znáte a víte kdo je IT ředitel? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je kultura. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..