Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Co to je Karaoke? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Karaoke?

Karaoke je populární druh zábavy, jehož podstatou je zpěv amatéra na originální hudební melodii. Většinou se jedná o známé skladby, z nichž se pouští pouze hudba bez hlasu původního interpreta. Slova může amatérský interpret i publikum sledovat na obrazovce nebo na plátně. Pro karaoke se nejčastěji využívají DVD, CD nebo videa.
Karaoke je stále rozšířenějším způsobem zábavy a pořádají se v něm i nejrůznější soutěže.


Co je to Karaoke? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Karaoke patří do kategorie Kultura

Klíčová slova: názvosloví, přesný význam, Kultura, slovník, terminus technicus, co to je, synonymum, co znamená, slovo, přesný výraz, Kultura, termín, odborné názvosloví, co je to Karaoke?, terminologie, lexikon, význam slova, popis


Pojem Karaoke je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Karaoke? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Níže umístěný text je převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Karaoke (z japonského kara - prázdný a ōkesutora - orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus.

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Karaoke ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Karaoke ve Wikizdrojích

Najít výraz Karaoke ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Karaoke na Youtube

Hledat slovo Karaoke ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Karaoke ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karaoke například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Karaoke? resp. co se skrývá pod slovem Karaoke? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karaoke, odpověď na dotaz co je to Karaoke?. Víte např. kdo to je Spammer? Znáte a víte kdo je Freddie Mercury? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Kultura). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na významy slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..