Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Co to je Karaoke? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Karaoke

Karaoke je populární druh zábavy, jehož podstatou je zpěv amatéra na originální hudební melodii. Většinou se jedná o známé skladby, z nichž se pouští pouze hudba bez hlasu původního interpreta. Slova může amatérský interpret i publikum sledovat na obrazovce nebo na plátně. Pro karaoke se nejčastěji využívají DVD, CD nebo videa.
Karaoke je stále rozšířenějším způsobem zábavy a pořádají se v něm i nejrůznější soutěže.

Co je to Karaoke? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Karaoke. Co znamená pojem Karaoke z kategorie Kultura?

Uvedené informace jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Karaoke se nachází v sekci Kultura

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, slovo, synonymum, pojem, definice, definice pojmu, Kultura, co to je, formulace, význam, odborný výraz, terminus technicus, informace, heslo, Kultura, význam slova, vysvětlení


Pojem Karaoke je v kategorii Kultura, ilustrační obrázek

Co označuje termín Karaoke? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Následující text definice pojmu byl převzat z projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Karaoke (z japonského kara - prázdný a ōkesutora - orchestr) je forma zábavy, kde amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu. Skladby jsou většinou známé populární písně, ze kterých je částečně nebo úplně odstraněn hlas původního interpreta. Slova písně jsou zobrazována na obrazovce či plátně. Bývají často animovaná nebo mění svou barvu v závislosti na právě hrané části. Pomáhají tak zpěvákovi udržet správný rytmus.

Další zdroje informací o slovu Karaoke

Vyhledat slovo Karaoke ve Wikizdrojích

Hledat videa s názvem Karaoke na Youtube

Zkusit najít heslo Karaoke na Google.cz

Najít pojem Karaoke ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Karaoke ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karaoke ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Karaoke například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Karaoke? resp. jaký je význam slova Karaoke? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karaoke, odpověď na dotaz co je to Karaoke?. Víte např. kdo to je Dalajláma? Znáte a víte kdo je Konzultant? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Kultura). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..