Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zakázané uvolnění. Co znamená odborný pojem Zakázané uvolnění z kategorie Sport?

Co je to Zakázané uvolnění? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Zakázané uvolnění

Zakázané uvolnění je pojem z oblasti ledního hokeje. Jedná se o jeden z nedovolených způsobů hry. K zakázanému uvolnění dochází tehdy, jestliže hráč odehraje puk z vlastní poloviny, tedy před červenou čárou, která hřiště rozděluje na poloviny takovým způsobem, že bez doteku jiného hráče dojede až za soupeřovu branku.
Tento způsob lze používat pouze v době oslabení. V jiném případě musí rozhodčí přerušit hru a následuje vhazování v obranném pásmu.


Co je to Zakázané uvolnění? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zakázané uvolnění. Co znamená odborný pojem Zakázané uvolnění z kategorie Sport?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Zakázané uvolnění je v kategorii Sport

Klíčová slova: slovník, co znamená, popis, terminus technicus, přesný význam, co to je, význam pojmu, vysvětlení, Sport, wiki, význam, Zakázané uvolnění, termín, definice, význam slova, formulace, názvosloví, přesný výraz


Pojem Zakázané uvolnění je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Zakázané uvolnění zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Zakázané uvolnění ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat heslo Zakázané uvolnění ve Wikislovníku

Najít slovo Zakázané uvolnění ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Zakázané uvolnění ve Wikipedii

Vyhledat termín Zakázané uvolnění na Google.cz

Hledat videa s názvem Zakázané uvolnění na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zakázané uvolnění například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Zakázané uvolnění? resp. co přesně označuje termín Zakázané uvolnění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zakázané uvolnění, odpověď na dotaz co je to Zakázané uvolnění?. Víte např. kdo to je Ožrala? Znáte a víte kdo je Lapiduch? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Sport). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.