Co je to?
Výraz, termín, definice slova Zakázané uvolnění. Co znamená odborný pojem Zakázané uvolnění z kategorie Sport?

Co je to Zakázané uvolnění? Význam slova

Co znamená termín Zakázané uvolnění? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Zakázané uvolnění je pojem z oblasti ledního hokeje. Jedná se o jeden z nedovolených způsobů hry. K zakázanému uvolnění dochází tehdy, jestliže hráč odehraje puk z vlastní poloviny, tedy před červenou čárou, která hřiště rozděluje na poloviny takovým způsobem, že bez doteku jiného hráče dojede až za soupeřovu branku.
Tento způsob lze používat pouze v době oslabení. V jiném případě musí rozhodčí přerušit hru a následuje vhazování v obranném pásmu.


Co je to Zakázané uvolnění? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Zakázané uvolnění. Co znamená odborný pojem Zakázané uvolnění z kategorie Sport?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Zakázané uvolnění? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Zakázané uvolnění je v kategorii Sport

Klíčová slova: definice pojmu, Zakázané uvolnění, slovník, terminus technicus, co je to Zakázané uvolnění?, Sport, lexikon, přesný výraz, co to je, heslo, definice, Sport, popis, slovo, názvosloví, formulace, odborný výraz, význam pojmu


Pojem Zakázané uvolnění je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat slovo Zakázané uvolnění ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zakázané uvolnění ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Zakázané uvolnění ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít výraz Zakázané uvolnění ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Zakázané uvolnění ve Wikislovníku

Hledat termín Zakázané uvolnění ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zakázané uvolnění například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Zakázané uvolnění? resp. co to je Zakázané uvolnění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zakázané uvolnění, odpověď na dotaz co je to Zakázané uvolnění?. Víte např. kdo to je Jaroslav Haščák? Znáte a víte kdo je Lapiduch? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zakázané uvolnění v jiné sekci než Sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.