Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Kompetenční žaloba. Co znamená pojem Kompetenční žaloba z kategorie Právo?

Co to je Kompetenční žaloba? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Kompetenční žaloba

Kompetenční žaloba je žaloba proti rozhodnutí, které mohlo být vydáno nepříslušným orgánem, a tudíž by bylo nezákonné. Příslušný musí být takový orgán veřejné moci, který má oprávnění věcné, funkční i místní.
Ke konkrétním úkonům jsou právně přiřazeny orgány veřejné moci. Kompetenční žalobu řeší zvláštní procedury, nejdříve nadřízený orgán veřejné moci, poté pak soud.


Co je to Kompetenční žaloba? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Kompetenční žaloba. Co znamená pojem Kompetenční žaloba z kategorie Právo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kompetenční žaloba je v sekci Právo

Klíčová slova: vysvětlení, informace, slovo, terminologie, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, význam slova, definice, význam, definice pojmu, Právo, slovník, odborné názvosloví, co je to Kompetenční žaloba?, co to je, lexikon, formulace


Pojem Kompetenční žaloba je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Kompetenční žaloba v následujících zdrojích

Hledat termín Kompetenční žaloba ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kompetenční žaloba ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kompetenční žaloba ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Kompetenční žaloba ve Wikislovníku

Najít termín Kompetenční žaloba ve Wikipedii

Hledat heslo Kompetenční žaloba na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kompetenční žaloba například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Kompetenční žaloba? resp. co vlastně znamená slovo Kompetenční žaloba? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kompetenční žaloba, odpověď na dotaz co je to Kompetenční žaloba?. Víte např. kdo to je Dorian Gray? Znáte a víte kdo je Webmaster? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Právo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.