Co je to?
Definice výrazu Marketing. Co znamená odborný pojem Marketing z kategorie Věda?

Co to je Marketing? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Marketing?

Pod pojmem marketing si lze v současné době představit celou řadu významů. Asi tím nejrozšířenějším je propagace určitých produktů nebo služeb vhodnými nástroji.
Zmiňme internetový marketing, ten se stará o to, aby byl konkrétní projekt co nejviditelnější na internetu a tím byla docílena maximální podpora jeho provozovateli. V praxi to znamená, že je nejrůznějšími postupy dosahováno sdělování informací všem internetovým uživatelům, kteří se mohou stát potencionálními klienty či zákazníky.


Co je to Marketing? Význam slova, termín, Definice výrazu Marketing. Co znamená odborný pojem Marketing z kategorie Věda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Marketing se nachází v sekci Věda

Klíčová slova: význam, definice pojmu, informace, Věda, popis, formulace, definice, Marketing, přesný výraz, význam pojmu, lexikon, slovník, pojem, slovo, vysvětlení, heslo, co to je, odborné názvosloví


Pojem Marketing je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat slovo Marketing ve Wikipedii

Najít výraz Marketing na Google.cz

Vyhledat termín Marketing ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat termín Marketing ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Marketing ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít pojem Marketing ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marketing například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Marketing? resp. co označuje slovo Marketing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marketing, odpověď na dotaz co je to Marketing?. Víte např. kdo to je Bud Spencer? Znáte a víte kdo je Šovinista? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Věda). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.