Co je to?
Odborný výraz, definice slova Glutamát. Co znamená pojem Glutamát z kategorie Jídlo?

Co je to Glutamát? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Glutamát?

Glutamát (někdy také glutaman) sodný je sůl kyseliny glumatové, jedná se o bezbarvý prášek a používá se jako přísada do pokrmů za účelem zvýraznění chuti a vůně. Má označení E 621. Tuto látku běžně živé organismy obsahují. Stále se vedou debaty o jeho (ne)bezpečnosti. Platí, že pokud není konzumován v příliš vysokých dávkách, neměl by škodit.


Co je to Glutamát? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Glutamát. Co znamená pojem Glutamát z kategorie Jídlo?

Možnost chyb vyhrazena. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Glutamát) můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Glutamát patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: popis, význam slova, co to je, co je to Glutamát?, význam pojmu, synonymum, heslo, terminus technicus, přesný význam, definice pojmu, formulace, vysvětlení, informace, terminologie, pojem, co znamená, názvosloví, význam


Pojem Glutamát je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat pojem Glutamát ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Glutamát ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Glutamát ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Glutamát ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Glutamát na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glutamát ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Glutamát například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Glutamát? resp. co je to Glutamát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glutamát, odpověď na dotaz co je to Glutamát?. Víte např. kdo to je Užitečný idiot? Znáte a víte kdo je Teta? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Jídlo. Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..