Co je to?
Odborný výraz, definice slova Glutamát. Co znamená pojem Glutamát z kategorie Jídlo?

Co je to Glutamát? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Glutamát?

Glutamát (někdy také glutaman) sodný je sůl kyseliny glumatové, jedná se o bezbarvý prášek a používá se jako přísada do pokrmů za účelem zvýraznění chuti a vůně. Má označení E 621. Tuto látku běžně živé organismy obsahují. Stále se vedou debaty o jeho (ne)bezpečnosti. Platí, že pokud není konzumován v příliš vysokých dávkách, neměl by škodit.


Co je to Glutamát? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Glutamát. Co znamená pojem Glutamát z kategorie Jídlo?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Glutamát? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Glutamát patří do sekce Jídlo

Klíčová slova: popis, odborné názvosloví, význam pojmu, přesný výraz, co to je, slovník, heslo, informace, co znamená, definice pojmu, termín, formulace, pojem, význam, co je to Glutamát?, terminus technicus, názvosloví, odborný výraz


Pojem Glutamát je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Glutamát ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Glutamát ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Glutamát ve Wikipedii

Najít slovo Glutamát ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Glutamát ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Glutamát ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Glutamát například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Glutamát? resp. co přesně označuje termín Glutamát? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Glutamát, odpověď na dotaz co je to Glutamát?. Víte např. kdo to je Jaroslav Faltýnek? Znáte a víte kdo je Golem? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..