Co je to?
Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Co je to Karité? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Karité?

Karité je častou složkou přírodní kosmetiky, různých ošetřujících balzámů, tělových másel a podobně. Karité je "máslo" vyráběné z ořechů afrického stromu shea tree. Používá se ke zjemnění a regeneraci velmi suché a namáhané pleti. Kosmetiku s karité ocení i lidé s kožními nemocemi jako jsou lupénka nebo ekzémy.


Co je to Karité? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Karité je v sekci Lékařství

Klíčová slova: přesný výraz, co je to Karité?, termín, co to je, terminologie, formulace, terminus technicus, význam pojmu, slovo, Lékařství, vysvětlení, popis, co znamená, lexikon, synonymum, význam slova, definice pojmu, Karité


Pojem Karité je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Karité na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karité ve Wikimedia Commons

Najít pojem Karité ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Karité ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Karité na Youtube

Hledat slovo Karité ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karité například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Karité? resp. co je to Karité? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karité, odpověď na dotaz co je to Karité?. Víte např. kdo to je Emil Hácha? Znáte a víte kdo je Voayer? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem