Co je to?
Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Co je to Karité? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Karité?

Karité je častou složkou přírodní kosmetiky, různých ošetřujících balzámů, tělových másel a podobně. Karité je "máslo" vyráběné z ořechů afrického stromu shea tree. Používá se ke zjemnění a regeneraci velmi suché a namáhané pleti. Kosmetiku s karité ocení i lidé s kožními nemocemi jako jsou lupénka nebo ekzémy.


Co je to Karité? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Termín Karité je v sekci lékařství

Klíčová slova: heslo, lexikon, přesný význam, terminus technicus, terminologie, co je to Karité?, vysvětlení, definice pojmu, termín, pojem, význam pojmu, formulace, co to je, co znamená, názvosloví, popis, odborný výraz, lékařství


Pojem Karité je v kategorii lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít výraz Karité ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Karité ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat videa s názvem Karité na Youtube

Hledat pojem Karité na Google.cz

Hledat termín Karité ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Karité ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karité například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Právě jste zjistili co znamená Karité? resp. jaký je význam pojmu Karité? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karité, odpověď na dotaz co je to Karité?. Víte např. kdo to je Jan Čulík? Znáte a víte kdo je Křemílek? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Karité i v jiné části webu než je kategorie lékařství. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, nezbývá než vám poděkovat za návštěvu stručného webového slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem