Co je to?
Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Co je to Karité? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Karité?

Karité je častou složkou přírodní kosmetiky, různých ošetřujících balzámů, tělových másel a podobně. Karité je "máslo" vyráběné z ořechů afrického stromu shea tree. Používá se ke zjemnění a regeneraci velmi suché a namáhané pleti. Kosmetiku s karité ocení i lidé s kožními nemocemi jako jsou lupénka nebo ekzémy.


Co je to Karité? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Karité s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Karité patří do kategorie Lékařství

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, přesný výraz, odborný výraz, co je to Karité?, slovník, heslo, pojem, názvosloví, Lékařství, terminologie, odborné názvosloví, wiki, co znamená, termín, význam, význam slova, Karité


Pojem Karité je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Karité v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Karité ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Karité ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít pojem Karité ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Karité ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Karité ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Karité ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Karité například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to Karité? resp. jaká je definice termínu Karité? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karité, odpověď na dotaz co je to Karité?. Víte např. kdo to je Dalibor Dědek? Znáte a víte kdo je Voayer? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem