Co je to?
Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Co je to Karité? Význam slova

Co znamená termín Karité? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Karité je častou složkou přírodní kosmetiky, různých ošetřujících balzámů, tělových másel a podobně. Karité je "máslo" vyráběné z ořechů afrického stromu shea tree. Používá se ke zjemnění a regeneraci velmi suché a namáhané pleti. Kosmetiku s karité ocení i lidé s kožními nemocemi jako jsou lupénka nebo ekzémy.


Co je to Karité? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Karité doporučujeme sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Karité se nachází v sekci Lékařství

Klíčová slova: slovník, informace, pojem, popis, přesný význam, definice, heslo, vysvětlení, co to je, co je to Karité?, význam pojmu, Karité, slovo, odborné názvosloví, odborný výraz, Lékařství, lexikon, názvosloví


Pojem Karité je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karité ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Karité ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Karité ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Karité na Google.cz

Hledat výraz Karité ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Karité ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Karité například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Karité? resp. co přesně znamená slovo Karité? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karité, odpověď na dotaz co je to Karité?. Víte např. kdo to je Abbé? Znáte a víte kdo je Skeptik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Karité hledat i v jiných kategoriích (než Lékařství) K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem