Co je to?
Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Co je to Karité? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Karité?

Karité je častou složkou přírodní kosmetiky, různých ošetřujících balzámů, tělových másel a podobně. Karité je "máslo" vyráběné z ořechů afrického stromu shea tree. Používá se ke zjemnění a regeneraci velmi suché a namáhané pleti. Kosmetiku s karité ocení i lidé s kožními nemocemi jako jsou lupénka nebo ekzémy.


Co je to Karité? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Karité. Co znamená pojem Karité z kategorie Lékařství?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Karité sdílejte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Karité je v kategorii Lékařství

Klíčová slova: slovo, Lékařství, Lékařství, formulace, význam pojmu, odborné názvosloví, přesný význam, Karité, terminus technicus, význam, význam slova, pojem, popis, co znamená, lexikon, wiki, definice pojmu, názvosloví


Pojem Karité je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Karité v následujících vyhledávačích

Zkusit najít heslo Karité ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Karité ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Karité na Youtube

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Karité ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Karité ve Wikislovníku

Najít termín Karité ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Karité například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Karité? resp. co znamená slovo Karité? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Karité, odpověď na dotaz co je to Karité?. Víte např. kdo to je Jennifer Aniston? Znáte a víte kdo je Whistleblower? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Karité i v jiných kategoriích (než Lékařství). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem