Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Co je Nikasil?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Nikasil?

Nikasil představuje niklo-křemíkovo-karbidovou úpravu nejrůznějšího povrchu. Nikasil se nejčastěji vyskytuje na komponentech motorů, jedná se zejména o válce.
Nikasil byl vyvinut roku 1967, postupně byl několikrát modernizován a zlepšován. Nikasil je nanášen vždy v tenké vrstvě, má množství pozitivních dopadů, zmiňme například lepší odvod tepla nebo zvýšení kluznosti. Nikasil je s oblibou využíván v závodním odvětví, včetně konstrukcí Formule 1.


Co je to Nikasil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Definici pojmu Nikasil sdílejte s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Výraz Nikasil je v kategorii chemie

Klíčová slova: co je to Nikasil?, popis, přesný výraz, chemie, slovo, slovník, wiki, odborné názvosloví, co znamená, význam slova, vysvětlení, lexikon, přesný význam, Nikasil, co to je, formulace, názvosloví, terminologie


Pojem Nikasil je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Nikasil zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít pojem Nikasil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Nikasil ve Wikipedii

Najít výraz Nikasil na Google obrázcích

Hledat výraz Nikasil ve Wikislovníku

Zkusit najít Nikasil ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Nikasil ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikasil například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Nyní už nejspíš víte co znamená slovo Nikasil? resp. jaký je přesný význam slova Nikasil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nikasil, odpověď na dotaz co je to Nikasil?. Víte např. kdo to je Jiří Běhounek? Znáte a víte kdo je Plátce DPH? Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Nikasil i v jiné kategorii než v chemie. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie chemie, molekuly chemie, nikasil, ilustrační obrázek

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?