Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Co je to Nikasil? Význam slova

Co znamená termín Nikasil? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Nikasil představuje niklo-křemíkovo-karbidovou úpravu nejrůznějšího povrchu. Nikasil se nejčastěji vyskytuje na komponentech motorů, jedná se zejména o válce.
Nikasil byl vyvinut roku 1967, postupně byl několikrát modernizován a zlepšován. Nikasil je nanášen vždy v tenké vrstvě, má množství pozitivních dopadů, zmiňme například lepší odvod tepla nebo zvýšení kluznosti. Nikasil je s oblibou využíván v závodním odvětví, včetně konstrukcí Formule 1.


Co je to Nikasil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Nikasil? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Nikasil je v kategorii chemie

Klíčová slova: definice, odborný výraz, pojem, význam pojmu, co znamená, co je to Nikasil?, přesný výraz, slovník, význam slova, terminus technicus, definice pojmu, vysvětlení, chemie, popis, terminologie, wiki, odborné názvosloví, termín


Pojem Nikasil je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Nikasil doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nikasil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Nikasil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat slovo Nikasil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Nikasil ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Nikasil ve Wikislovníku

Hledat pojem Nikasil ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikasil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Nyní již víte jaká je definice termínu Nikasil? resp. co znamená Nikasil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nikasil, odpověď na dotaz co je to Nikasil?. Víte např. kdo to je Pamela Anderson? Znáte a víte kdo je Plátce DPH? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je chemie. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?