Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Co je to Nikasil? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Nikasil?

Nikasil představuje niklo-křemíkovo-karbidovou úpravu nejrůznějšího povrchu. Nikasil se nejčastěji vyskytuje na komponentech motorů, jedná se zejména o válce.
Nikasil byl vyvinut roku 1967, postupně byl několikrát modernizován a zlepšován. Nikasil je nanášen vždy v tenké vrstvě, má množství pozitivních dopadů, zmiňme například lepší odvod tepla nebo zvýšení kluznosti. Nikasil je s oblibou využíván v závodním odvětví, včetně konstrukcí Formule 1.


Co je to Nikasil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Nikasil se nachází v sekci Chemie

Klíčová slova: význam slova, odborný výraz, heslo, slovník, popis, pojem, význam, přesný výraz, názvosloví, termín, vysvětlení, význam pojmu, terminus technicus, co to je, přesný význam, slovo, lexikon, synonymum


Pojem Nikasil je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Nikasil

Najít výraz Nikasil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat heslo Nikasil ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nikasil ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Nikasil ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Nikasil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Nikasil na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikasil například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Nikasil? resp. jaký je přesný význam slova Nikasil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nikasil, odpověď na dotaz co je to Nikasil?. Víte např. kdo to je Nedouk? Znáte a víte kdo je Rentiér? Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Chemie Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?