Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Co je to Nikasil? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Nikasil

Nikasil představuje niklo-křemíkovo-karbidovou úpravu nejrůznějšího povrchu. Nikasil se nejčastěji vyskytuje na komponentech motorů, jedná se zejména o válce.
Nikasil byl vyvinut roku 1967, postupně byl několikrát modernizován a zlepšován. Nikasil je nanášen vždy v tenké vrstvě, má množství pozitivních dopadů, zmiňme například lepší odvod tepla nebo zvýšení kluznosti. Nikasil je s oblibou využíván v závodním odvětví, včetně konstrukcí Formule 1.


Co je to Nikasil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text (Nikasil) můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Nikasil patří do kategorie Chemie

Klíčová slova: odborné názvosloví, informace, definice, slovník, definice pojmu, odborný výraz, heslo, co je to Nikasil?, pojem, formulace, lexikon, terminologie, význam slova, názvosloví, termín, terminus technicus, přesný význam, přesný výraz


Pojem Nikasil je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat termín Nikasil ve Wikislovníku

Najít heslo Nikasil ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Nikasil ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Nikasil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít slovo Nikasil na Google.cz

Hledat videa s názvem Nikasil na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikasil například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Nikasil? resp. co se přesně ukrývá za slovem Nikasil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nikasil, odpověď na dotaz co je to Nikasil?. Víte např. kdo to je Imbecil? Znáte a víte kdo je Psychopat? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Nikasil v jiné sekci než Chemie. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?