Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Co je to Nikasil? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Nikasil

Nikasil představuje niklo-křemíkovo-karbidovou úpravu nejrůznějšího povrchu. Nikasil se nejčastěji vyskytuje na komponentech motorů, jedná se zejména o válce.
Nikasil byl vyvinut roku 1967, postupně byl několikrát modernizován a zlepšován. Nikasil je nanášen vždy v tenké vrstvě, má množství pozitivních dopadů, zmiňme například lepší odvod tepla nebo zvýšení kluznosti. Nikasil je s oblibou využíván v závodním odvětví, včetně konstrukcí Formule 1.


Co je to Nikasil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Nikasil můžete samozřejmě sdílet se známými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Nikasil je v sekci Chemie

Klíčová slova: wiki, popis, význam slova, význam pojmu, pojem, názvosloví, synonymum, definice pojmu, co to je, Nikasil, co je to Nikasil?, formulace, definice, terminus technicus, heslo, slovo, přesný význam, přesný výraz


Pojem Nikasil je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Nikasil

Hledat výraz Nikasil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Nikasil ve Wikislovníku

Hledat pojem Nikasil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nikasil ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Nikasil ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Nikasil ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikasil například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Nikasil? resp. co označuje slovo Nikasil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nikasil, odpověď na dotaz co je to Nikasil?. Víte např. kdo to je Jana Kirschner? Znáte a víte kdo je Psychopat? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Nikasil i v jiných kategoriích (než Chemie). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?