Co je to?
Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Co je to Nikasil? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Nikasil

Nikasil představuje niklo-křemíkovo-karbidovou úpravu nejrůznějšího povrchu. Nikasil se nejčastěji vyskytuje na komponentech motorů, jedná se zejména o válce.
Nikasil byl vyvinut roku 1967, postupně byl několikrát modernizován a zlepšován. Nikasil je nanášen vždy v tenké vrstvě, má množství pozitivních dopadů, zmiňme například lepší odvod tepla nebo zvýšení kluznosti. Nikasil je s oblibou využíván v závodním odvětví, včetně konstrukcí Formule 1.


Co je to Nikasil? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Nikasil. Co znamená odborný pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Chyby vyhrazeny. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nikasil sdílet s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Nikasil patří do sekce Chemie

Klíčová slova: Chemie, termín, význam, formulace, lexikon, názvosloví, Nikasil, význam slova, terminologie, heslo, co znamená, definice, přesný význam, synonymum, popis, co to je, odborné názvosloví, wiki


Pojem Nikasil je v kategorii Chemie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nikasil v následujících zdrojích

Hledat termín Nikasil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Nikasil ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Nikasil na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nikasil ve Wikimedia Commons

Najít výraz Nikasil ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat termín Nikasil ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikasil například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co to je Nikasil? resp. jaký je přesný význam slova Nikasil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nikasil, odpověď na dotaz co je to Nikasil?. Víte např. kdo to je Kartograf? Znáte a víte kdo je Plátce DPH? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Chemie). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?