Co je to?
Definice odborného termínu, slova Nikasil. Co znamená pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Co je to Nikasil? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Nikasil

Nikasil představuje niklo-křemíkovo-karbidovou úpravu nejrůznějšího povrchu. Nikasil se nejčastěji vyskytuje na komponentech motorů, jedná se zejména o válce.
Nikasil byl vyvinut roku 1967, postupně byl několikrát modernizován a zlepšován. Nikasil je nanášen vždy v tenké vrstvě, má množství pozitivních dopadů, zmiňme například lepší odvod tepla nebo zvýšení kluznosti. Nikasil je s oblibou využíván v závodním odvětví, včetně konstrukcí Formule 1.


Co je to Nikasil? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Nikasil. Co znamená pojem Nikasil z kategorie Chemie?

Přes veškeré přiměřené úsilí tomu, aby informace na těchto stránkách byly správné, jejich přesnost nelze stoprocetně zaručit. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Heslo Nikasil se nachází v kategorii chemie

Klíčová slova: odborné názvosloví, význam pojmu, popis, terminus technicus, pojem, co to je, wiki, definice pojmu, termín, definice, slovník, formulace, chemie, synonymum, chemie, co je to Nikasil?, heslo, slovo


Pojem Nikasil je v kategorii chemie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Nikasil ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít frázi Nikasil ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Nikasil ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Nikasil ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Nikasil na Youtube

Hledat pojem Nikasil na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikasil například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Nikasil? resp. jaký je význam slova Nikasil? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Nikasil, odpověď na dotaz co je to Nikasil?. Víte např. kdo to je Halle Berry? Znáte a víte kdo je Mahárádža? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Nikasil i v jiných kategoriích (než chemie). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?