Co je to?
Výraz, termín, definice slova Olaplex. Co znamená odborný pojem Olaplex z kategorie Různé?

Co je Olaplex? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Olaplex?

Olaplex j pojmenování speciální chemické receptury užívané v oblasti úpravy vlasů. Jeho hlavním přínosem je obnova poškozených vlasů. Jedná se o obnovu vlasových vazeb, které byly narušeny chemickou, mechanickou nebo tepelnou úpravou vlasů.
V receptuře nejsou obsaženy silikony a další látky, které vlasy poškozují. Při použití tohoto systému lze barvit vlasy bez obav z následků. Vlasy jsou naopak kvalitnější než dříve. Olaplex lze použít i samostatně pro obnovu již zničených vlasů.

Co je to Olaplex? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Olaplex. Co znamená odborný pojem Olaplex z kategorie Různé?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz

Definici pojmu Olaplex sdílejte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Termín Olaplex je v kategorii různé

Klíčová slova: význam slova, názvosloví, odborné názvosloví, pojem, význam pojmu, Olaplex, odborný výraz, slovo, vysvětlení, význam, různé, definice pojmu, formulace, terminus technicus, různé, informace, wiki, lexikon


Pojem Olaplex je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Olaplex zkuste tyto odkazy

Vyhledat termín Olaplex ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín Olaplex ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Olaplex ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Olaplex ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Olaplex na Youtube

Zkusit najít výraz Olaplex ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Olaplex například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Olaplex? resp. jaká je definice termínu Olaplex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Olaplex, odpověď na dotaz co je to Olaplex?. Víte např. kdo to je Zac Efron? Znáte a víte kdo je Sociální pracovník? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.