Co je to?
Odborný výraz, definice slova Olaplex. Co znamená slovo Olaplex z kategorie Různé?

Co je Olaplex?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Olaplex

Olaplex j pojmenování speciální chemické receptury užívané v oblasti úpravy vlasů. Jeho hlavním přínosem je obnova poškozených vlasů. Jedná se o obnovu vlasových vazeb, které byly narušeny chemickou, mechanickou nebo tepelnou úpravou vlasů.
V receptuře nejsou obsaženy silikony a další látky, které vlasy poškozují. Při použití tohoto systému lze barvit vlasy bez obav z následků. Vlasy jsou naopak kvalitnější než dříve. Olaplex lze použít i samostatně pro obnovu již zničených vlasů.

Co je to Olaplex? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Olaplex. Co znamená slovo Olaplex z kategorie Různé?

Texty mohou obsahovat chyby. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Olaplex patří do kategorie různé

Klíčová slova: terminologie, vysvětlení, Olaplex, odborné názvosloví, slovník, odborný výraz, pojem, význam pojmu, heslo, synonymum, co znamená, informace, přesný výraz, slovo, význam slova, co to je, různé, lexikon


Pojem Olaplex je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Olaplex ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Olaplex ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Olaplex ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Olaplex na Youtube

Hledat frázi Olaplex ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Olaplex ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Olaplex například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Teď už znáte odpověď na otázku co je to Olaplex? resp. co se skrývá pod slovem Olaplex? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Olaplex, odpověď na dotaz co je to Olaplex?. Víte např. kdo to je Josef II? Znáte a víte kdo je Scénograf? Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pojmy mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé. Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie různé, Otazník s balónky, olaplex, ilustrační obrázek

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.