Co je to?
Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Adobe air

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.


Co je to Adobe air? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Adobe air můžete samozřejmě sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Adobe air je v sekci Software

Klíčová slova: terminus technicus, Adobe air, definice, slovo, význam, přesný význam, význam slova, informace, co je to Adobe air?, odborné názvosloví, synonymum, definice pojmu, přesný výraz, pojem, odborný výraz, slovník, názvosloví, Software


Pojem Adobe air je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe air ve Wikimedia Commons

Najít termín Adobe air ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Adobe air ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Vyhledat heslo Adobe air ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Adobe air ve Wikislovníku

Najít heslo Adobe air ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe air například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Adobe air? resp. co je to Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Jan Lucemburský? Znáte a víte kdo je Alice Bendová? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Software. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.