Co je to?
Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Adobe air?

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.


Co je to Adobe air? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Adobe air? s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Adobe air je v sekci Software

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, co znamená, odborný výraz, slovník, Adobe air, Software, popis, terminologie, přesný význam, názvosloví, heslo, terminus technicus, definice, význam, lexikon, pojem, význam pojmu


Pojem Adobe air je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Adobe air

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe air ve Wikimedia Commons

Najít slovo Adobe air na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adobe air ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Adobe air na Youtube

Vyhledat pojem Adobe air ve Wikipedii

Najít výraz Adobe air ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe air například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Adobe air? resp. co se skrývá pod slovem Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Jitka Asterová? Znáte a víte kdo je Jan Werich? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Software Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.