Co je to?
Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Adobe air?

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.


Co je to Adobe air? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Adobe air se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Adobe air se nachází v kategorii Software

Klíčová slova: přesný výraz, informace, význam slova, terminologie, co je to Adobe air?, termín, popis, slovník, Software, co to je, odborné názvosloví, formulace, odborný výraz, lexikon, pojem, Software, co znamená, definice pojmu


Pojem Adobe air je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Adobe air ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adobe air ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe air ve Wikimedia Commons

Najít termín Adobe air ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Adobe air ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Adobe air na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe air například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Adobe air? resp. co přesně označuje termín Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Milan Hnilička? Znáte a víte kdo je Saturn? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Software). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.