Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adobe air. Co znamená odborný pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Adobe air

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.


Co je to Adobe air? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adobe air. Co znamená odborný pojem Adobe air z kategorie Software?

Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice pojmu Adobe air? Pak se o ní podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Výraz Adobe air je v kategorii software

Klíčová slova: lexikon, definice, vysvětlení, terminologie, co znamená, Adobe air, definice pojmu, termín, co to je, informace, heslo, terminus technicus, význam, význam pojmu, slovník, odborný výraz, přesný výraz, význam slova


Pojem Adobe air je v kategorii software, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Adobe air ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít slovo Adobe air na Google.cz

Zkusit najít frázi Adobe air ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Adobe air ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Adobe air ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe air ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe air například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Nyní již víte jaká je definice termínu Adobe air? resp. co přesně označuje termín Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Paraplegik? Znáte a víte kdo je Marta Kubišová? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než software). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.