Co je to?
Výraz, termín, definice slova Adobe air. Co znamená odborný pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Adobe air

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.


Co je to Adobe air? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Adobe air. Co znamená odborný pojem Adobe air z kategorie Software?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Výraz Adobe air patří do kategorie software

Klíčová slova: co znamená, definice, wiki, heslo, termín, terminus technicus, synonymum, co je to Adobe air?, software, lexikon, názvosloví, popis, přesný význam, slovník, Adobe air, slovo, definice pojmu, software


Pojem Adobe air je v kategorii software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Adobe air

Najít heslo Adobe air ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Adobe air ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Adobe air ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit najít slovo Adobe air ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Adobe air ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Adobe air na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe air například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Adobe air? resp. co označuje slovo Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Bruncvík? Znáte a víte kdo je Jupiter? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než software). Některé texty jsou rozšířeny o citaci z české Wikipedie. Je zde uveden i odkaz na konkrétní stránku ze zmíněné encyklopedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.