Co je to?
Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Adobe air

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.


Co je to Adobe air? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Veškeré texty jsou bez záruky. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Adobe air je v kategorii Software

Klíčová slova: terminus technicus, odborné názvosloví, slovo, význam, synonymum, lexikon, přesný výraz, přesný význam, slovník, názvosloví, Adobe air, terminologie, co znamená, termín, Software, význam pojmu, vysvětlení, co to je


Pojem Adobe air je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Adobe air

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe air ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Adobe air na Google.cz

Zkusit najít pojem Adobe air ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adobe air ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Adobe air na Youtube

Zkusit najít slovo Adobe air ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe air například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Adobe air? resp. co se skrývá pod slovem Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Čórkař? Znáte a víte kdo je Alice Bendová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Software). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.