Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je Adobe air? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Adobe air?

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.


Co je to Adobe air? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Adobe air s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Heslo Adobe air se nachází v kategorii software

Klíčová slova: názvosloví, slovo, Adobe air, význam slova, definice pojmu, pojem, odborný výraz, termín, wiki, význam pojmu, přesný význam, odborné názvosloví, software, heslo, informace, definice, terminologie, co to je


Pojem Adobe air je v kategorii software, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít výraz Adobe air ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít výraz Adobe air ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Adobe air ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Adobe air ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Adobe air na Youtube

Zkusit najít frázi Adobe air ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe air například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Teď už znáte odpověď na otázku co to je Adobe air? resp. co se skrývá pod slovem Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Nimrod? Znáte a víte kdo je Kršna? Ke každému pojmu může existovat vícero definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Adobe air i v jiné sekci než v software. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.