Co je to?
Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Co je to Adobe air? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Adobe air

Zkratka AIR znamená Adobe Integrated Runtime. Jedná se o multiplatformní prostředí vyvinuté společností Adobe Systems určené pro běh speciálních aplikací využívajících technologie Flash, ActionScript, HTML, JavaScript apod. Adobe AIR je možné využívat pod operačními systémy Microsoft Windows (XP a novější), Android, iOS, BlackBerry a Linux. První verze vyšla v roce 2008 a nejnovější verze (15.0) k datu vydání tohoto článku 9 září 2014. Pro spuštění aplikace je nutné nejdříve nainstalovat prostředí do operačního systému.


Co je to Adobe air? Význam slova, termín, Definice odborného termínu, slova Adobe air. Co znamená pojem Adobe air z kategorie Software?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Adobe air sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Adobe air patří do sekce Software

Klíčová slova: lexikon, formulace, odborný výraz, synonymum, význam slova, definice, terminologie, přesný výraz, co znamená, heslo, co to je, názvosloví, pojem, odborné názvosloví, Software, Software, co je to Adobe air?, slovník


Pojem Adobe air je v kategorii Software, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Adobe air ve Wikipedii

Vyhledat pojem Adobe air ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adobe air ve Wikimedia Commons

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Adobe air ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Adobe air ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Adobe air na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adobe air například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Adobe air? resp. co je to Adobe air? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Adobe air, odpověď na dotaz co je to Adobe air?. Víte např. kdo to je Rákosník? Znáte a víte kdo je Jan Werich? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Adobe air v jiné sekci než Software. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.