Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Právo?

Co je Satisfakce?

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Satisfakce?

Satisfakce znamená zadostiučinění. Pocit satisfakce můžeme zažít, když nás někdo ocení např. za dobře odvedenou práci (nedělali jsme něco zbytečně či samoúčelně), ale i tehdy, pokud se někomu pomstíme, protože jsme s ním měli tzv. nevyrovnané účty (někdo se k nám zachoval dle našeho názoru nespravedlivě, křivdil nám). Jak vyplývá z uvedených příkladů, satisfakce nemusí být vždy jen pozitivním pocitem.


Co je to Satisfakce? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Satisfakce. Co znamená pojem Satisfakce z kategorie Právo?

Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte text pojmu Satisfakce s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Satisfakce se nachází v kategorii právo

Klíčová slova: význam pojmu, co je to Satisfakce?, formulace, přesný výraz, slovo, termín, heslo, terminus technicus, wiki, pojem, lexikon, právo, terminologie, informace, definice, slovník, význam slova, přesný význam


Pojem Satisfakce je v kategorii právo, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Satisfakce dozvíte následující

Níže uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Satisfakce (z lat. satis facere, učinit zadost, z toho česky zadostiučinění) je vyrovnání křivdy nebo urážky, splnění nějakého nároku, případně i uspokojení, jež z toho plyne.

Pro další informace o termínu Satisfakce zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Satisfakce ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Satisfakce ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Satisfakce na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Satisfakce na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Satisfakce ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Satisfakce ve Wikizdrojích

Dál můžete zkusit hledat slovo Satisfakce například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Satisfakce? resp. co je to Satisfakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Satisfakce, odpověď na dotaz co je to Satisfakce?. Víte např. kdo to je Martin Dejdar? Znáte a víte kdo je Ivan David? Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Satisfakce i v jiné kategorii než v právo. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.