Co je to?
Definice výrazu, termínu Kanban. Co znamená odborný pojem Kanban z kategorie Různé?

Co je Kanban? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kanban?

Kanban je specifická technologie, která byla vyvinuta japonskou firmou Toyota. Poměrně rychle se tato metoda rozšířila do výrobních podniků po celém světě. Největší využití nachází ve strojírenství a automobilovém průmyslu.
Funguje na několika základních principech. Dodavatel ručí za kvalitu a odběratel musí objednávku vždycky převzít. Kapacity odběratele i dodavatele jsou vyvážené a spotřeba materiálu je rovnoměrná. Odběratel zašle dodavateli prázdný přepravní prostředek se štítky (japonsky kanban) - výrobní průvodka, jež má funkci objednávky. Odběratel převezme a zkontroluje zásilku.

Co je to Kanban? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kanban. Co znamená odborný pojem Kanban z kategorie Různé?

Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kanban s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Termín Kanban je v kategorii různé

Klíčová slova: různé, formulace, názvosloví, informace, co znamená, Kanban, terminus technicus, termín, synonymum, heslo, co to je, pojem, slovník, význam, vysvětlení, slovo, popis, definice


Pojem Kanban je v kategorii různé, ilustrační obrázek

Ve Wikipedii se o heslu Kanban dozvíte následující

Níže uvedený text pochází z webového projektu Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Kanban, doslova znamená "cedule" nebo "billboard", je koncept úzce spojený s principy štíhlé výroby a systémem výroby Just In Time (JIT). Podle jeho zakladatele, Taiičiho Óno, je kanban jedním z prostředků, kterými je dosahováno výsledků JIT.

Pro více informací o heslu Kanban zkuste navštívit tyto odkazy

Najít pojem Kanban na Google.cz

Najít výraz Kanban ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít frázi Kanban ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Kanban ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Kanban na Google obrázcích

Hledat termín Kanban ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kanban například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kanban? resp. co vlastně znamená slovo Kanban? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kanban, odpověď na dotaz co je to Kanban?. Víte např. kdo to je Čahoun? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než různé). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.