Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Družstevní byt. Co znamená pojem Družstevní byt z kategorie Právo?

Co to je Družstevní byt? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Družstevní byt?

Družstevní byt je byt, který nepatří konkrétní fyzické osobě, ale je ve vlastnictví bytového družstva a člen družstva má k družstevnímu bytu právo nájmu. Právoplatný člen družstva nemůže družstevní byt prodat, pouze převést za úplatu na někoho jiného své členství a podíl v družstvu. Součástí tohoto podílu je ji právo k nájmu bytu.
Tyto byty nejsou zapsány v katastru nemovitostí samostatně. S členstvím v družstvu nesouvisí pouze práva, ale také určité povinnosti.


Co je to Družstevní byt? Význam slova, termín, Odborný termín, výraz, slovo Družstevní byt. Co znamená pojem Družstevní byt z kategorie Právo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen pro server Superia.cz

Doporučujeme sdílet tento text s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Družstevní byt patří do sekce Právo

Klíčová slova: Právo, vysvětlení, lexikon, formulace, význam pojmu, význam, názvosloví, co je to Družstevní byt?, přesný význam, odborný výraz, slovník, Právo, pojem, Družstevní byt, terminus technicus, slovo, co to je, popis


Pojem Družstevní byt je v kategorii Právo, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Družstevní byt na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Družstevní byt ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Družstevní byt ve Wikislovníku

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Družstevní byt ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Družstevní byt ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Družstevní byt ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Družstevní byt například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Družstevní byt? resp. jaký je přesný význam slova Družstevní byt? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Družstevní byt, odpověď na dotaz co je to Družstevní byt?. Víte např. kdo to je Eurohujer? Znáte a víte kdo je Kverulant? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Právo. U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.