Co je to?
Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Co to je Praganda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Praganda

Praganda je obchodní název výrobku, uzenářské, řeznické dusitanové soli, která se používá k nakládání uzenin. Někdy je Praganga označována jako též jako rychlosůl. Složení Pragangy je: jedlá kamenná sůl 98 %, cukr, dusitan sodný maximálně 0,3 %, dextróza a škrobový sirup.


Co je to Praganda? Význam slova, termín, Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Praganda sdílejte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Praganda je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborné názvosloví, definice pojmu, informace, Praganda, vysvětlení, význam pojmu, formulace, heslo, terminologie, přesný výraz, Jídlo, wiki, termín, co to je, význam slova, co je to Praganda?, co znamená, pojem


Pojem Praganda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Praganda ve Wikipedii

Hledat pojem Praganda ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Praganda ve Wikislovníku

Najít pojem Praganda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít termín Praganda ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Praganda na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Praganda například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Praganda? resp. jaká je definice slova Praganda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Praganda, odpověď na dotaz co je to Praganda?. Víte např. kdo to je František Josef I? Znáte a víte kdo je Děvka? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Jídlo). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.