Co je to?
Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Co to je Praganda? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Praganda

Praganda je obchodní název výrobku, uzenářské, řeznické dusitanové soli, která se používá k nakládání uzenin. Někdy je Praganga označována jako též jako rychlosůl. Složení Pragangy je: jedlá kamenná sůl 98 %, cukr, dusitan sodný maximálně 0,3 %, dextróza a škrobový sirup.


Co je to Praganda? Význam slova, termín, Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Praganda je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Praganda?, lexikon, formulace, vysvětlení, definice, Jídlo, definice pojmu, informace, Praganda, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, terminologie, terminus technicus, slovo, odborné názvosloví, význam


Pojem Praganda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Praganda ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Praganda na Youtube

Vyhledat slovo Praganda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat výraz Praganda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Praganda ve Wikimedia Commons

Hledat termín Praganda na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Praganda například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Praganda? resp. co znamená slovo Praganda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Praganda, odpověď na dotaz co je to Praganda?. Víte např. kdo to je Pavel Bělobrádek? Znáte a víte kdo je Buzerant? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Jídlo). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.