Co je to?
Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Co to je Praganda? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Praganda

Praganda je obchodní název výrobku, uzenářské, řeznické dusitanové soli, která se používá k nakládání uzenin. Někdy je Praganga označována jako též jako rychlosůl. Složení Pragangy je: jedlá kamenná sůl 98 %, cukr, dusitan sodný maximálně 0,3 %, dextróza a škrobový sirup.


Co je to Praganda? Význam slova, termín, Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Praganda doporučujeme sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Praganda se nachází v sekci Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, co to je, slovo, přesný význam, názvosloví, význam pojmu, Jídlo, lexikon, formulace, co znamená, popis, pojem, informace, synonymum, definice pojmu, termín, slovník, co je to Praganda?


Pojem Praganda je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít slovo Praganda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Hledat termín Praganda ve Wikislovníku

Najít pojem Praganda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Praganda na Google.cz

Vyhledat slovo Praganda ve vyhledávači Qwant

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Praganda ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Praganda například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Praganda? resp. jaký je přesný význam slova Praganda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Praganda, odpověď na dotaz co je to Praganda?. Víte např. kdo to je Jan Cempírek? Znáte a víte kdo je Dylina? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Jídlo). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.