Co je to?
Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Co to je Praganda? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Praganda?

Praganda je obchodní název výrobku, uzenářské, řeznické dusitanové soli, která se používá k nakládání uzenin. Někdy je Praganga označována jako též jako rychlosůl. Složení Pragangy je: jedlá kamenná sůl 98 %, cukr, dusitan sodný maximálně 0,3 %, dextróza a škrobový sirup.


Co je to Praganda? Význam slova, termín, Definice výrazu Praganda. Co znamená odborný pojem Praganda z kategorie Jídlo?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pojem Praganda se nachází v sekci jídlo

Klíčová slova: co to je, definice pojmu, slovník, význam, terminologie, definice, přesný výraz, wiki, synonymum, informace, slovo, přesný význam, co je to Praganda?, jídlo, vysvětlení, odborný výraz, popis, odborné názvosloví


Pojem Praganda je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Praganda ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Praganda ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Praganda ve Wikipedii

Najít termín Praganda ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat výraz Praganda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Praganda ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Praganda například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z nejčastěji hledaných slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Praganda? resp. co znamená Praganda? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Praganda, odpověď na dotaz co je to Praganda?. Víte např. kdo to je Danny Elfman? Znáte a víte kdo je Buzerant? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než jídlo). K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.