Co je to?
Výraz, termín, definice slova Truck Trial. Co znamená odborný pojem Truck Trial z kategorie Sport?

Co je Truck Trial?

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Truck Trial

Truck Trial je označení pro druh automobilového sportu. Truck je jméno pro nákladní vůz, Trial znamená zkoušku. Jde tedy o jízdu nákladních vozidel, pohybujících se v extrémně náročném terénu. Vozidlo zde musí překonat řadu překážek, přírodních i uměle vytvořených. Může jít například o průjezd divokou vodou, přes bahno nebo jízdu do prudkého kopce.
Truck Trial se jezdí 5x až 6x ročně v nejrůznějších místech. Hlavní je zde jezdecké umění, ne rychlost. Projíždí se stanovišti a různými sekcemi s překážkami. Ještě před začátkem závodu se vozidla dělí podle kategorií. Dělí se podle počtu náprav a rozchodu vozu. Minimální hmotnost je 2,5 tuny. Průjezdy překážkami se hodnotí trestnými body. Ta posádka, která má trestných bodů nejméně, se stane vítěznou. Dodržují se přísná opatření sloužící k zajištění bezpečnosti jak posádek, tak diváků.


Co je to Truck Trial? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Truck Trial. Co znamená odborný pojem Truck Trial z kategorie Sport?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text sepsali autoři a autorky pro projekt Superia.cz

Definici slova Truck Trial můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Truck Trial je v kategorii sport

Klíčová slova: slovo, synonymum, definice pojmu, heslo, formulace, pojem, definice, informace, co je to Truck Trial?, terminus technicus, přesný výraz, význam, sport, lexikon, Truck Trial, co znamená, slovník, popis


Pojem Truck Trial je v kategorii sport, ilustrační obrázek

Co označuje termín Truck Trial? Definice termínu, výrazu z projektu Wikipedia

Tento níže umístěný text je převzat z internetové Wikipedie. Více zde. Licence CC-BY-SA.

Truck Trial je automobilový sport, kdy vozidlo v často extrémním terénu zdolává přírodní nebo uměle vytvořené překážky. Nejčastěji se jedná o divoké průjezdy vodou, bahnem nebo zdolávání prudkých kopců. Konají přibližně šestkrát do roka v různých lokalitách po celé České republice. V závodech nejde o rychlost, ale především o jezdecké umění.

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Truck Trial ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Truck Trial na Google obrázcích

Hledat termín Truck Trial ve Wikislovníku

Zkusit najít Truck Trial ve Wikizdrojích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Truck Trial ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Truck Trial ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Truck Trial například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Teďka již bezesporu víte co znamená slovo Truck Trial? resp. jaký je význam pojmu Truck Trial? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Truck Trial, odpověď na dotaz co je to Truck Trial?. Víte např. kdo to je Miroslav Šimůnek? Znáte a víte kdo je Alexandr Vondra? Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Pojmy mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie sport. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA.

Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Kategorie sport, basket míč, koš, truck Trial, ilustrační obrázek

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

V čem se skrývá lidská moudrost? Přeci v citátech slavných osobností. Vážně i nevážně míněné citáty o ženách i zdraví.