Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klevela. Co znamená pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Co je to Klevela? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Klevela

Klevela je pojmenování potraviny vyrobené z ovoce. Má kašovitou konzistenci a může být jednodruhová nebo vícedruhová. Obsahuje hrubší kousky ovoce a neměla by se doslazovat. Připravuje se částečným rozvařením omytého a vypeckovaného dokonale zralého ovoce, je možno přidat koření pro změnu chuti.
Jakmile klevela vařením zhoustne, plní se do sklenic a krátce se steriluje. Používá se všude tam, kde je obvyklé použít džemy nebo marmelády.


Co je to Klevela? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klevela. Co znamená pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Chyby vyhrazeny. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Klevela je v kategorii Jídlo

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, popis, Klevela, lexikon, význam slova, názvosloví, heslo, terminus technicus, význam pojmu, význam, Jídlo, odborný výraz, termín, synonymum, přesný význam, co je to Klevela?, Jídlo


Pojem Klevela je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Klevela na Google.cz

Najít heslo Klevela ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Klevela ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Klevela ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klevela ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Klevela ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klevela například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Klevela? resp. co je to Klevela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klevela, odpověď na dotaz co je to Klevela?. Víte např. kdo to je Kariérista? Znáte a víte kdo je Osmany Laffita? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Jídlo). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.