Co je to?
Definice výrazu Klevela. Co znamená odborný pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Co je Klevela? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Klevela

Klevela je pojmenování potraviny vyrobené z ovoce. Má kašovitou konzistenci a může být jednodruhová nebo vícedruhová. Obsahuje hrubší kousky ovoce a neměla by se doslazovat. Připravuje se částečným rozvařením omytého a vypeckovaného dokonale zralého ovoce, je možno přidat koření pro změnu chuti.
Jakmile klevela vařením zhoustne, plní se do sklenic a krátce se steriluje. Používá se všude tam, kde je obvyklé použít džemy nebo marmelády.


Co je to Klevela? Význam slova, termín, Definice výrazu Klevela. Co znamená odborný pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Text vytvořen pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Klevela můžete samozřejmě sdílet s vašimi přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pojem Klevela je v sekci jídlo

Klíčová slova: terminologie, jídlo, Klevela, definice pojmu, odborné názvosloví, definice, popis, význam, jídlo, terminus technicus, názvosloví, formulace, co znamená, heslo, informace, vysvětlení, přesný význam, význam slova


Pojem Klevela je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Klevela v následujících vyhledávačích

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klevela ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Klevela na Google.cz

Hledat videa s názvem Klevela na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klevela ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Klevela ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Klevela ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Klevela například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě nyní již víte co je to Klevela? resp. co označuje slovo Klevela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klevela, odpověď na dotaz co je to Klevela?. Víte např. kdo to je Imperialista? Znáte a víte kdo je Greta Garbo? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Klevela i v jiné kategorii než je sekce jídlo. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, významy slov, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.