Co je to?
Výraz, termín, definice slova Klevela. Co znamená odborný pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Co je to Klevela? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Klevela?

Klevela je pojmenování potraviny vyrobené z ovoce. Má kašovitou konzistenci a může být jednodruhová nebo vícedruhová. Obsahuje hrubší kousky ovoce a neměla by se doslazovat. Připravuje se částečným rozvařením omytého a vypeckovaného dokonale zralého ovoce, je možno přidat koření pro změnu chuti.
Jakmile klevela vařením zhoustne, plní se do sklenic a krátce se steriluje. Používá se všude tam, kde je obvyklé použít džemy nebo marmelády.


Co je to Klevela? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Klevela. Co znamená odborný pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za správnost a úplnost jakýchkoliv informací a dokumentů umístěných na webových stránkách. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text (Klevela) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Termín Klevela patří do kategorie jídlo

Klíčová slova: názvosloví, definice, odborné názvosloví, informace, slovník, lexikon, wiki, terminus technicus, synonymum, definice pojmu, termín, jídlo, odborný výraz, Klevela, formulace, co znamená, přesný výraz, co je to Klevela?


Pojem Klevela je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Klevela ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat videa s názvem Klevela na Youtube

Vyhledat výraz Klevela ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Klevela ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Klevela ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Klevela ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Klevela například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste zjistili jaká je definice slova Klevela? resp. jaký je přesný význam slova Klevela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klevela, odpověď na dotaz co je to Klevela?. Víte např. kdo to je Konduktér? Znáte a víte kdo je Sara Sandeva? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkaz na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.