Co je to?
Výraz, termín, definice slova Klevela. Co znamená odborný pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Co je to Klevela? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Klevela

Klevela je pojmenování potraviny vyrobené z ovoce. Má kašovitou konzistenci a může být jednodruhová nebo vícedruhová. Obsahuje hrubší kousky ovoce a neměla by se doslazovat. Připravuje se částečným rozvařením omytého a vypeckovaného dokonale zralého ovoce, je možno přidat koření pro změnu chuti.
Jakmile klevela vařením zhoustne, plní se do sklenic a krátce se steriluje. Používá se všude tam, kde je obvyklé použít džemy nebo marmelády.


Co je to Klevela? Význam slova, termín, Výraz, termín, definice slova Klevela. Co znamená odborný pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Klevela? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Heslo Klevela je v sekci jídlo

Klíčová slova: terminus technicus, synonymum, vysvětlení, názvosloví, definice pojmu, popis, odborný výraz, co znamená, formulace, přesný význam, význam pojmu, co je to Klevela?, jídlo, slovo, pojem, heslo, jídlo, Klevela


Pojem Klevela je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Klevela

Najít pojem Klevela ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Najít slovo Klevela ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Klevela na Google.cz

Hledat heslo Klevela ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klevela ve Wikimedia Commons

Hledat termín Klevela ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Klevela například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Výběr z často hledaných výrazů na tomto webu

Nyní už nejspíš víte co to je Klevela? resp. co označuje slovo Klevela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klevela, odpověď na dotaz co je to Klevela?. Víte např. kdo to je Aleš Loprais? Znáte a víte kdo je Překladatel? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je jídlo. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.