Co je to?
Definice výrazu, termínu Klevela. Co znamená odborný pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Co je to Klevela? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Klevela?

Klevela je pojmenování potraviny vyrobené z ovoce. Má kašovitou konzistenci a může být jednodruhová nebo vícedruhová. Obsahuje hrubší kousky ovoce a neměla by se doslazovat. Připravuje se částečným rozvařením omytého a vypeckovaného dokonale zralého ovoce, je možno přidat koření pro změnu chuti.
Jakmile klevela vařením zhoustne, plní se do sklenic a krátce se steriluje. Používá se všude tam, kde je obvyklé použít džemy nebo marmelády.


Co je to Klevela? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Klevela. Co znamená odborný pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Klevela s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Výraz Klevela se nachází v kategorii jídlo

Klíčová slova: terminologie, formulace, názvosloví, definice pojmu, význam pojmu, jídlo, význam slova, význam, Klevela, vysvětlení, popis, lexikon, pojem, wiki, jídlo, co to je, definice, slovník


Pojem Klevela je v kategorii jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Klevela ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Klevela ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Klevela ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat pojem Klevela ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Klevela ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Klevela ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Klevela například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Klevela? resp. jaký je význam pojmu Klevela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klevela, odpověď na dotaz co je to Klevela?. Víte např. kdo to je Veřejný činitel? Znáte a víte kdo je Nástrojař? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Klevela hledat i v jiných kategoriích (než jídlo). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.