Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klevela. Co znamená pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Co je to Klevela? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Klevela

Klevela je pojmenování potraviny vyrobené z ovoce. Má kašovitou konzistenci a může být jednodruhová nebo vícedruhová. Obsahuje hrubší kousky ovoce a neměla by se doslazovat. Připravuje se částečným rozvařením omytého a vypeckovaného dokonale zralého ovoce, je možno přidat koření pro změnu chuti.
Jakmile klevela vařením zhoustne, plní se do sklenic a krátce se steriluje. Používá se všude tam, kde je obvyklé použít džemy nebo marmelády.


Co je to Klevela? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klevela. Co znamená pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Klevela? s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Klevela je v sekci Jídlo

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, názvosloví, slovo, odborný výraz, vysvětlení, definice, slovník, definice pojmu, synonymum, co je to Klevela?, termín, význam, terminologie, Jídlo, pojem, popis, přesný význam


Pojem Klevela je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klevela ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Klevela ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Klevela na Google.cz

Hledat pojem Klevela ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Klevela na Youtube

Vyhledat termín Klevela ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klevela například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Klevela? resp. co přesně označuje termín Klevela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klevela, odpověď na dotaz co je to Klevela?. Víte např. kdo to je Stavební inženýr? Znáte a víte kdo je Influencer? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Jídlo). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu internetové encyklopedie, která shromažďuje definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.