Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klevela. Co znamená pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Co je to Klevela? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Klevela

Klevela je pojmenování potraviny vyrobené z ovoce. Má kašovitou konzistenci a může být jednodruhová nebo vícedruhová. Obsahuje hrubší kousky ovoce a neměla by se doslazovat. Připravuje se částečným rozvařením omytého a vypeckovaného dokonale zralého ovoce, je možno přidat koření pro změnu chuti.
Jakmile klevela vařením zhoustne, plní se do sklenic a krátce se steriluje. Používá se všude tam, kde je obvyklé použít džemy nebo marmelády.


Co je to Klevela? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klevela. Co znamená pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Pojem Klevela se nachází v kategorii Jídlo

Klíčová slova: pojem, Jídlo, formulace, heslo, popis, význam slova, význam, názvosloví, přesný význam, informace, slovo, wiki, definice pojmu, termín, terminologie, co znamená, vysvětlení, synonymum


Pojem Klevela je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Klevela v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Klevela ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klevela ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Klevela ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Klevela ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Klevela na Youtube

Hledat termín Klevela na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Klevela například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Klevela? resp. jaká je definice termínu Klevela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klevela, odpověď na dotaz co je to Klevela?. Víte např. kdo to je Wrestler? Znáte a víte kdo je Osmany Laffita? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Klevela hledat i v jiných kategoriích (než Jídlo) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.