Co je to?
Odborný výraz, definice slova Klevela. Co znamená pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Co je to Klevela? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Klevela

Klevela je pojmenování potraviny vyrobené z ovoce. Má kašovitou konzistenci a může být jednodruhová nebo vícedruhová. Obsahuje hrubší kousky ovoce a neměla by se doslazovat. Připravuje se částečným rozvařením omytého a vypeckovaného dokonale zralého ovoce, je možno přidat koření pro změnu chuti.
Jakmile klevela vařením zhoustne, plní se do sklenic a krátce se steriluje. Používá se všude tam, kde je obvyklé použít džemy nebo marmelády.


Co je to Klevela? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Klevela. Co znamená pojem Klevela z kategorie Jídlo?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Klevela patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: informace, Jídlo, odborný výraz, definice, odborné názvosloví, formulace, co znamená, heslo, synonymum, význam slova, wiki, význam, názvosloví, terminus technicus, přesný význam, co je to Klevela?, význam pojmu, popis


Pojem Klevela je v kategorii Jídlo, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Klevela

Zkusit najít termín Klevela ve vyhledávači Yandex

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Klevela ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Klevela ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít výraz Klevela ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Klevela na Google.cz

Vyhledat heslo Klevela ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Klevela například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Klevela? resp. co znamená výraz Klevela? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Klevela, odpověď na dotaz co je to Klevela?. Víte např. kdo to je Martin Konvička? Znáte a víte kdo je Influencer? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Klevela i v jiných kategoriích (než Jídlo). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.