Co je to?
Definice výrazu, termínu Kultivátor. Co znamená odborný pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Co je Kultivátor?

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Kultivátor

Kultivátor je pojem z oboru zemědělství. Jedná se o druh nářadí používaného na rozmělňování a kypření půdy a ničení plevelů. Na těle kultivátoru jsou umístěny nože, které půdu kypří, provzdušňují a vytahují plevel. Součástí nástroje je i ochranný kryt.
Kultivátor může být ruční nebo může mít elektrický či spalovací motor. Pro výběr vhodného nástroje je důležitý rozměr obdělávané půdy a také to, jak často bude kultivátor používán.


Co je to Kultivátor? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Kultivátor. Co znamená odborný pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kultivátor se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Pojem Kultivátor je v kategorii nástroje

Klíčová slova: popis, wiki, názvosloví, synonymum, odborné názvosloví, slovo, nástroje, co to je, definice pojmu, definice, heslo, význam slova, přesný výraz, formulace, terminologie, vysvětlení, co znamená, nástroje


Pojem Kultivátor je v kategorii nástroje, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Kultivátor v dalších zdrojích

Hledat frázi Kultivátor na Google obrázcích

Zkusit najít heslo Kultivátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Najít heslo Kultivátor ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Kultivátor na Google.cz

Najít termín Kultivátor ve Wikipedii

Vyhledat termín Kultivátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kultivátor například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Z předchozího textu jste se dozvěděli co je to Kultivátor? resp. co znamená výraz Kultivátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kultivátor, odpověď na dotaz co je to Kultivátor?. Víte např. kdo to je Rudolf Rokl? Znáte a víte kdo je Petr Čech? Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Kultivátor v jiné sekci než nástroje. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na slovníková hesla, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.