Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Co je to Kultivátor? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Kultivátor?

Kultivátor je pojem z oboru zemědělství. Jedná se o druh nářadí používaného na rozmělňování a kypření půdy a ničení plevelů. Na těle kultivátoru jsou umístěny nože, které půdu kypří, provzdušňují a vytahují plevel. Součástí nástroje je i ochranný kryt.
Kultivátor může být ruční nebo může mít elektrický či spalovací motor. Pro výběr vhodného nástroje je důležitý rozměr obdělávané půdy a také to, jak často bude kultivátor používán.


Co je to Kultivátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Kultivátor můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kultivátor je v sekci Nástroje

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Kultivátor?, termín, wiki, slovo, heslo, Kultivátor, lexikon, význam pojmu, informace, formulace, popis, co znamená, význam, odborné názvosloví, terminus technicus, definice pojmu, přesný význam


Pojem Kultivátor je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Kultivátor zkuste tyto odkazy

Zkusit najít termín Kultivátor ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kultivátor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Kultivátor ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Kultivátor na Youtube

Hledat termín Kultivátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kultivátor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kultivátor například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Kultivátor? resp. co přesně znamená slovo Kultivátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kultivátor, odpověď na dotaz co je to Kultivátor?. Víte např. kdo to je Meteorolog? Znáte a víte kdo je Bill Gates? Nezapomeňte prosím, že ke každému slovu může existovat vícero definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Kultivátor i v jiných kategoriích (než Nástroje). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.