Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Co je to Kultivátor? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Kultivátor?

Kultivátor je pojem z oboru zemědělství. Jedná se o druh nářadí používaného na rozmělňování a kypření půdy a ničení plevelů. Na těle kultivátoru jsou umístěny nože, které půdu kypří, provzdušňují a vytahují plevel. Součástí nástroje je i ochranný kryt.
Kultivátor může být ruční nebo může mít elektrický či spalovací motor. Pro výběr vhodného nástroje je důležitý rozměr obdělávané půdy a také to, jak často bude kultivátor používán.


Co je to Kultivátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Možnost chyb vyhrazena. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem Kultivátor s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Termín Kultivátor patří do kategorie Nástroje

Klíčová slova: definice, wiki, definice pojmu, termín, odborné názvosloví, význam, heslo, co znamená, vysvětlení, Nástroje, lexikon, slovo, formulace, co je to Kultivátor?, pojem, terminus technicus, význam pojmu, Kultivátor


Pojem Kultivátor je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Kultivátor ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Kultivátor na Google.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kultivátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kultivátor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Kultivátor ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Vyhledat slovo Kultivátor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Kultivátor například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Kultivátor? resp. co vlastně znamená slovo Kultivátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kultivátor, odpověď na dotaz co je to Kultivátor?. Víte např. kdo to je Eunuch? Znáte a víte kdo je Poustevník? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Nástroje Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.