Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Co je to Kultivátor? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kultivátor?

Kultivátor je pojem z oboru zemědělství. Jedná se o druh nářadí používaného na rozmělňování a kypření půdy a ničení plevelů. Na těle kultivátoru jsou umístěny nože, které půdu kypří, provzdušňují a vytahují plevel. Součástí nástroje je i ochranný kryt.
Kultivátor může být ruční nebo může mít elektrický či spalovací motor. Pro výběr vhodného nástroje je důležitý rozměr obdělávané půdy a také to, jak často bude kultivátor používán.


Co je to Kultivátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte uvedený text s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kultivátor je v kategorii Nástroje

Klíčová slova: wiki, význam, Nástroje, co je to Kultivátor?, odborné názvosloví, lexikon, terminologie, co znamená, slovník, odborný výraz, názvosloví, heslo, informace, terminus technicus, co to je, popis, přesný význam, formulace


Pojem Kultivátor je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat slovo Kultivátor na Google.cz

Vyhledat heslo Kultivátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Kultivátor ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Kultivátor ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Kultivátor ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Kultivátor ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kultivátor například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená slovo Kultivátor? resp. co to je Kultivátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kultivátor, odpověď na dotaz co je to Kultivátor?. Víte např. kdo to je Iveta Bartošová? Znáte a víte kdo je Dara Rolins? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Nástroje). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.