Co je to?
Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Co je to Kultivátor? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Kultivátor?

Kultivátor je pojem z oboru zemědělství. Jedná se o druh nářadí používaného na rozmělňování a kypření půdy a ničení plevelů. Na těle kultivátoru jsou umístěny nože, které půdu kypří, provzdušňují a vytahují plevel. Součástí nástroje je i ochranný kryt.
Kultivátor může být ruční nebo může mít elektrický či spalovací motor. Pro výběr vhodného nástroje je důležitý rozměr obdělávané půdy a také to, jak často bude kultivátor používán.


Co je to Kultivátor? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Kultivátor. Co znamená pojem Kultivátor z kategorie Nástroje?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Kultivátor s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Kultivátor se nachází v kategorii Nástroje

Klíčová slova: Kultivátor, odborný výraz, definice pojmu, slovo, co je to Kultivátor?, slovník, wiki, přesný význam, termín, terminus technicus, odborné názvosloví, Nástroje, význam pojmu, vysvětlení, význam slova, co to je, pojem, přesný výraz


Pojem Kultivátor je v kategorii Nástroje, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Kultivátor ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kultivátor ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Kultivátor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Kultivátor ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Kultivátor na Google.cz

Zkusit najít slovo Kultivátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kultivátor například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kultivátor? resp. co znamená slovo Kultivátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kultivátor, odpověď na dotaz co je to Kultivátor?. Víte např. kdo to je Karel Komárek? Znáte a víte kdo je Poustevník? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Nástroje. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.